Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Főkamera mellett 8 + 5 + 2 trió.
Parasztvakításon kívül ennek mi értelme van?
Csak feleslegesen drágítja a mobilt.

(#2) atosan


atosan
addikt

Asszem elvesztettem a fonalat :D
Specifikációk jónak tűnnek, már csak az árra vagyok kivi.

Maine coon

(#3) Graphics


Graphics
Jómunkásember

F2-t nagyon várom. :) Idén lesz 2 éves az F1 jó lenne valami ütős utód

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#4) vicze


vicze
félisten

PocoFone még ok, de PocoFtwo? :P

(#5) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

5G nélkül? Mi lenne az. Poco F2 Lite? :D

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#6) Soleco válasza <Lacy85> (#1) üzenetére


Soleco
tag

Drágítja, de csak pár 100 forinttal, annyiért meg megéri vakítani a parasztokat.

(#7) Doki42


Doki42
őstag

Kinai menü: ömlesz csillíó mobilt éhezik a világ rá.
Annyi fajta van már azt se tudom mi micsoda :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#8) joey04


joey04
titán

várós, de borzalom ez a katyvasz az elnevezésekkel.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#9) arnoldito


arnoldito
senior tag

Már komolyan, azt se tudom ki kivel van, vagy mi mivel van. Én egy Mi 9T Pro vennék, de azt már kivették a forgalomból. Most akkor melyik lesz ami árban hasonló és ugyan azt tudja? :F

(#10) #41360896


#41360896
törölt tag

Jövő héten hétfőn kedden és szerdán is lesz új készülék tőlük ugye? Nehogy már lemaradjanak valamiről vagy valakitől!
Mindenesetre ez az utolsó készülékem tőlük amit most használok!

(#11) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

"... épp az 5G modem (vagy csak a licencköltségek és extra antennák) elhagyása garantálhat barátibb árcédulát, mint amit a Mi 10 kapott."

Jó hírek, remélem itthon valami emészthető ára lesz a K30 Pro-nak, mert a Mi 10 széria elszállt árait sajnos nem tudom követni. :( Az 5G meg a 100 milló Megapixeles kamera nélkül tudok élni. :))

Kíváncsi leszek a "sima" Mi10 Lite-ra is árazásban.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#12) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha 5G nélkül jön, inkább maradjon otthon. Nem szeretem ezt a jó lesz a parasztnak 5G nélkül is ugyan annyiért. Az Lg a hangcsipet spórolja ki, a samsung a SoC -on nyerészkedik. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#13) papi77 válasza bollokcs80 (#11) üzenetére


papi77
addikt

Az ár sajnos tényleg elszállt; az MI10 a turbado-nál 248 ezerrel nyitott! :O

Az első: NOKIA 1611

(#14) Graphics válasza papi77 (#13) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mert azon rajta van a Turb-Adó. ;]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#15) NemMo válasza papi77 (#13) üzenetére


NemMo
őstag

Az alzánál ugyanez 300 ezer. Az a 240 viszonylag gyorsan be fog esni 200-ra.

(#16) Soleco válasza bollokcs80 (#11) üzenetére


Soleco
tag

[link] - nem tudom, hogy kamu-e ez a hirdetés :F , de 180k reális kezdőárnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

(#17) Graphics válasza Soleco (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

220 ezer az a 180 ezer.

De ezzel sokra nem megyünk, ez CN

189 ezer a 6GB-os
220 ezer a 8GB-os

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Soleco válasza Graphics (#17) üzenetére


Soleco
tag

A 6 Gb-os a 180k.

(#19) Graphics válasza Soleco (#18) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

188 ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#20) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Én a sima mi10-ért max. 180k-t adnék - "rendes" magyar boltból, 2 év garanciával.

B.Cs.

(#21) juuzer


juuzer
addikt

Kicsit elvesztem a hír olvasása közben. 😂

Mindenesetre tetszik a színezett bekapcs gomb. Még ha kár is a 90Hz-ért. :)

Vamos a la playa.

(#22) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Hmmm. Kíváncsi vagyok, hogy mennyi lesz.

Ha az 5G-n kívül minden marad és olcsóbb lesz ezálltal (vagy legalábbis nem drágul meg, mint a Mi10, mikor Europába ért) akkor egész jó árú lehetne.

Igazából aki egy ilyen telefont vesz, az úgy sem tervez sokkal tovább, mint 2-3 év,

(tekintve, hogy a hardver bőven elég ennyi időre, még többre is, csak az ember szemezgetne már akkor hasonló árban (lecsúszik erre az ársávra) a magasabb képfrissítésű modellek között, illetve nagyobb akksi, új soc, új 5G modem (biztos fejlődni fog) stb...)

és annyi legalább kell, hogy érdemben fejlődjön az 5G technológia, mind telefonba épített modem téren (energiafogyasztás, sebesség, támogatott hálózatok) mind a hálózatot tekintve illetve mind a mobilszolgáltatókat és azok csomagjait. eSIM-ről ne is beszéljünk (személy szerint díjaznám, feleslegesen foglal helyet egy kártya a telefonban, illetve a tálca, meg az egész mechanizmus, vízállóságról ne is beszéljünk, aki meg kártyát akar váltani, az szépen átlép majd az adott számhoz tartozó fiókba és regisztrálja rá a telefonját).

A 4G bőven elég lesz még 2-3 évig, amíg egy ilyen telefont használnánk.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#23) TeeJay válasza pusszycat (#12) üzenetére


TeeJay
félisten

miért te nem fogadnál el egy Snapi 865-ös telefont de 5G nélkül?
2-3évig még vígan el lesz itt mindenki 5G nélkül

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#24) pusszycat válasza TeeJay (#23) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Elfogadnék, de nem vennék.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#25) <Lacy85> válasza pusszycat (#24) üzenetére


<Lacy85>
addikt

És mire kellene az 5G?
Mitől olyan nélkülözhetetlen?

(#26) pusszycat válasza <Lacy85> (#25) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ez elvi kérdés. Van s9+-om. Mindent tud kb. De nincs benne 5G. Ha újítok legyen értelme. Jó, veszel 2 évre egy 4G telefont. Nem fog kelleni senkinek mint ahogy a 3G telefont sem lehet eladni.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#27) <Lacy85> válasza pusszycat (#26) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ha most veszel egy telót, 2-3 év múlva akkor sem fog érni kb. semmit, ha 6G lesz benne. :D
S9+-t már simán látni hardveraprón 60-80 körül. Mennyi volt, amikor megjelent? 310?

(#28) TeeJay válasza pusszycat (#26) üzenetére


TeeJay
félisten

mert 2-3év múlva a 4G 150megabit már kevés lesz?
mibe fogadunk hogy még 4év múlva sem lesz akkora 5G lefedettség mint most 4G amennyi van?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#29) Soleco válasza TeeJay (#28) üzenetére


Soleco
tag

Nekem a "150megabit" általában >20 megabit mindenhol, az is instabil (Redmi Note 5).

(#30) DshadoW


DshadoW
tag

Ha valóban olcsóbb lesz (mint a poco f1) akkor simán vinni fogják. Még a 4G-t sem tudjuk normálisan kihasználni. Simán lehet vele full HD netflixet streamelni. Mire kell az embereknek az 5G? Még a válaszidő (ami elvileg a legnagyobb pro lenne az 5g mellett) sem sokkal jobb egy jól kiépített 4G hálózatnál.

Ha a kamera készít legalább olyan képeket mint a mi 9t, és az ára f1 szint körül fog mozogni akkor best seller lehet.

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#31) rigoberto


rigoberto
őstag

Poco yo. ;)

(#32) Graphics válasza pusszycat (#26) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt tudjuk remélem, hogy az 5Gnel nem a sávszélesség növelés a szempont ...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#33) pusszycat válasza Graphics (#32) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Én csak azt tudom, h fenem rá a fogam. Végre valami új. A grafén akku is pont olyan izgalmas, ezek mind olyan dolgok amiért érdemes váltani. Ami az 5G-t illeti lesz az még gyorsabb is. Majd lesz 5G+ is, ahogy az lenni szokott. Nem az a kérdés, h miért 5G-s telefont vegyek, hanem hogy miért ne. Meg ha nem mondtam volna novemberben szeretnék cserélni. Addigra a középkategóriában is természetes lesz az 5G. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#34) RoBos válasza DshadoW (#30) üzenetére


RoBos
senior tag

A K30 Pro 5-600$ között van, szal az F2 mint ennek a global verziója csak drágább lesz...
Max. a Poco F2 Lite ami a Note 9-es vonalból fog jönni (elvileg) mint global verzió, az lesz/lehet jóárasított.

(#35) Graphics válasza RoBos (#34) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A Poco F2 Lite ?

Poco X2 - K30

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#36) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Jöhetne már a Poco X2 is! 😍😍😍

Unom már naponta kétszer tölteni az S8-at. :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#37) RoBos válasza Graphics (#35) üzenetére


RoBos
senior tag

"... Egyébként várhatóan nem egyedül érkezik a Poco F2, ám a Lite verzió a GizmoChina szerint nem sima K30-cal, hanem a Redmi Note 9 szériával lehet rokon, csakhogy véletlenül se legyen egyszerű a képlet..."

(#38) Graphics válasza RoBos (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) TeeJay válasza Viktor0610 (#36) üzenetére


TeeJay
félisten

Redmi Note 9S már 209USD és a 6/128-as is megy 220USD körülre
1-2hónap és 200körül lesz ha addigra meg 310-re vissza menne a dollár elég jó vétel lesz
erre várok jelenleg

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#40) Viktor0610 válasza TeeJay (#39) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az is befutó, de a K30 (Poco X2) formája jobban tetszik.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#41) pusszycat válasza Viktor0610 (#40) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Komolyan bejön a kapszula kamera? Brrr. Rémálmaiban szokott előjönni. Már eljutottam oda, h egy 3,8 mm a bal sarokban (nem középen és nem jobb oldalt) valahogy kiegyeznék vele. Ennyi vagy semmi. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#42) TeeJay válasza Viktor0610 (#40) üzenetére


TeeJay
félisten

mivel alig van a kettő között eltérés nálam az 5000-es akku el is döntötte a Note 9S felé a mérleget. Na meg főleg hogy K30/Poco X2-ből sincs global mai napig és nem is tudjuk lesz-e egyáltalán.

120Hz IPS nem ad annyi előnyt, eddig is elvoltam 60Hz IPS panelen
64MP vs 48MP kamera sem vág földhöz mindegyik jobb mint az LG G4 kamerája már
Akku viszont 4500 vs 5020mAh már nem kevés az több mint 10% plusz

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#43) Viktor0610 válasza pusszycat (#41) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Az egész készülék tetszik úgy, ahogy van.
Kívül-belül, elől-hátul. :D

Samsung Galaxy A54

(#44) Viktor0610 válasza TeeJay (#42) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A GSMArena már teszteli a Note 9S-t, remélem, mihamarabb összevethető lesz a K30-cal. ;)

Samsung Galaxy A54

(#45) TeeJay válasza Viktor0610 (#44) üzenetére


TeeJay
félisten

van K30 teszt regiment neten, Poco X2 is
geekbench-en néztem teljesítményben pár százalékkal jobb a Note 9S a 720G miatt (+100MHz a 730-730G-hez képest CPU-ban)
ha meg GPU tesztet nézünk ott a 730G jobb kicsit

szerintem abból ha már akartak volna global cuccot kiadták volna de nem lesz csak a K30 Pro-ból global az meg nekem drága

ha 200-210USD körül lesz a Note 9S 6/128 már rendelem is, bőven elég :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#46) Viktor0610 válasza TeeJay (#45) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Én K30-Note 9S összevetést várok. ;)

Samsung Galaxy A54

(#47) DshadoW válasza TeeJay (#45) üzenetére


DshadoW
tag

engem egyedül az ocsmány holepunch tántorít el a note 9s-től. (meg az nfc hiánya, de gondolom az eu-s verzióban lesz majd) A mi9 t-től meg a 25%-al kisebb akksi és hogy a topic tele van merülési problémákkal :DDD

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#48) TeeJay válasza DshadoW (#47) üzenetére


TeeJay
félisten

Note 9S-ben nincs NFC, az most kimaradt, nekem amúgy sem kell
punchhole meg jobb mint a notch vagy a popup kamera
anyum Redmi Note 8T-jén végig arcalapú feloldást használtam és villámgyors meg pontos
popup ezért is esett ki, a punch hole meg kevesebbet takar ki mint a notch szóval jó az

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#49) DshadoW válasza TeeJay (#48) üzenetére


DshadoW
tag

" de gondolom az eu-s verzióban lesz majd" lásd note 8t
a puncholet senki és semmi sem tudja velem megszerettetni. Lehet a notch többet takar ki, de legalább a káva vonalvezetése töretlen. Az, hogy egy lyukat fúrsz a kijelző közepére szerintem barbári. Legalább valamelyik felső sarokba rakták volna... Esztétikailag undorodom tőle, és kész.

Én nem használtam és nem is fogom használni az arcfelismerést. :) Szóval nálam notch meg punchhole nélküli kijelző hatalmas +

[ Szerkesztve ]

Mi 9T 6/128. A redmi note 3 még mindig nem akar elpusztulni

(#50) TeeJay válasza DshadoW (#49) üzenetére


TeeJay
félisten

akkor neked már nem lesz új telefonod mert a popup kamera sem nagyon lesz mivel sok helyet foglal a mechanika és emiatt nem fér be microSD meg nagyobb akku, ráadásul a mechanika lassabb és szelfi kamera nélkül senki sem fog telefont gyártani mert bukta lenne.
Az hogy te nem használtad sok száz millióan meg igen és egyik legjobb és leggyorsabb feloldási módszer. ujjlenyomt olvasó is gyors mint a villám de azt keresni kell, a bekapcs gombot megnyomva meg azonnal azonosít a kamera és fel is van oldva

ennyi

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.