Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

,,az árazás és a piacra kerülés pontos dátuma egyelőre sajnos nem ismert"

Gyártó szerint minél hamarabb és drágábban.A user szerint minél hamarabb és olcsóbban. Az első pontban találkoznak az igények a másodikban sajnos nem! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) Tomassy00


Tomassy00
senior tag

Tucatkacat szarok, de legalább jó drágák lesznek, meg úgy magában az egész platform...

(#3) Piftuka


Piftuka
veterán

Valószínűleg sokak számára apróság ("úgyis zárt házba szerelem, nem nézegetem", stb.), de az a fekete PCB-re épített, bronz chip-pel szerelt "ProArt" alaplap valami megdöbbentően ronda azokkal az alu csatlakozóházakkal, és a sztenderd, műanyag, színkódos audio kimenetekkel.

Hát nem volt ott egyetlen ember sem a dizájnra "igen"-t mondó döntéshozók között, akinek van némi szépérzéke?

[ Szerkesztve ]

"Aquila non captat muscas."

(#4) MaraTóni válasza Tomassy00 (#2) üzenetére


MaraTóni
tag

Érdekes, ide nem kell a chipsetre aktív hűtés mint az X570-es AMD szutyokra... de hát ízlések és pofonok ;]

(#5) pengwin válasza MaraTóni (#4) üzenetére


pengwin
addikt

Így igaz, ezeknél a VRM-et fogja hűteni akár 2-3 kis ventilátor is. :))

Üdv, pengwin

(#6) Televan74 válasza MaraTóni (#4) üzenetére


Televan74
nagyúr

De nem is tudja a PCIe 4.0 -át,mint az általad említett AMD -s szutyok! :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#7) arn


arn
félisten

szamomra mar kovethetetlenek ezek az elnevezesek...

ofelsege XII Asus ProArt Creator Prime Plus ROG Maximus Formula Hero Apex Extreme Strix Gaming Z490 - WTF??

legyen inkabb Bastiano Joao Coimbra de la Coronilla y Azevedo

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#8) zetor2000 válasza arn (#7) üzenetére


zetor2000
senior tag

Ja. És Y Azevedo... :D

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#9) #16939776


#16939776
törölt tag

ASUS-ROG-Strix-Z490-I-Gaming preorder-es ár CAD-ban: [link]
~400USD :))

[ Szerkesztve ]

(#10) r92king


r92king
tag

Én valamit nem értek. Intel egy foltozgatott Skylake 14nm(++++++)-t használ már lassan 5 éve.Szinte évente jelent meg új chipset. Most kiadnak egy 10 magos Skylake-t nesze vegyél új lapot. AMD 14-ről 7-ig lement nanométerben, megduplázta a magszámot és arra is van esély, hogy egy A320-as lap elvigye a legerősebb procit. Amit az Intel csinál az művészet kategória. :W

À tout le monde, à tous mes amis, je vous aime, je dois partir

(#11) gbors válasza r92king (#10) üzenetére


gbors
nagyúr

Vajon meddig csinálnák, ha nem venné meg a kutya sem? :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#12) pengwin válasza r92king (#10) üzenetére


pengwin
addikt

A név még eladja.
Meg szerintem még nem szivárgott le az általános köztudatba, hogy az AMD már nincsen komoly hátrányban semmilyen téren, ahol meg előnye van ott számottevően jobb.
Ez még mindig leginkább geek körökben "köztudott".

Üdv, pengwin

(#13) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

Az utolsó 2 alaplapom Maximus Formula volt. Ebből a szériából már biztos nem fogom megvenni. Már a X-es is 130 000Ft volt újonnan,akkor a XII mennyi lehet majd? :U

06-3o/9759I39

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.