Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14) Dare2Live válasza #06658560 (#12) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Nálam a maps/waze az etalon. rendszeresen úszok meg vele dugókat, csekkeket... bár igaz nem is tudom mi más navi van anno igo/tomtomot használtam csak hát mára az kb kőkor. Van autoban gyárilag mindha 10évet visszamentem volna.

Nálam minden más is fájó lenne. Nagyon jól össze van rakva mint ökoszisztém. Amikor azt veszed észre, hogy 99%ban nem excelt/wordot használsz hanem driveból csinálsz mindent.

btw sztem gmail és drive is megy böngészöből de ne röhögtessük már ki magunkat. Használni akarom nem szenvedni.

Ezen felül ugye a fő probléma, hogy az androidos appok 90%+ googles APIkra épülnek. Ha azt kihuzod alóluk el se indulnak vagy az első APi hívásnál elszállnak.

Én ahogy látom Huawei egy esélye a HMS. Ezt Kínában izomból végig is fogja tolni. Akinek a kínai piac fontos ott át fogják írni az appot. De US/EU.. avagy a világ másik részén én nem látom mért lendülne be.

De persze kiváncsi vagyok mit tud a Huawei térkép swje, street viewja magyarországon... de van egy olyan sejtésem, hogy visszasírnám utána az elöbb ekézett tomtomot. :)

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.