Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Az utolsó mondtad egy kicsit lehervasztó...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#2) gomsadi#


gomsadi#
tag

azt a par darab keszuleket mar nem artott frissiteni;]

Ezzel a frissitessel nem voltak olyan gondok, mint a NoDo-val?

Have a Lot of Fun!!

(#3) tabu3x


tabu3x
tag

T. függő Omnia 7-esemre már vagy két hete felment szó nélkül.
Két gond van csak vele, az egyik, h nincs magyar nyelv, a másik már bosszantóbb (számomra): az ébresztőóra hangereje független a normál hangerőtől, és sajna k...a hangos, kiugrasztja az egész családot az ágyból...
Most akkor erre/ezekre is várható vmi javítás, vagy flashelni kéne?

(#4) Воланд válasza gomsadi# (#2) üzenetére


Воланд
titán

De, volt, most az LG Optimus 7 esetén.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) gomsadi# válasza Воланд (#4) üzenetére


gomsadi#
tag

Tenyleg?? Ezt nem tudtam. Pedig NoDo frissitesnel azzal nem volt gond. Raadasul az egyik - hanem a legjobb - legjobb keszuleknek tartottam az elso generacios wp7-ek kozott.
Nem kovettem nagyon az esemenyeket... Az miert van, hogy csak a NextGen telefonok magyarok? Van erre valami hivatalos allaspont?

Have a Lot of Fun!!

(#6) Воланд válasza tabu3x (#3) üzenetére


Воланд
titán

Magyar nyelv: zune-on keresztül alapból nem lesz (inkrementális frissítés miatt), csak akkor ha a frissítés telepítése előtt beletúrsz a registrybe és átírsz egy értéket. Egyébként meg, majd ha lesz a szervizeknél magyar mango, akkor ők is megcsinálják a frissítést. Bár sok értelme szvsz nincs, mert nincs magyar szótár így sem, azt neked kell feltöltened.

Ébresztőóra: az új fw-nek köszönhető, ha elegen jelzik a samsungnak, akkor szvsz kijavítják, egyébként meg a diagnosis menüben át lehet állítani (konkrét módját nem tudom, omnia 7 topicban le van írva).

(#5) gomsadi#: Van. Az inkrementális frissítés miatt csak a rendszer főbb részei frissülnek és a nyelvi fájlok nem tartoznak ezek közé. Az új készülékek meg kompletten tartalmazzák a teljes rendszert, pl. független készülékek esetén van wifi megosztás az újaknál, míg függő készülékek esetén csak akkor, ha az adott szolgáltató engedélyezi.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) Narxis válasza Воланд (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

Még szerencse, hogy a WP7-hez nem kell "számítógép tudósnak" lenni. :)

Thanos was right.

(#8) Воланд válasza Narxis (#7) üzenetére


Воланд
titán

Nem is kell annak lenni. Teljesen használható angolul is a rendszer, ha meg kell a magyar nyelvű menü, akkor irány a szerviz. Magyar nyelvi támogatás (pl. billentyűzet) van.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) David75


David75
őstag

Szervízben akárkinek rárakják a magyar nyelvet tehát ezért se kell nyavajogni. A hangerőt meg a szervízmenüben lehet állítani bármely készüléknél.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#10) Blyan válasza David75 (#9) üzenetére


Blyan
félisten

Jó vicc, szerintem csak az Omniákon van elérhető szervizmenü, legalább is a HTC-khez még senki nem prezentált ilyet.
Ja, viszont az igaz, hogy a HTC-ken általában nincs szükség buherálásra, ezt elfelejtettem. :D

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#11) gomsadi# válasza Воланд (#6) üzenetére


gomsadi#
tag

Vilagos. De ezt nen tartom egy jo otletnek! A filozofia nem ezt diktalja, radasul a wp7 szereplese miatt azert - szigoruan szvsz - a Microsoft torodhetne jobban is az elso generaciokkal. Nalam ez jo pont lenne, mivel nem reg olyan helyzetbe kerultem, hogy pont egy Optimus 7-est akartam venni. Vegul nem lett, de igy nem banom. Koszi

Have a Lot of Fun!!

(#12) Воланд válasza Blyan (#10) üzenetére


Воланд
titán

Jó, hát a samu mindig elk*r valamit az fw-vel. :P :DDD

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) Probber


Probber
őstag

Dell Venue Pro és a Zune páros tegnap még a szokásos "Nem szükséges a telefon szoftvert frissíteni" üzenettel köszöntött. Remélem hamarosan javul a helyzet (pl. ma :) ).

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#14) Dunbar válasza Probber (#13) üzenetére


Dunbar
senior tag

Engem is megnyugtatott a Zune, hogy "your phone is up to date".

(#15) adrianv


adrianv
tag

Már a cím is jól hangzik: MAJDNEM mindenkinek elérhetö a mango. :C

Sorry for party rocking!!!

(#16) blackmajesty válasza Воланд (#4) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Nekem voda függő Optimus 7-esem két hete frissült. Igaz, először egy kisebb frissítést töltött le, de aztán rögtön lejött a 7.5.

(#17) nicu71 válasza Воланд (#6) üzenetére


nicu71
addikt

de már annyiszor akartam kérdezni hogy minek a magyar szótár?Ez arra való hogy sms-íráskor belője a magyar szavakat?text suggestion,vagy mi.Ezt én első használatkor ki szoktam kapcsolni a frncba. :K
a magyar menü az más tészta,az kéne nekem is de ezt már kibeszéltük :)

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#18) fffeco


fffeco
tag

Az én orange-os omniámra már első nap lejött a mango :P

(#19) gomsadi# válasza nicu71 (#17) üzenetére


gomsadi#
tag

Ha hasznalnad sms-en kivul masra is a szovegbevitelt, ertekelned;]:DDD
Viccet felre teve, ha aktivan hasznalod kell, gyorsabba, egyszerubbe teszi egy hsz megirasat. Neha nyug, ez is igaz...

Have a Lot of Fun!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.