Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#23) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Az első dolog valóban a gazdaság és egyéb körülmények rendbetétele, ugyanis pénz nélkül ebben a mai világban nem lehet elérni mindent. Egyéb körülmények pl. rend és a tisztaság, ezekben is van hová fejlődni. A régi épületeket kéne rendbe tenni, nem pedig új gusztustalan modern épületeket felépíteni, milliárdokból, már ha azt nézzük, hogy idegenforgalmi szempontból mi a vonzóbb. Én letakarítanám a reklámtáblákat is az ilyen épületekről, csúnyák és nem odaillőek. Utakat kéne felújítani mindenfelé, parkosítani, virágokat/növényeket ültetni. Már ez is óriási összegekbe kerülne, és akkor még semmi újdonságot nem csináltunk.

A második dolog lenne újítani, hogy aki eddig nem talált kedvére valót, annak is legyen miért idejönni. Ilyen lenne pl. a Balatonring Sávolyon, de hát az is késik, ami negatív reklám.

Németországnak jó reklám a Porsche, Svédországnak a Koenigsegg, Olaszországnak hadd ne soroljam fel, hogy mik; nekünk is kéne valami ipari/iparművészeti csoda, ez is leginkább pénz kérdése, az eszünk szerintem megvan hozzá.

Aztán ott van még ugye a reklám mint olyan, amiről most szó is van.
Ez az, amihez én nem érthetek, de az egyik legjobb reklám, amit az utóbbi időben láttam, az a Google Earth/Panoramio. Busa Péter úrnak és másoknak köszönhetően tényleg olyan képek láthatóak, amik nemhogy egy külföldit, de még engem is csábítanak.
Ráadásul ebben elég jól állunk, 1000 km körüli magasságból nézve a többi országhoz viszonyítva Magyarország el van árasztva képekkel, igaz ez egy elég szűk területre korlátozódik.
Ez csak példa volt, de szerintem az ilyen területekre is lehetne figyelni, minél több fronton kell támadni, így elég sok emberhez eljut.
Nyilván lehet reklámozni a már ismert dolgokat, a Rubik-kockát, Puskás Ferencet, a Nobel-díjasokat de újítani is kell, mert kell.
Egy szó mint száz, újra fel kell építeni a régi hírnevünket.

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.