Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roli543


roli543
őstag

Ha a pletykák igazak, ez azért nem csúcs telefon lesz, ám igen tetszetős felső közép kategóriás telefon :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) erahurka


erahurka
félisten

A lehető legocsmányabb notch-csal. Gratulálok.

(#3) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Nagyon tetszetős a design és a belső is, csak ne lenne ilyen böszme.
Az előző topikban írtam hogy minimum 6,7" lesz, és lám, 6,8" lett..

6,2"-ig kényelmesen, némi kompromisszummal 6,5"-ig elvagyok, de ezt már nem vállalnám be.
Mondjuk hiányozna az optikai zoom is.

[ Szerkesztve ]

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Ezzel a kinézettel bármelyik mostani dzsunka lehetne. :U

(#5) sohajda90


sohajda90
tag

Maga a forma és a hátlap design nem lenne rossz (az előlep 12 egy tucat kategória, és tényleg nem a legszebb notch implementációval), viszont mindez tök mellékes ha teljesen elrontják a színvariációkkal. A fekete, fehér opciók nagyon fapadosnak tűnnek és elég jellegtelennek, a feketéből akár egy midnight black vagy egy grafitszürke jobban mutatott volna, azért meg nagyon remélem, hogy a fehér nem lesz olyan "csillámf@szpónis" színkavalkad fénytörésnél, mint pl. a Note 10). Én imádom a zöld színt, de ez talán a legcsúnyább árnyalata amit választhattak, a Huawei-féle "midnight sun" vagymiahivatlosneve színátmenetet meg sikerült a leggagyibb kínai replikák szintén lekoppintani (mondjuk nekem már az eredeti sem volt a nagyon gyerebe kategória).

Miért nem lehetett maradni annál az elegáns szürkénél, ami a rendereken volt és ami most úgyis nagyon megy (S20 Ultra, P40 páros)? Abban kifejezetten jól mutatott volna...

A kamera meg (minőségről egyelőre nem nyilatkozhatunk, de "versatilitás" tekintetében meg már kb. a középkategóriába se nagyon fér be (főleg nem felülről) ezekkel a paraméterekkel...

(#6) JoeCockBill


JoeCockBill
senior tag

várós. noccs tényleg nem szép. nem bánnám ha lehetne neki egy kis ívet adni szoftveresen mint xiaomiéknál

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#7) jacis


jacis
nagyúr

Nem teljesen értem mi olyan nagy dolog ebben a telefonban. Semmi olyan nincs benne amit annyira várni kellene.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#8) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Szó se róla egy OnePlus 8 selfi kamerával csinosabban nézne ki. Én a vékonyságát csodálom hirtelen nem is tudnék mondani hasonlóan vékony telefont mostanság.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#9) nakos1212


nakos1212
senior tag

Ebben is lesz Quad DAC?

(#10) JoeCockBill válasza jacis (#7) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

remélem quad dac , nem lekonyuló kijelző, ip68, vezetékmentes töltés.
ritka kombó

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#11) nakos1212 válasza JoeCockBill (#10) üzenetére


nakos1212
senior tag

ezt a v30 óta minden v és g szeriás lg tudja azért.

(#12) janeszgol


janeszgol
félisten

Engem az a hangfelvétel mozgat, ami minden neszt felvesz.

(#13) jacis válasza nakos1212 (#11) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#14) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Nem akkora durranás, de zöldben jöhet, persze ha minden specifikációja meglesz+tesztek és még a teljes tejútrendszer árát sem fogják elkérni érte...

[ Szerkesztve ]

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel!

(#15) JoeCockBill válasza nakos1212 (#11) üzenetére


JoeCockBill
senior tag

volt is v30am. aztán jött a giga notch és a rossz üzemidő időszaka. ennek talán vége. a g8x már szimpatikus, de előbb megvárom ezt

új lemezünk: https://wmmd.lnk.to/BMB_RegiVagas

(#16) forgonati


forgonati
őstag

Azt mondjuk becsülöm hogy nem próbálják mindenféle kamu sötét hátterekkel elrejteni azt a lyukat, mint egyes más gyártók. Ennyit tudok elmondani róla.

Keelah Se'lai!

(#17) #41360896


#41360896
törölt tag

Egy újabb (felső) középkategÓRIÁS (féltégla) :W

(#18) korpicschess válasza nakos1212 (#11) üzenetére


korpicschess
veterán

Kivéve pl. a nálunk forgalomba került G8S... Az nem volt jó húzás.
Szép design amúgy, kíváncsi vagyok milyen lesz.

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#19) gretzky77


gretzky77
veterán

Kövezzetek meg de nekem nagyon tetszik, kíváncsi leszek az árra, még azon is elgondolkodom, hogy V50-ről lejjebb váltok erre, ez a hardver nekem bőven elég lenne sztem! Persze csak akkor ha a quad dac marad!

iPhone 15 Pro Max Blue Titan & Fiio FF3 & fiio ka3

(#20) gyonyoruwok


gyonyoruwok
tag

6.8"? nemtom, 7.2" fölött még érdekelt volna. ezen próbáljatok meg értelmesen tartalmat fogyasztani...
haha, amennyire felkeltették az érdeklődésem az első skiccek róla, annyira hidegen hagy ezt olvasva.

Sony A6000 | iPhone 12

(#21) joey04


joey04
titán

nagyon nyomják, de szerintem nem lesz nagy érdeklődés rá.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#22) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Októberre talán ide is ér, de lehet csak a karácsonyi időszakra.
Amúgy csodálom, hogy kifogyott a 3000mAh akku a raktárból.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#23) Ricardo


Ricardo
félisten

Lecserélik a G szériát. Ezt jó ötletnek tartom, mert azt konkrétan lenullázták. Bízom benne, hogy ezt azért tették, hogy szakítsanak a "Kicsik vagyunk, de jó ez így" gondolkodással.
ezek fényében kíváncsian várom mikor lesz elérhető globálisan, és mennyiért.

(#24) Guidetti


Guidetti
csendes tag

Az LG-ket mindig is szerettem, ez se tűnik rossznak, de 6,8"... már szerintem nekem nem lenne kényelmes folyamatos használatra.

(#25) pusszycat válasza Guidetti (#24) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Csacsiság, hisz csak 9.1 mm nagyobb az én Samsung S9 Plus telefonomnál. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#26) joey04


joey04
titán

LG Velvet live images leak

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.