Hirdetés

2019. szeptember 22., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) pg1966

pg1966
(tag)

"Majdnem duplájára nőtt a leszállított okosórák száma"
Hát a 8,6-ról 12,3 millióra való növekedés (43%) még mésfélszeres sincs, nem hogy kétszeres!

(#2) 7Heads Drago válasza pg1966 (#1) üzenetére

7Heads Drago
(addikt)

Az ilyent itt nem szabad észrevenni... :DDD
Az eredeti cikkben pedig jól írják....
Matek és fordítás is egyes! ;]

[ Szerkesztve ]

Kevés vagy, mint mackósajtban a brumogás.

(#3) AliceWake válasza pg1966 (#1) üzenetére

AliceWake
(HÁZIGAZDA)

Hű, kicsit zaklatott napom van, de nem tűnt fel, hogy ennyire zombi vagyok, leülhetek, egyes. :( Javítva :R

Non omnis moriar.

(#4) 7Heads Drago válasza AliceWake (#3) üzenetére

7Heads Drago
(addikt)

Köszönjük! :R

Kevés vagy, mint mackósajtban a brumogás.

(#5) kbyte1024 válasza AliceWake (#3) üzenetére

kbyte1024
(addikt)

Mert rég jártál Szentendrén, gyere ki és feltöltődsz👌

Samsung S10e

(#6) PreikeStoleN

PreikeStoleN
(addikt)

Az Apple vezet...
Mert talán a legjobb. Nekem is volt több is és nagyon jó cucc.

RAMONES '74 ___ *Johnny*Joey*Dee Dee*Tommy*

(#7) Mr.Silkó válasza PreikeStoleN (#6) üzenetére

Mr.Silkó
(veterán)

Ennyi. Én is maximálisan elégedett vagyok vele. Tudja, amit ígér, megbízható, strapabíró, kiválóan együttműködik a telefonnal és az AirPodsszal és még sorolhatnám.

[ Szerkesztve ]

(#8) Kékes525

Kékes525
(veterán)

A rendelkezésre állás idejét igazán növelhetnék. Tudom az akkumulátorok ennyit bírnak. De így nem igazán használhatók a csúcs órák (Samsung, Apple). A Fitbit Versám 6-7 napot bír ki. Ez már elfogadható.

A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.

(#9) Atlantis válasza PreikeStoleN (#6) üzenetére

Atlantis
(veterán)

Biztos jó, de ugyanígy elégedett vagyok a Samsung megoldásával is, töredék áron tudja kb. ugyan azt, mint az almás cucc.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#10) Cilindrik válasza Atlantis (#9) üzenetére

Cilindrik
(aktív tag)

Ez a töredék ár kicsit erős kifejezés, mondjuk úgy hogy olcsóbban.

De pl ha órval akarsz fizetni kishazánkban akkor nincs más megoldás mint az alma. És most hagyjuk a mókolt megoldásokat.

[ Szerkesztve ]

(#11) Atlantis válasza Cilindrik (#10) üzenetére

Atlantis
(veterán)

Ha együtt nézed, tehát telefon+óra, akkor igenis töredék ár...de ha úgy jobban tetszik, lényegesen olcsóbban kapod meg kb. ugyanazt vagy helyenként többet. 10 évig voltam almás, fájó szívvel váltottam, mert a pofátlan árazást már tovább nem akartam elviselni (megjegyzem, a Samsung is kezdi követni őket ebben), de eddig nem bántam meg, igaz, vannak kompromisszumok, viszont az árcédulát is figyelembe véve vállalhatóak.

Igaz, akinek az fontos, megteheti...tegyük hozzá, alig pár hónapja és biztos nem ez dobta meg az eladási számokat. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#12) Zitta válasza Mr.Silkó (#7) üzenetére

Zitta
(őstag)

Strapabíró???!!! :Y

Volt már strapabíró (okos) óra a kezeden - mondjuk egy Garmin Fenix (3-5-5plus)

Moto Z2 Force, Moto X 2nd Gen, Sony Z3 Tablet Compact LTE, Garmin Fenix 3HR, MacBook Pro, Mac Mini, MacBook Air, Mazda RX8 231 LE

(#13) Mr.Silkó válasza Zitta (#12) üzenetére

Mr.Silkó
(veterán)

Nem azt mondom, hogy bírja a dobálást, de például az extrémebb időjárási körülmények meg se kottyannak neki, ahogy a nagyrészt fizikai jellegű munkám közben is jól elvan.

(#14) VIC20

VIC20
(őstag)

Nem is értem, hogy bírtam ki eddig okos óra nélkül...

[ Szerkesztve ]

(#15) akaido válasza VIC20 (#14) üzenetére

akaido
(őstag)

:D
Gondolom egy Rolex Daytonával. el lehet bíbelődni...

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.🚗

(#16) VIC20 válasza akaido (#15) üzenetére

VIC20
(őstag)

Még az idő is más, amit egy ilyen mutat... :DD

(#17) Kékes525 válasza akaido (#15) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Nekem egyik óra sem tetszik. Ha ingyen adnák, akkor sem kellene. Alig lehet látni rajtuk az időt.

A legbiztosabb jele annak, hogy létezik intelligens élet a Földön kívül az, hogy még nem próbáltak kapcsolatba lépni velünk.

(#18) akaido válasza Kékes525 (#17) üzenetére

akaido
(őstag)

Nekem Huawei Band 3 pro GPS-em van. :K

[ Szerkesztve ]

Szabad országban, szabad ember, szabad akaratából azt mond és azt tesz...amit szabad. UDS Ignition.🚗

(#19) Kékes525 válasza akaido (#18) üzenetére

Kékes525
(veterán)

Az enyém Fitbit Versa GPS nélküli, de a célnak tökéletes.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.