Hirdetés

2021. január 20., szerda

Gyorskeresés

(#1) Ricardo

Ricardo
félisten

Várható volt. Sajnos az áraik is megemelkedtek, de még mindig kicsit jobb ár/érték arányúak, mint némelyik konkurens gyártó termékei.

(#2) pandada

pandada
lelkes újonc

50 millió MI, vagy 50 millió MI és Redmi? Esetleg ugyanennyi MI, Redmi és Poco? Ettől függetlenül szép eredmény.

Redmi Note 9 Pro

(#3) st3v3np3t3r

st3v3np3t3r
addikt
LOGOUT blog (1)

És ezzel együtt a Xiaomi majdnem 50millió ember(feltételezhetően) személyes adataival is gazdagabb lett. Gratulálunk az új tulajdonosoknak! :C

[ Szerkesztve ]

 iPhone 11 64GB // Huawei Matebook D15 R7 // LG 55 UHD TV // XBoX OneS All Digital // Digi500+Telekom Optika 2G/1G // Telekom IPTV // PH! app a GPlay áruházban // Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#4) joey04 válasza st3v3np3t3r (#3) üzenetére

joey04
titán
LOGOUT blog

Huawei múlttal ez vicces :D

(#5) .PG. válasza joey04 (#4) üzenetére

.PG.
junior tag

Huawei Matebook D15 R7

Mire gondolsz? :DDD

Vagy bármely más gyártó backdoorjaira? :C

Allahu Ackbar Admirális, a zebu-parti köztársaság mofatja - Sajnálom, hogy a mobilarena nézőkéinek nem volt szüksége 5-10%-os kedvezményre, HIVATALOS MAGYAR garis iPhone 12 család egyetlen termékére sem!

(#6) Viktor0610 válasza st3v3np3t3r (#3) üzenetére

Viktor0610
MODERÁTOR

Nagyon kellett ez a hozzászólás. :U
Ezt a vonalat ne folytasd/folytassátok.
Köszi.

[ Szerkesztve ]

"Látom kimozdultál a biztonságot jelentő PH-ról. Ez itt a vadon. Megeszünk." :DDD

(#7) st3v3np3t3r válasza Viktor0610 (#6) üzenetére

st3v3np3t3r
addikt
LOGOUT blog (1)

Rendben, de akkor .PG.-re és joey04-re is vonatkozzon ez! :R Ha nekem nem lehet, nekik se lehessen! :R

joey04: bagoly mondja [link]

A Huawei kémkedését is csak Trump és szimpatizánsai szajkózzák

 iPhone 11 64GB // Huawei Matebook D15 R7 // LG 55 UHD TV // XBoX OneS All Digital // Digi500+Telekom Optika 2G/1G // Telekom IPTV // PH! app a GPlay áruházban // Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8) Francesco77

Francesco77
veterán

Ilyen ez a karantén. Az Ember otthon, unatkozik, mit csinál, rendelget, vásárolgat.

HARLEY-DAVIDSON

(#10) hroberto

hroberto
addikt

Szép eredmény. Betöltik a Huawei által hagyott űrt.

Xiaomi Mi 10, KTM 790 Duke

(#11) rigoberto

rigoberto
senior tag

Csak tényleg az áraik ne szálljanak el ettől (jobban).

(#12) Aryon87

Aryon87
nagyúr

Szép teljesítmény.

Huawei P40Pro & Honor 20Pro - Huawei P8 Lite

(#13) beyruth82 válasza pandada (#2) üzenetére

beyruth82
addikt

A teljes palettát beleértve. Redmi, Redmi note, MI, Poco, minden amit telefon címen kiadtak.

(#14) pandada válasza beyruth82 (#13) üzenetére

pandada
lelkes újonc

Sejtettem.

Ebben az esetben nem értek teljesen egyet Bone alábbi állításával, ami a dobogón való maradást illeti:

"az iPhone 12 család startjával nem lesz könnyű megtartani a negyedik negyedévben"

Ma mutatják be az 5G-s Redmi 9 modelleket, ami nagyot fog robbanni Kínában, leginkább a 120 Hz-es Redmi Note 9 Pro 5G.

Redmi Note 9 Pro

(#15) joey04 válasza st3v3np3t3r (#7) üzenetére

joey04
titán
LOGOUT blog

Mivel felkértek, hogy hanyagolni kell a témát, csak a véleményem közlöm: a huawei külön kategória, nem véletlen hoztak ellenük intézkedéseket. ;)

(#16) joey04 válasza .PG. (#5) üzenetére

joey04
titán
LOGOUT blog

korábbra. sok huawei készüléke volt.

(#17) Graphics

Graphics
Jómunkásember

3 hónapra vetítve az 50 millió szerintem nem kevés.

Igazából a teljes évre leszek kíváncsi, hogy hová lesz elegendő.

Az biztos, hogy a Huawei megtorpanását sok gyártó "használta" ki, még ha nem is direkt módon.

Eladó: Poco F1 - 6/128-as: 50 ezer forint

(#18) beyruth82 válasza pandada (#14) üzenetére

beyruth82
addikt

Én is veled értek egyet.A xiaomi alsóbb kategórias ár/érték bajnok mobiljai verhetetlenek és a jövőben is az eladási statisztikájuk hajtómotorjai lesznek.Nem tudom mennyi iphone-t szoktak eladni de 60-70 milliót biztos, nos ugyan ennyi idő alatt meg el fog kelni vagy 200 millió xiaomi mobil.Persze erre szoktak mondani hogy az apple csak 3-4 tipusú telefonnal van jelen a piacon míg a xiaomi sokkal.Na és?Mindkét cég összes eladott mobilját számolják.A teljes termékpalettát.Egyébként meg az apple előtt is ott a lehetőség, hogy gyártson alsóbb kategóriás telefonokat.Meg is próbálta anno a C jelzésű telefonjaival.Hatalmas bukás lett.Azóta nem is merik megpróbálni újra.

[ Szerkesztve ]

(#19) Graphics válasza beyruth82 (#18) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

2015 körül 220 millió iPhone-t adtak el, tavaly 190 milliót... :U :DDD Majdnem...

[ Szerkesztve ]

(#20) beyruth82 válasza Graphics (#19) üzenetére

beyruth82
addikt

Irtam is hogy nem tudom pontosan.Nincs jelentősége mert bármennyit is annál a xiaomi többet fog eladni, most hogy a huawei szép lassan kiesik a játékból.

(#21) Graphics válasza beyruth82 (#20) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

Dehogy fog többet eladni, nézd meg a statisztikákat. Az elmúlt évek adataival.

Ilyet meg ne is írjunk, hogy nincs jelentősége.

[ Szerkesztve ]

(#22) beyruth82

beyruth82
addikt

Az idén megelőzi a xiaomi.

(#23) Graphics válasza beyruth82 (#22) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

:C Rendben.

(#24) dilajoska1 válasza Graphics (#21) üzenetére

dilajoska1
őstag

Újabb adatokat nem találtam.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 9 Blue 6/128Gb

(#25) pusszycat

pusszycat
veterán

Benne vagyok az 50 millcsibe, alattam van, hogy mivel. :D

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black :))

(#26) INGJOKE válasza pusszycat (#25) üzenetére

INGJOKE
addikt

Én anyunak vettem egy redmi 9-et szóval én is. Magamnak még kivárok. :DDD

Troll! Feed them!!! Mi mix 2s 6/128(EU dev) +Polar Vantage M +Mi Notebook pro I7 16 gb 256 gb(+512) ssd+ Logitech g903+ Jabra Elite Active T65

(#27) janeszgol válasza beyruth82 (#20) üzenetére

janeszgol
veterán

Ne, ezt ne már. Olvasni is rossz volt.
Jó a Xiaomi, de én célhardverként tekintek a márkára (játék). Telefonnak nem kell. Ez magánvélemény, azért van offban.

[ Szerkesztve ]

(#28) pusszycat válasza janeszgol (#27) üzenetére

pusszycat
veterán

Nem mersz vele fizetni vagy ilyesmi?

" Minél előbb, annál hamarabb." - by pusszycat. Samsung 860 EVO SSD 500 GB inside :) Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black :))

(#29) st3v3np3t3r válasza joey04 (#16) üzenetére

st3v3np3t3r
addikt
LOGOUT blog (1)

neked az 1 soknak számít? :D és igen 1db huawei telefonom volt, egy P20 pro :D

(#30) cukkermukker

cukkermukker
csendes tag

Sajnos a szoftverek terén nem mutatnak ekkora fejlődést mint az eladások terén, gyakorlatilag alig van olyan fórum ahol ne panaszkodnának teljesen kiszámíthatatlan battery drainre az emberek, hivatalos kommunikáció pedig semmi, de tényleg semmi a xiaomi részéről. Jönnek ilyen updatek, hogy új animációk meg egyéb haszontalan dolgok, de a felszín alatt ha nem is hemzsegnek de akad pár nagyon kritikus pont (az akksi merítése ráadásul az egyik ha nem a legérzékenyebb hiba) ahol nagyon gyász a hozzáállásuk. És ez szerintem részben pont az adjunk el minél többet hozzáállásból jön, kevesebb fókusz marad a minőségre.

(#31) Graphics válasza cukkermukker (#30) üzenetére

Graphics
Jómunkásember

Milyen hivatalos kommunikációra gondolsz?

Minden update-nél ott van a változások sora. Amely akár fórumon is követhető.

(#32) joey04 válasza beyruth82 (#18) üzenetére

joey04
titán
LOGOUT blog

Almával összemérni pont azért hülyeség amit írtál. Szerintem minden olyan gyártótól elvárható hogy megelőzzék, akik normális telefonokat gyártanak, elérhető világszerte és nem csak a felsőkategóriában van jelen. Apple-nek meg érthetően az számít, hogy ott legyen a lista élén ahol versenyeznek.

(#33) Ricardo

Ricardo
félisten

Én is hozzájárultam egy redmi Note 9 Pro vásárlásával. Mondjuk nem vagyok maradéktalanul elégedett vele, éppen ezért már nem is én használom. :N

(#34) pandada válasza Ricardo (#33) üzenetére

pandada
lelkes újonc

Mi volt az oka az elégedetlenségnek?

Redmi Note 9 Pro

(#35) Ricardo válasza pandada (#34) üzenetére

Ricardo
félisten

A porosodó kamera

(#36) cukkermukker válasza Graphics (#31) üzenetére

cukkermukker
csendes tag

Pontosan arra. Nem írják bele hogy mi volt konkrétan a battery drainnel kapcsolatban, mintha nem is létezne a jelenség. És utána is ugyanúgy rengeteg felhasználónak merül masszívan tovább a teló, latest updatek után is. Sokan pl downgradelnek inkább vissza MIUI 11-re, ahol valamivel jobb a helyzet.

(#37) pusszycat válasza Ricardo (#35) üzenetére

pusszycat
veterán

Garanciában nem porszívózták ki?

(#38) Viktor0610 válasza pusszycat (#37) üzenetére

Viktor0610
MODERÁTOR

Nem csak hogy ki kell porszívózzák, de cserélniük is kell a kapcsolódó alkatrészeket.

"Látom kimozdultál a biztonságot jelentő PH-ról. Ez itt a vadon. Megeszünk." :DDD

(#39) Ricardo válasza pusszycat (#37) üzenetére

Ricardo
félisten

Nem vittük el. Készüléket cseréltem a párommal. Ő nem fotózgat így nem zavarja. úgy gondolom sima kitisztítás nem megoldás, mert újra porosodni fog. Nem régi telefon, így még lehet hogy megy vissza, hogy csináljanak vele valamit.

(#40) pandada válasza Ricardo (#35) üzenetére

pandada
lelkes újonc

Köszi az infót, nekem ez új. Szerencsére nálam eddig nem jelentkezett ez a probléma.

Redmi Note 9 Pro

(#41) mbotnd válasza st3v3np3t3r (#3) üzenetére

mbotnd
tag

Na akkor itt szeretném megkérdezni, hogy törlök kommentet? Bocsánat, nem találtam rá sehol választ.

[ Szerkesztve ]

(#42) mbotnd

mbotnd
tag

Meg is érdemlik.

(#43) Viktor0610 válasza mbotnd (#41) üzenetére

Viktor0610
MODERÁTOR

Megkéred a moderátorokat itt (Moderátort keresek a fórumhoz!), és kéred a hozzászólás törlését.

(#44) mbotnd válasza Viktor0610 (#43) üzenetére

mbotnd
tag

Rendben, köszönöm!

Copyright © 2000-2021 PROHARDVER Informatikai Kft.