Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) forintuser


forintuser
őstag

Ha valaki sok pénzért minőséget akar, az szifont vesz.Elszállt Htc.Nem drukkolok nekik.Szűnjenek meg..

Holnapkészítést vállalok.

(#2) CptAdamica válasza forintuser (#1) üzenetére


CptAdamica
veterán

Hölgyeim és Uraim, egy díjnyertes hozzászólás. :C

Megyen!

(#3) SybenX válasza forintuser (#1) üzenetére


SybenX
őstag

Szerintem jobban tetted volna,ha csendben maradtál volna... :W
Egyébként egyáltalán nem drágább a htc a többi csúcstelóhóz képest,sőt apple-höz képest olcsóbb is.Főleg a megjelenés után 1 évvel már félárban meglehet venni.

(#4) joey04


joey04
titán

nem csodálom. régebben drukkoltam nekik, mert minőségi cuccot adtak remek rendszerrel, de mára beérték őket, elszaladt mellettük a világ, már nem hiányozna ha nem lenne htc készülék.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#5) Simi87 válasza SybenX (#3) üzenetére


Simi87
senior tag

Megjelenés után 1 évvel a droid már kb. Elavult. És igen, veszit az árából rendesen, de ez sem véletlen.

(#6) SybenX válasza Simi87 (#5) üzenetére


SybenX
őstag

Na ez nagy hülyeség,azért 1 év alatt nem tud elavulni egy csúcskategóriás telefon.Baj is lenne,ha már ez történne.Amíg kap szoftverfrissítést addig nem számít elavultnak egy telefon és azért már minimum 2 évig garantáltan kapnak a flagship-pek.

[ Szerkesztve ]

(#7) CptAdamica válasza Simi87 (#5) üzenetére


CptAdamica
veterán

Nexus 6-om már másfél éve jelent meg és nem érzem elavultnak. :)

Megyen!

(#8) hemaka


hemaka
nagyúr

HTC még ingyen se :D

(#9) erer1000


erer1000
őstag

nekem a régebbi mobiljaik jobban tetszettek, főleg a HTC Kaiser korszak :D
minden álmom akkoriban az a telefon volt.

de végül csak HTC ChaCha képében próbáltam ki a gyártót. gyenge akkun kívül meg az áron kívül nem volt baj vele.

nem volt egy formterv győztes :) és a mostani HTC-k se jönnek be igazán, de azért hajrá :)

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#10) lezuvius


lezuvius
őstag

Innen szep visszajonni :)

Htc nem teheti meg,hogy az Apple es a Samsung arsavjaba adja ki a 10-t mert akkor buktak...mivel a Samsung fele marketinggel nem tudnak versenyezni (Olimpia miatt a csapbol is Samsung fog folyni)...

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#11) forintuser


forintuser
őstag

A sok okoskodó csendben maradhat.Szerintem igazam van.Szevasztok.

Holnapkészítést vállalok.

(#12) CptAdamica válasza forintuser (#11) üzenetére


CptAdamica
veterán

Menjél, nyomkodjad az almádat. (Ami kicsit sincs elszállva magától :D ) Csók. :DDD

Megyen!

(#13) fuze


fuze
őstag

Jesszus. Lassan már azt sem tudom mi az a hátécé.

adms.hu | UI Designer

(#14) SybenX válasza forintuser (#11) üzenetére


SybenX
őstag

Az első hsz-odra válaszolva még egyszer:
Nekem meg szifon nem kéne ingyen sem.Nem tudom,miért olyan minőségi az apple...Ugyanolyan mint a többi telefon.Szoftverben pedig a htc hozza az IOS szintet.
Ha csak trollkodni jöttél ide akkor lehet is menni. :U

[ Szerkesztve ]

(#15) kekkola válasza forintuser (#11) üzenetére


kekkola
senior tag

Szia.

O+8T

(#16) forintuser válasza CptAdamica (#12) üzenetére


forintuser
őstag

Oneplus 2 tulaj vagyok.Soha nem vennék almát.Nem is volt, nem is lesz.Benézted. ;]

Ha csak trollkodni jöttél, lehet is menni. :U ;]

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#17) erer1000 válasza forintuser (#16) üzenetére


erer1000
őstag

az előbb nem elköszöntél? :'(

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#18) #06658560 válasza hemaka (#8) üzenetére


#06658560
törölt tag

Pedig búmszáund meg szensz meg ultrapixel !!44!

(#19) forintuser válasza erer1000 (#17) üzenetére


forintuser
őstag

Már itt sem vagyok.

Holnapkészítést vállalok.

(#20) hroberto válasza forintuser (#1) üzenetére


hroberto
veterán

Nekünk vásárlóknak miért jó az ha megszűnik egy gyártó? Kisebb a választék...

Xiaomi 13, Xiaomi Pad 5, KTM 1290 Super Duke R

(#21) forintuser válasza hroberto (#20) üzenetére


forintuser
őstag

Igazad van.Mondjuk kis szelete van a HTC-nek.Beleszólása a piac alakulásába igen elenyésző.

Holnapkészítést vállalok.

(#22) Limpii922


Limpii922
csendes tag

Egyszer volt egy htc one x-em szegény gyári hibásan érkezett (a kijelző vibrált) az akksi max 3 órát bírt cseréltettem ugyan olyan volt a második is. Eladtam és azóta a közelükbe sem mentem. De azért össze szedhetnék magukat!

(#23) CptAdamica válasza forintuser (#16) üzenetére


CptAdamica
veterán

Igen, én írtam ez első troll hozzászólást, valóban igaz. :D

Megyen!

(#24) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Régen mindig oltogattam a HTC-t, hogy micsoda blama már ennyiért a középkategóriában egy telefon, de még az alsóban is, a gyenge hardware miatt. Aztán egy M8-cam lett használtan, ami szétzúzott Olyan gyors volt, átgondolt és "kés a vajban", hogy elkezdtem szeretni őket. (Előtte is bírtam a One X-eket, meg az azelőtti Desire-öket), ám ez még nem győzött meg maximálisan, hogy más szegmensben is jók.

Javítottam nem is olyan rég egy desire 500-zat, amiben snapdragon 200-as proci volt. Azt gondoltam, micsoda hulladék ez már + amennyibe került anno. A vicc, hogy olyan szélsebes és reszpozív, hogy csak na, a kijelzője is gyönyörű és ilyen kategóriában a többi készülék jobb belsővel, csak kullogott mögötte.

Egy ideig járt nálam 626, ami már középkategóriának volt mondható, ettől se vártam el sokat, ám ez is duplán teljesítette azt amit kérek egy készüléktől. Nem fagyott, keveset gondolkodott, nem produkált semmi megkérdőjelezhetőt. Az egész rendszer stabil volt.

A konklúzió számomra, hogy érdemes HTC készülékeket venni azoknak akik nem 1 év után akarják cserélni a telefont, hanem megbízható és stabil partnert keresnek huzamosabb ideig. Megéri a felárat..

Persze én jobban preferálok más márkákat és a Xiaomi meg a Meizu (+ sok más) bőven elhúztak ár/érték arányban és néha jobb is ezeket venni, de a HTC még mindig ott lebeg előttem mint vetélytárs.

Ezt maximálisan objektíven gondolom. :)

Finn the human

(#25) HXY


HXY
addikt

Vajon melyik kínai óriás fogja felvásárolni?

(#26) Bici


Bici
félisten

Most kéne a Nokiának megvenni őket. Egyből lenne kész support háló, meg minden, amit a MS-nek elpasszoltak.

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#27) Csapoati


Csapoati
nagyúr

"Nyilván az emberek a hülyék, a HTC mindent jól csinált, csak hát..." - mondhatnák a fanok (pont ugyanúgy, mint a BB-nél), de nem feltétlen lenne igazuk. A helyzet az, hogy valami mégse stimmelhet, ha ennyire elfordultak a vásárlók tőlük. Ettől függetlenül nyilván nem fognak megszűnni és kár is lenne, de a 10-nek nagyot kell gurítania és a Vive-hoz hasonló újdonságokból kellene több. Na meg természetesen a vásárlók igényeire és a konkurensek árazására is figyelni. Tudom, prémium, meg a mobilok Rolexe, de ez mit sem ér, ha a vásárlók nem tulajdonítanak neki ennyi értéket. Minden annyit ér, amennyiért megveszik.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) Dave1984 válasza Matada2.3 (#24) üzenetére


Dave1984
őstag

+1 stabil rendszer. És egy HTC 3honap múlva sem lesz karcos kopott, pedig nem ovom. (se tok se kijelzővédő fólia).
Ha többen tudnak mennyivel többet ad a többi gyartohoz képest, nem itt állna a HTC.
Nyomott áron kéne startolnia a 10nek hogy minél többen megismerhessek. De ezt tuti nem lépi meg a HTC. Sajnos előbb utóbb ennek csőd lesz az eredménye!

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#29) SybenX


SybenX
őstag

Én abban bízok,hogy csinálnak egy jó HTC nexust (vagyis nexusokat,mivel elvileg 3 évig most csak ők fogják gyártani) és ez majd kihúzza őket a csávából szép lassan és reklámnak is nagyon jó lehetőség.

(#30) Ágógreen


Ágógreen
senior tag

HTC mindig is etalon volt a mobil-hangszórók terén...
kár lenne érte, értük.

szerintem a Win10 lehet sok ehhez hasonló cég utolsó esélye.
android csak Nexus-ok alatt képes működni normálisan.
stock android, a több kuka. szerintem

iOS iPhone SE és HP X3 Elite nálam a 16os év nyertesei.
gondolom a szifon7 még extrémebb lesz...

HTC Win10-el és normális hangszóróval + erős/vízálló külső burkolattal simán megérne nekem 200ezret is...

HTC windows phonejai sem voltak rosszak, de a 8as win elég butuska volt még.

LG G5 kár nem nem kapja meg a stock androidot... pedig elég egyedi darab lenne a piacon.

ha win10 picit erősödne és tisztulna a rendszer akkor nesze neked iOS és droid.

HTC nexus egy újabb kiút... de nálam win10 a szebb oprendszer.

[ Szerkesztve ]

(#31) Matada2.3 válasza Dave1984 (#28) üzenetére


Matada2.3
veterán

Kicsit a marketing, amit hiányolok, bár most a 10-nek eléggé van..

Fölöttem említette a kolléga, hogy még a Nexusok amik segíthetnek most, hogy újra megismerjék a márkát az emberek.

Finn the human

(#32) SybenX válasza Ágógreen (#30) üzenetére


SybenX
őstag

Ezt megcáfolom,hogy csak a stock android lehet jó.Egy jól optimalizált gyártói szoftver lekörözi a stock androidot.
1 hónapja váltottam le egy nexus 5-öt egy Lg G4-re és meglepően tapasztaltam,hogy bizony az lg-nek sikerült megcsinálni azt amire a google képtelen.Egyszerűen nincs egyetlen bug a G4 szoftverébe.Az n5 bugjai közé sorolható volt a folyamatos vaku lekapcsolás 3 perc használat után amit visszakapcsolni csak újraindítás után lehetett valamint nem működött a doze 6.0 alatt úgy ahogy egy G4-en és még rengeteg kisebb nagyobb hiba ami valakinél előjött valakinél nem.
Szóval másfél év nexusozás után azt mondom,hogy nexust csak az vegyen aki szereti kipróbálni a még fejlesztés alatt álló legfrissebb stock androidot.
Egyébként a htc tud legjobban optimalizálni a google után,sőt még jobban is.Utánuk jön az lg.

(#33) forintuser válasza CptAdamica (#23) üzenetére


forintuser
őstag

Nem trollkodtam.Őszintén gondoltam minden szavát. :K

Holnapkészítést vállalok.

(#34) janeszgol


janeszgol
félisten

Igen, drágán adja a telefonokat, de ettől még ne szűnjön meg. Nem is értem azokat, akik a HTC eltűnésére szavaznak. Gazdagabbak lesznek tőle? Vagy részvényesek máshol? Ha nem, akkor felesleges blama.

(#35) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Én szurkolok a htc-nek mert igazán szerettem a telefonjaikat. Volt m8 htc one X de könyörgöm az M7 óta azt hallgatom hogy majd a következő meg a következő fogja majd megváltani a világot. Valamit most már tényleg kéne villantani.

Give them nothing but take from them everything

(#36) Xaels válasza Matada2.3 (#24) üzenetére


Xaels
félisten

Évekig HTC-im voltak. Mindig elég hamar lecsaptam valahogy a legújabbra tőlük és most is jó lenne ha a 10-re valahogy rátehetném a mancsom, de a gyerekek mellett nem lehet csak úgy szórni a pénzt mint régen. Bent munkahelyen mindig hüledeztek rajtam. Aztán nemolyan régen az egyik kolléga aki másik gyártót favorizált vett egy 626-ot és azt mondta, hogy mekkora hülye volt, hogy eddig nem próbálta ki ezt a márkát. A másik E9-et vett. Mondták, hogy szokatlan a Sense kicsit, de hamar ráéreztek mert átgondolt.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#37) erer1000 válasza Csapoati (#27) üzenetére


erer1000
őstag

senki se mondja hogy a BB mindent jól csinál , mert nem :) túl áraz és kb 0 reklám gyenge marketing. szolgaltatoknal nem igen szerepel. kivéve a priv de az túl arazva indult
a legelvetemultebb rajongók is tisztába vannak szerintem ezzel.

[ Szerkesztve ]

M5A99X-EVO R2.0 , 1050Ti, 4x8GB 1960MHz , FX 8350@4,4GHz, 1x3TB+2x1TB HDD, 120GB+480GB+1TB SSD || HP Pavilion 15-CX0000NH

(#38) willope


willope
tag

Az idei év lesz a HTC utolsó dobása és úgy tünik, hogy ezt tudja is. Mindent beleadott a marketingbe, már ami abból a hatalmas büdzsébe belefér.(a Samsung kb csak az olimpiai marketingre annyit költ, amennyit összesen ér a HTC gyárakkal, kp-tartalékkal, tözsdével együtt) Plusz a HTC 10-be, mint készülékbe is belerakta minden tudását. Meg még ott a Vive.

Kíváncsian várom a fönix újáéledését vagy az óriás halálát.

NOKIA 101(bárcsak lenne Note 2-m) -->LUMIA 720(bárcsak lenne Note 3-am) --> Galaxy Note 4 (Vajon milyen lesz a Note 8)

(#39) judas13 válasza forintuser (#1) üzenetére


judas13
addikt

Köszönjük ezen értékes hozzá böffentést!

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#40) forintuser válasza judas13 (#39) üzenetére


forintuser
őstag

Neked is. Legalább off-ba raktad volna.

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#41) igori válasza Simi87 (#5) üzenetére


igori
tag

Sony z ultra 2013,mai napig odatenném akár 6S mellé is!

(#42) Xaels


Xaels
félisten

[link] egy új adag reklám. Az akkuról :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#43) Csapoati válasza Xaels (#42) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ha valamiben nem várok semmi extrát a 10-től, az pont az akksi. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#44) Matada2.3 válasza Xaels (#36) üzenetére


Matada2.3
veterán

Pont ezt mondom én is :R

Esetleg, az adhatna még nekik szárnyat, ha egy kicsit MS kategóriába lovagolnak át és sense-t mint szolgáltatást árulnák, és optimalizálnák a főbb készülékekre. Bár ez eléggé elvetemült gondolat. :B

Finn the human

(#45) Simi87 válasza igori (#41) üzenetére


Simi87
senior tag

Persze. :)))

(#46) judas13 válasza forintuser (#40) üzenetére


judas13
addikt

Direkt nem raktam....ezzel végeztem veled
csá

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#47) forintuser válasza judas13 (#46) üzenetére


forintuser
őstag

Kinyírtál.. :)) Pacsi.

Holnapkészítést vállalok.

(#48) helixP válasza forintuser (#47) üzenetére


helixP
nagyúr

3x köszönsz el mielőtt végleg mész? Így gondolom hamar lettél östag.

(#49) forintuser válasza helixP (#48) üzenetére


forintuser
őstag

Mintha számítana.Szakmai hozzászólás ér csak.De itt semmit érő.Tudnod kellene.Belém kötöttek, reagáltam.Nem elköszöntem, köszöntem.De tudod mit.Köszönök neked is.Nem elköszönök, köszönök.Jó napot. :P

[ Szerkesztve ]

Holnapkészítést vállalok.

(#50) fornettisuti


fornettisuti
veterán

Évről évre jön a megerősítés, lásd pénzügyi adatok, miszerint nagy baj van az (túl)árazással.
Újra el lehet mondani, hogy a HTC se nem Samsung, se nem Apple, hogy megengedhesse magának ezt az árpolitikát akármennyire is flagship az aktuális high-end készüléke, mert kutya sem fogja venni, ellenben az előbb említett két óriáscég termékeit.

Vagy befejezi az eddig gyakorolt "csődhöz vezető" árazósdit és lenyeli a békát, amivel pár éven belül kihúzhatja saját magát a gödör aljából, vagy felszámolja a mobilrészleget a VR javára, hogy nyeregbe kerüljön, lásd anno, mikor a HTC brand, részvénye ért valamit.
Ámbár meglepő, hogy még mennyi pénz van a bukszájukban, hogy (eleddig) nem jelentettek csődöt.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.