Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) creation


creation
senior tag

Bár a digimonok nekem korból adódóan kimaradtak, de támogatom a fejlődésben :R

El kéne gondolkodnia, hogy batman-nek volt égre vetített jele.... ;]

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#2) AllTheBest


AllTheBest
senior tag

Azért ez a megszokott alex gondolkodás, ezért szeretjük :D

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#3) Klaus Duran válasza AllTheBest (#2) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Nagyon fáradt szegény. Ez kihatással van a gondolkodásra is. ;]

(#1) creation Nem veszítettél sokat. Első évad klasszikus gyerekeknek való történet kevés tanulsággal, (south park ;] ) És az ezt porba tipró fojtatások, az egyre gyerekesebb grafikával.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#4) AllTheBest válasza Klaus Duran (#3) üzenetére


AllTheBest
senior tag

Hát igen... :D Azért itt is hozta a szintet: [link]

Esetleges elírásokért elnézést kérek, kevesebb ujjal nehezebb pontosan írni :) ---> Xiaomi Mi 9T 128gb

(#5) alcsa


alcsa
senior tag

Szerintem innen vette az otletet:

Bullshit man

(#6) #56573440


#56573440
törölt tag

ilyenkor mindig rájövök miért nem nézek magyar yt csatornát. vicces a srác mint egy beöntés :W

(#7) Gdi válasza alcsa (#5) üzenetére


Gdi
senior tag

Épp írni akartam. de!...
Ki mondta, hogy eredetinek kell lenni? :D
Csak kajára teljen a YT bevételből.

[ Szerkesztve ]

''Milliárdnyi meggyilkolt csillag sikolya elhal az éj békéjében, és a kétségbeesésnek csak néhány, törékeny, kőbevésett szó áll ellen.''

(#8) Klaus Duran válasza #56573440 (#6) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Szerintem meg a jobbak közé tartozik. Bár tény hogy nincs magasan a léc.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#9) adrian360 válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


adrian360
őstag

Ha ő a jobbak közé tartozik, akkor inkább rá se nézek a többire :U

(#10) #56573440 válasza Klaus Duran (#8) üzenetére


#56573440
törölt tag

szerintem nincs is léc de ezen nem vitatkozunk :D

magyarból csak és kizárólag szirmait tudok nézni, van mondanivalója, ezt bzmegolás és vihogás nélkül képes prezentálni, felépíteni és indokolni, a végeredmény pedig egy kulturált formában, vágva, korrekt minőséggel jelenik meg. látszik hogy foglalkozott vele.

utálom ha indokolatlan káromkodás megy csak azért mert csak, ha nincs mondanivaló de épp mára is kell egy feltöltés, ha van mondanivaló, de az óvónénitől kikéredzkedő óvodás monológja hozzá képest doktori disszertáció, védhető az álláspontja mint a lángoló reichstag, stb.

a hazai videósok meg kb ennyit tudnak sajnos, vagyis ennyit kell tudjanak, mert a nézők jellemzően az igen fiatal korosztályból kerülnek ki, azoknak meg láthatóan ez kell.

(#11) Klaus Duran válasza #56573440 (#10) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Ok. Szirmai egy más kategória.

Azért még ott volt az Arc nélküli manus, Kenytheone, Vidman, FreddyD, Na meg Guga :DDD

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#12) #56573440 válasza Klaus Duran (#11) üzenetére


#56573440
törölt tag

arc nélküli manus nincs már :D keny kritikáival a legtöbb esetben nem tudtam egyetérteni, nálam nincs meg az íve a videóinál se, egyszerűen nézem és töööööörtéééénjeeeeeenmáááárvalamimármost. mondjad. gyerünk. na. megyez tudom ;]

vidman megvan, de elég szelektáltan nézem, kb fél évente találok olyan videót amit nem tekerek el a felétől :D

freddy helyett ott van a roosterteeth féle ragequit.

guga na igen guga na őt nézem :D izé :D annyira nem :D de kéne tudom :D

[ Szerkesztve ]

(#13) Eastman


Eastman
őstag


+

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#14) kmisi99


kmisi99
addikt

Szerintem is vannak igen jó magyar videósok. FreddyD az élvonalban van. Mindenki mást szeret, én pl Szirmait utálom, mint egy irodalom tanár aki mindent bemagyaráz egy versbe.

(#15) csanaa007


csanaa007
újonc

Klaus Duran te is Alexovics rajongó vagy? :F

"A fixi szar,ratyi,gagyi,béna.A Freeride istenkirályvilágcsászár,,(Jómagam)Én vagyok a Sátán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.