Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) daninet


daninet
veterán

Egész kellemes ennyiért. Viszont tényleg bajos, hogy a HD tartalmainkat le kell konvertálni. :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#2) kenand válasza daninet (#1) üzenetére


kenand
veterán

Nem igazán HD-re való sajnos tény, TV-re kötve körülményes a távirányító hiánya miatt, a HD kép meg adna semmi pluszt a beépített 480x272-őn....
Mkv 720p kollekciómhoz nem ez való, arra jobb a Ramos T13FHD az Ainol és a CUBE H900HD is.
AVI fájlokhoz magyar felirattal viszont a legjobb. és a hangos angol szótár is aranyos...

[ Szerkesztve ]

(#3) Enton


Enton
addikt

Arról nincs valami info, hogy nem-e lehetne, ezt megokosítani egy FM transmitterrel és egy GPS-el és a hozzá illő Navigációs progival?
Vagy inkább ne is reménykedjek?
Mert amúgy nagyon jó kis cucc, sima kis zenelejátszónak autóba jó is lenne, egy carpc- helyett, de jobb lenne mindent egyben tudni.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) kenand válasza Enton (#3) üzenetére


kenand
veterán

Sochippesekben pl Ainol V9000HDA van FM transzmitter, de GPS progiról nem tudok, szerintem nincs, sajna nincs publikus sdk erzekhez a PMP-khez

(#5) caizzz


caizzz
aktív tag

Szia! Nagyon szívesen elolvasnám a cikket, viszont a képfeltöltés.hu-s képek miatt 10-ből 2 képet látok csak. :(

marakujás kőbányai

(#6) Realradical válasza caizzz (#5) üzenetére


Realradical
őstag

Nekem működik rendesen...

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#7) kenand válasza caizzz (#5) üzenetére


kenand
veterán

Szia!

Vagy 40-en fotó, türelem kell míg letölti, de működik.

[ Szerkesztve ]

(#8) caizzz válasza kenand (#7) üzenetére


caizzz
aktív tag

Ok, akkor várok, viszont a cikkíró érdeke is, hogy egykét hónap múlva is elérhetőek legyenek a képek.

marakujás kőbányai

(#9) kenand válasza caizzz (#8) üzenetére


kenand
veterán

Nem tudom a képfeltöltés meddig őrzi meg, de ha nem sokáig megpróbálom máshova feltennni...köszönöm a tanácsot

(#10) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Kár, hogy a HD-t nem viszi rendesen...

(#11) PowerBuldog válasza kenand (#9) üzenetére


PowerBuldog
veterán

képfeltöltést amúgy is érdemes hanyagolni. Lassú, külföldieknek nem mindig jelenik meg, és igen egy idő után már nem elérhetőek a képek.
Használd inkább ezt: [link]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#12) Gaga_30


Gaga_30
tag

A PMP ok, de az MP5 megnevezés parasztvakítás.

(#13) malwy


malwy
senior tag

Ha lenne rajta wifi +internet, msn, akkor megvenném akár 5-8k forinttal drágábban is. Van vmi ilyesmi készülék egyébként?:D

(#14) tjb007


tjb007
nagyúr

Kellett vámot,áfát fizetned rá ?

(#15) PiciKenny


PiciKenny
senior tag

4 Gbyteos változat :U

(#16) kenand válasza Gaga_30 (#12) üzenetére


kenand
veterán

Szerintem is hülyeség, de sajnos néhol így nevezik őket azért írtam, sőt láttam már mp6-ot is......

(#17) kenand válasza malwy (#13) üzenetére


kenand
veterán

Igen aPad néven 7" 150-220 USD között, vagy 5" SartQ 180USd körül

(#18) kenand válasza tjb007 (#14) üzenetére


kenand
veterán

Nem megúsztam eddig mind a 4-et.
Szerintem túl "erős" a vám szabály. magán emberként ezt az értéket simán behozhatnám a csomagomban..... postán elviekben fizetnem kellett volna...

(#19) kenand válasza PiciKenny (#15) üzenetére


kenand
veterán

A 8 gigás 10 USD-vel drágább (valahol 20-szal de annyit nem ér)

ACHO 805 néven is van majdnem ugyan ez, annak a hátlapja fém, de firmware bugosabb és ritkábban jön hozzá frissítás

(#20) PiciKenny válasza kenand (#19) üzenetére


PiciKenny
senior tag

Gbyteos <- én erre céloztam :D ahogy írtad :DDD

(#21) tjb007 válasza kenand (#18) üzenetére


tjb007
nagyúr

Akkor lehet, hogy én is szerencsét próbálok.

Épp a HOUSEofDAP oldalán lévő PMP -ket nézegetem. Te melyik ajánlanád közülük ? Max. 100$ -t áldoznék rá.

(#22) kenand válasza PiciKenny (#20) üzenetére


kenand
veterán

Remélem így jobban tetszik.

(#23) kenand válasza tjb007 (#21) üzenetére


kenand
veterán

100 alatt nehéz tökéleteset fogni, mi a fontos az a kérdés? 1080P?, felirat?
OndaVX30 (nem touch) változat 80 körül 1080p-t támogat

95-ért van egy tesztből visszamaradt Bmorn 889 az 95 USD, abban eggyel jobb rockchip van a 2806 az 720p-vej jobban bánik egy kicsit.
120 USD körül már tényleg jók vannak. Ramos T13FHD, Ainol V9000HDA, Onda Vi 20

(#24) tjb007 válasza kenand (#23) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igazából zenét hallgatni és DivX -es filmeket, sorozatokat(zömmel feliratosakat) szeretnék rajta nézni + az sem hátrány ha kezeli a PDF -et. 1080P,720P nem fontos.

(#25) kenand válasza tjb007 (#24) üzenetére


kenand
veterán

Magyar felirathoz Rockchip 2728 vagy 2806, de azoon nincs pdf támogatás.
Window g85 2806 és képernyő nagyobb felbontású 800x480 103 USD (pdf nincs)

Amlogic támogatja a sub.idx-et és falsh-t pdf flash konverzióval megoldható a "pdf"
de inkább 120 USD körül van

(#26) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Jó kis kütyü..Apropó grat a teszthez és köszönjük. :D

(#27) tjb007 válasza kenand (#25) üzenetére


tjb007
nagyúr

Leszűkítettem a kört.
Ez a 3 az ami tudásban nekem bőven elég lenne:
Window G89
Window G83HD
Onda VX530

Melyik lenne ezek közül a legjobb választás ?

(#28) DEJVID


DEJVID
őstag

Nem nagyon szarok ezek ahhoz, hogy minden hónapban vegyél egyet? :D

(#29) kenand válasza tjb007 (#27) üzenetére


kenand
veterán

Onda VX 530 ból csak a Touch kezeli a magyar feliratot, (Hod-on csak az kapható)
az jó.
Window G89 ugyanannyi a 4 gigabyte-os változatban, d szerintem a felhasználói felülete jobb.

ACHO 805 majdnem ugyan az mint a G89 csak fém hátsója van, de kevésbé frissítik a firmwaret

8 gbyteos változatban jobban megéri az Onda vagy az ACHO mert azok 89 a G89 nem tudom miért 99USD....

4 gigásban G89 vagy ACHO 805 79USD

8 gigásban ACHO 805 vagy Onda VX 530 Touch 89USD

G89-hez én mindig elkészítem a honosított firmwaret.....(a nyelvi fájl szerintem jó ACHO-hoz is...)

(#30) kenand válasza DEJVID (#28) üzenetére


kenand
veterán

Eddig mindegyik megtetszett valamiért :) De nem szarok, hidd el.
Féláron veszem őket így, hogy "dolgozom" velük. Vissza is küldhetném , de a magyar posta egy kicsit drágán dolgozik, alig többért veszem meg őket.. De élvezem a buherálást. Kikapcsol...munkám elég stresszes (koszorús erekbe dugdosok fémhálókat -ha le akarom egyszerűsíteni a dolgot - egy rossz mozdulat aztán... )

Még egy teszt lesz az új f10 chippes Bmorn 888 7" érintős.
Aztán jó ideig nem lesz, mert tényleg elég belőlük, talán majd egy olcsóbb fajta MID (Moonse 70001/aPAD/iRobot), ha a forint gatyába rázódik.

A bővebb családban valószínűleg majd elajándékozom őket (unokaöcs, unokatesó stb.), ennyiért ők nem jutnának hozzá.....

[ Szerkesztve ]

(#31) Namelesske


Namelesske
addikt

A kütyü nem rossz. Csak a kínai gagyizás. Microsoft Betütípussal rávésték hogy Window(s)

http://www.hwsw.hu/kepek/hirek/2006/04/win98.jpg

A hátára meg mint a nagyok rámerték írni hogy Desinged by Window XD meg az oldaluk is valami csodálatos. window88. xD XD nem valami window electric vagy inc. vagy valami. xD

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#32) Namelesske


Namelesske
addikt

A kütyü nem rossz. Csak a kínai gagyizás. Microsoft Betütípussal rávésték hogy Window(s)

http://www.hwsw.hu/kepek/hirek/2006/04/win98.jpg

A hátára meg mint a nagyok rámerték írni hogy Desinged by Window XD meg az oldaluk is valami csodálatos. window88. xD XD nem valami window electric vagy inc. vagy valami. xD

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#33) Namelesske


Namelesske
addikt

A kütyü nem rossz. Csak a kínai gagyizás. Microsoft Betütípussal rávésték hogy Window(s)

http://www.hwsw.hu/kepek/hirek/2006/04/win98.jpg

A hátára meg mint a nagyok rámerték írni hogy Desinged by Window XD meg az oldaluk is valami csodálatos. window88. xD XD nem valami window electric vagy inc. vagy valami. xD

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#34) Namelesske


Namelesske
addikt

Nah ezt hogy?

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#35) tjb007 válasza kenand (#29) üzenetére


tjb007
nagyúr

Köszi a segítséget!

(#36) kenand válasza tjb007 (#27) üzenetére


kenand
veterán

Még egy igéretes kütyü olcsón Gemei S5000 minden igaz pdf-et is tud
magyar feliratot azonban nem tudom megmondani....de lehet reménykedni, mert van lengyel menü, ahhoz kell kelet európai kódtábla...

80 usd a Dealextremen a 8 gigás

[link]

[ Szerkesztve ]

(#37) malwy válasza kenand (#17) üzenetére


malwy
senior tag

Köszi a választ! A megkeresésekkel gondban vagyok, Apad még csak-csak, de SartQ.
Mindenesetre kössz!

(#38) kenand válasza malwy (#37) üzenetére


kenand
veterán

SmartQ 5

[link]

Q7

[link]

Moonse

[link]

(#39) kenand válasza Namelesske (#33) üzenetére


kenand
veterán

Nézd meg a Ramos T13FHD-t az sokkal szebb.
Azt is lehet fikázni, de hidd el nagyon ott van az áráért.
Mond meg nekem kis hazánkban hordozható 1080p-t tudó lejátszót mennyiért kapsz?

[ Szerkesztve ]

(#40) tjb007 válasza kenand (#36) üzenetére


tjb007
nagyúr

Köszi de inkább biztosra megyek, maradok a G89 -nél.

(#41) rakal válasza malwy (#37) üzenetére


rakal
senior tag

Szia!
A Smart Q7-ről és a Smart V5-ről csak jót tudok mondani,már hónapok óta használom őket,különösen a Smart V5-öt ajánlom,3 oprendszert is lehet rajta futtatni(Linux,Android,WinCE),boot managerrel,és az Androidból most a 2.1-es fut rajt.
Namelesske:
Ez nyilván csak szenzációhajhászás,gerillamarketing a gyártó részéről,valamivel fel kell,hogy hívja magára a figyelmet,maga a termék azonban nem rossz,az árát bőven megéri.

[ Szerkesztve ]

(#42) kovy79 válasza kenand (#39) üzenetére


kovy79
őstag

Nagyon jók a tesztjeid, csak így tovább! Ha valamikor hasonló cucc megvétele lesz soron, mindenképp hasznosítom az infóidat. :R
Bár most még maradok az SD felbontásnál és egy jó felülettel "megpakolt" x820bt-nél. :)

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#43) atike


atike
nagyúr

Szerintem is nagyon korrekt. Ár / teljesítmény viszonylatban mindenképp... :)

Most keresek amúgy valami hasonlót - min. 4" kijelző, autós töltő, meg valami (autóban) rögzíthető megoldású érdekelne...

(#45) JanFe


JanFe
aktív tag

Tetszett a cikk. A keszulek sem rossz :)

"There is nothing permanent except change"

(#46) kenand válasza JanFe (#45) üzenetére


kenand
veterán

Onda VX 530 (nem touch) már támogat PDF-et
[link]

(#47) malwy válasza kenand (#38) üzenetére


malwy
senior tag

Nagyon köszönöm az infókat! :R
#41) rakal: Neked is köszönöm a személyes tapasztalatok leírását, ajánlást! :R

(#48) Gomister


Gomister
csendes tag

Transmitter téma engem is érdekelne. Tudnátok olyan PMP-t mondani a tesztelt V9000HDA, és H900HD-n kívül, amiben még tutira van?
Nézegettem ezügyben mindenfelé, de ugyanazon termékekről sokszor igencsak eltérő infók vannak különböző oldalakon. Pl a transmitter megjelölésével kapcsolatban is:/
Valami olyasmi érdekelne, ami minimum 4.3-as, ha lehet érintőképernyős, meg talán valamilyen módon megoldható legyen benne az e-book olvasás. Über HD, meg feliratok annyira nem lényegesek. Esetleg néha menne rajta avi (Xvid) film. Mégritkábban ugyanez dual audióval.

csipp

(#49) kopidoo


kopidoo
senior tag

A Cube B33HD hogy áll a magyar karaktertáblához? Valakinek van vele tapasztalata?

(#50) kenand válasza kopidoo (#49) üzenetére


kenand
veterán

SC8600 a B33 procija ha igaz, ott nincs magyar kódtábla....

Ainol 9000HDA 4.3", van benn FM transmitter. Miért nem jó az neked?
Már az ára is mérséklődött, a LCD-je meg a legjobb, mait láttam...

Hivatalosan nincs sub.idx de még is csak van, igaz piros színben mutatja, de a felirat is van magyar karakterrel...

Egyelőre az ebook bajos magyr nyelven, de talán hamarosan lesz pdf támogatás benne, SC 9800-as lejátszók jó részében már van pdf...

Vagy hagyod az fm transmittert, 5-10 USD-ért lehet audio kimenetbe dugható FM transmittert venni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.