Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zzola


zzola
félisten

3000 dolcsiért népmonitor lesz. :))

(#2) intuicio


intuicio
aktív tag

Kenjék a hajukra... Bele sem merek gondolni, itthon mennyi lenne az ára. :W

(#3) xEon1337


xEon1337
őstag

Június végén érkezik a hagyományos háttérvilágításos verziója HDMI 2.1 csatlakozóval, FreeSync/G-Sync Compatible szinkronizációval, DisplayHDR 600-zal, 999 euróért PG32UQ típusjelöléssel.

Várom már, mint a messiást. :)

"Less but better" - Dieter Rams

(#4) Komplikato válasza zzola (#1) üzenetére


Komplikato
veterán

Tegnap este néztem review-t róla, a HDR1400 impozáns, jók a színek rajta, van rajta mini kijelző, világít mint Karácsonyfa.
De. Akkora ghostingja van, hogy egy Samsung G5 is körberöhögi. :W

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#5) M107


M107
addikt

3000 dódóért bolond ez a gyártó és "csak 144 Hz" Ennyiért már a 300 Hz járna.....

Pénzlehúzás felső fokon, az ilyen hírek olvasása után 300 a vérnyomásom....

Vér pistikének jó lesz.

Normális játék sincs már évek óta főleg az utóbbi 2 évben erre minek költsenek az emberek 3000 dódót.

UI :

Olyan termék lesz mint egy felső kategóriás Rolls-Royce villogni lehet vele, de milyen áron.

[ Szerkesztve ]

A fórumon, bármit leírhatsz, én csak az igazat írom le. :) Utálom ha hülyének néznek ! - Addikt - vissza az őstag címet :) )

(#6) Busterftw válasza xEon1337 (#3) üzenetére


Busterftw
veterán

Ez jol hangzik, szamomra egyetlen negativum, hogy nem hajlitott, ekkora meretben tapasztalataim szerint sokat segit.

(#7) snecy20


snecy20
veterán

Nem lenne elég nagy a haszonkulcs rajta még úgy is, ha csak ~1500 $-ért adnák?

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#8) Komplikato válasza snecy20 (#7) üzenetére


Komplikato
veterán

Ezért ajánlották helyette a review-ban az LG CX/C1 Oled TV-t, mert az csak 1500. ;]
Már HDR videóra és játékra, nyilván azok nem valók grafikai melóra.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#9) Duree


Duree
veterán

Nagyon durva az ára, mostanában az Asus árazó ceruzája igen csak vastagon fog.

duree54

(#10) #72042496 válasza snecy20 (#7) üzenetére


#72042496
törölt tag

Valószínűleg a beszállítókat se fizetnék ki annyiból. Az összes mini LED-es monitor hasonlóan drága. De ahogy írták, érkezik a hagyományos háttérvilágítású, elvileg HDMI 2.1-es változat is kb. harmadennyiért.

#11 Zanik
Nekem se tetszik, de én falikarra teszem a monitort és ezért nemigen nézem a gyári talpat.

[ Szerkesztve ]

(#11) Zanik


Zanik
addikt

Én vagyok az egyetlen akit taszít ez a talp kialakítás?! Miért nem lehet normális talpakat csinálni a gamer monitoroknak? :W

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#12) Busterftw válasza Zanik (#11) üzenetére


Busterftw
veterán

Taszitani nem taszit, de teny hogy sok helyet ker.
Nekem a Dell monitorok megoldasa tetszik, kis helyet igenyel es lehet ra pakolni dologokat.
Pl nekem hasznalat utan oda kerul a wireless egerem, vagy oda teszem a telom.

32" meretben sem nagy a talp.

(#13) waverider


waverider
senior tag

engem az érdekelne inkább, hogy a másodlagos kijelzőt taglalják -e majd részletesebben?
ki gyártja, lehet -e programozni vagy kikapcsolni, ha kell. filmnézésnél baromi zavaró de játéknál meg hasznos is lehet, mégis mit takar a mindenféle hasznos infó és azt hogyan lehet majd kedvünk szerint beállítani?

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#14) mad823 válasza waverider (#13) üzenetére


mad823
őstag

(#15) macilaci78 válasza waverider (#13) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ki lehet-e kapcsolni? Mintha a fekete szigetelőszalag kiment volna a divatból. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#16) Komplikato válasza waverider (#13) üzenetére


Komplikato
veterán

Monitor topikban linkeltem egy video review-t róla, ott mutatják és magyarázzák az extra kijelzőt.

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#17) Zanik válasza Busterftw (#12) üzenetére


Zanik
addikt

Szintén Dell monitorom van, és igen, meg lehet ízlésesen is oldani a monitortalpakat. Épp ezért zavar hogy minden gamer monitor ilyen póklábakon áll…

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#18) #16939776 válasza intuicio (#2) üzenetére


#16939776
törölt tag

+1 Nekem is ez volt az első gondolatom.

(#19) Abel-0101


Abel-0101
aktív tag

Biztosan olcso lesz, bár az ara aranyosan novekszik a minoseggel, legalabb)...

(#20) waverider


waverider
senior tag

koszonom a hasznos hozzaszolasokat! :R

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#21) waverider válasza Komplikato (#16) üzenetére


waverider
senior tag

linkelned kerlek, bena vok es nem talalom / kereso nem mutatja az adott temaban. koszonom! ;)

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.