Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Archttila


Archttila
veterán

Beteg lap, beteg arazassal :D

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#2) Akula válasza Archttila (#1) üzenetére


Akula
őstag

Beteg árazás, ahhoz kétség sem fér, de azért odatették magukat.

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#3) szasanyi


szasanyi
félisten

Nem hétköznapi kivitel, egyedi megoldásokkal és nyilván minőségi kivitelezéssel megvalósítva. Természetesen a különleges kivitel különleges árazással is jár (bár az ASUS terméket jó része eddig is túlárazott volt). Aki annyit kifizet kérte az nagyon megérdemli, hogy ilyen lapja legyen. ;]

(#4) --ka


--ka
senior tag

...

[ Szerkesztve ]

"... test, lélek, szellem - anyag, energia, információ - tudás, bátorság, becsület - tény, igazság, valóság - belőle, benne, általa..."

(#5) monguz82


monguz82
tag

ez kell legyen a következő lapom, mivel csak ezen van optikai kimenet és kellő mennyiségű USB az összes ITX lap közül, de már egyre kevésbé bánom :))

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#6) KROK640


KROK640
veterán

Ennyiért vennék normál ATX lapot, bőven elég bővítőhellyel.
Bár lehet h a Crosshair vagy a ROG nem lenne rajta, de nekem amúgy sem az lenne a lényeg, hanem h mit tud.
led világítás itt is van, ami tök jó, ha kikapcsolható, de én a mostani lapomat sem nézegetem. Még a nyák színére is alig emlékszem. Talán barna ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#7) #22743424


#22743424
törölt tag

Én ennyiből egy komplett gépet tudnék összerakni amennyiért ezt lehet kapni.Persze ennek is meg van a helye valahol . Tény, hogy jó kis cucc elfogadnám. :)

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

...a gyártó úgy véli, gond nélkül bele fog férni a legtöbb, két PCI bővítőhellyel rendelkező ITX-es házba is.
És igazuk is van - több DTX lapot a népnek! :K
Igazából alig nagyobb az ITX-nél, mégis meg lehet(ne) pakolni jóságokkal: több SATA port, +1 PCIE sín, több M.2 slot, stb. Nekem bejönne átlagos lapként is, nem csak 160k HUF-ért.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#9) monguz82 válasza AxBattler (#8) üzenetére


monguz82
tag

Ahol van két bővítőhely, ott simán elfér a DTX

a 160k a caseking.de kiskerára alapján van számolva az 'egy' árlistában, szóval nem mérvadó...

[ Szerkesztve ]

ZTE Nubia Z60 Ultra 16GB / 512GB --- Hell is Coming -- Xiaomi Pad 5 Pro 4G

(#10) AxBattler válasza monguz82 (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Ez így van, csak kínálat nincs DTX lapból. :(

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#11) HookR


HookR
addikt

Az árcédula hatékony gyógyír az esetlegesen elhatalmasodó upgraditis-re.

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#12) Seep válasza HookR (#11) üzenetére


Seep
senior tag

Pontosan ezt erzem en is :C .

(#13) Archttila válasza HookR (#11) üzenetére


Archttila
veterán

Zseniális :C

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#14) velizare


velizare
nagyúr

kéne. TR4 foglalattal. ;]

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#15) #16939776 válasza AxBattler (#10) üzenetére


#16939776
törölt tag

Desktop szinten nem triviális probléma a bővítőkártyák hőtermelése, Inkább mATX mint DTX.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.