Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Epic. Lehet beszerzem day 1, csak sajnos eléggé rajta van a Last Guardian-on a megjelenés, szóval szerintem majd egy GOTY vagy leárazott verzióval szállok csak be.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#2) myckie2


myckie2
őstag

Sose játszottam az FF játékokkal, de ez a videó nagyon király volt! :C

(#3) KaitouP


KaitouP
veterán

KELL! :)

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#4) akoska07


akoska07
nagyúr

Grat! :R

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5) Romvr


Romvr
őstag

Ez a kis filmecske csillagos ötös! A játék... majd meglássuk :)

"(...) instead of looking out, they look in. Instead of speaking, they listen. Instead of trying to make sense, they make dreams." ~ Thistle-Chaser

(#6) szupermacs


szupermacs
veterán

AC2 Brotherhood óta a DIGIC csak jó videókat tett le az asztalra. Kegyetlen jók a fiúk! :)

(#7) BiP válasza myckie2 (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Még én sem. A trailerek mindig brutál látványosak, de a mai napig mindig ugyanúgy vagyok vele:
Sosem tudom, ki-kivel van, miért kűzdenek. De mindig lenyűgöz az az igényesség, részletesség, amivel készülnek.
Ez a mostani is beleillik a sorba.

Meg az sincs meg, hogyan kapcsolódnak a részek egymáshoz (már ha egyáltalán van bármi közük) vagy teljesen független részek.

[ Szerkesztve ]

(#8) oriic válasza BiP (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindegyik szamozott resz kulon sztori, nincs kapcsolat kozottuk. Csak azok fuggnek ossze, amelyeknel azonos a szamozas.
Pl: FF X, FF X-2

Live-Die-Respawn

(#9) Rigormortiis válasza oriic (#8) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Azért ez nem teljesen igaz.

Például a FF Tactics, a 7 és a XII is ugyanabban a világban játszódnak, csak egymástól elég távoli időben, visszont vannak utalások bennük. Kiváltképp Ivalice világa van zseniálisan felépítve. És persze a spinoffokról se feledkezzünk meg (a méltatlanul feledésbe merült Dirge of Cerberus és a zseniális, psp kultcím Crisis Core pl).

De ott van pl a ps4re is megjelent Type Zero, ami meg a 13 világában játszódik, szintén telis-tele utalásokkal.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#10) oriic válasza Rigormortiis (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Type 0-rol megfeledkeztem elnezest, de a Dirge of Cerberus es a Crisis Core teljes cimeben ott van a Final Fantasy VII nev. (Tactics kimaradt)

A 7 es a 12 biztos hogy egy vilagban jatszodik?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11) Rigormortiis válasza oriic (#10) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Teljesen biztos ;)

Akkoriban még szó volt róla, hogy továbbépítik az Ivalice Alliance-t, de aztán mégiscsak váltottak. De ha már sztoriról beszélünk, pl a Tacticsé szerintem sokkal nagyobb gurítás volt, mint a 7.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#12) Rigormortiis válasza Rigormortiis (#11) üzenetére


Rigormortiis
addikt

De szerintem nagyon jól felépítették a 13 világát is. Mindenki eldobta az agyát a csőszerű felépítésen (és elfelejtik, hogy a 10 is pont ilyen volt), és nem is mélyedtek bele. Egy gond volt csak vele: a karakterek. Egyetlen szerethető karaktert nem voltak képesek megírni hozzá, de maga a sztori rendben volt.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#13) oriic válasza Rigormortiis (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én itt nem találok FF7 és Ivalice kapcsolatot sehol. Félre ne érts, nem okoskodni akarok tényleg érdekel a téma.

Ott van ugye pl a Fabula Nova Crystallis is mint összekötő.

Live-Die-Respawn

(#14) Lenry


Lenry
félisten

AC easter egg :)

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#15) Rigormortiis válasza oriic (#13) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Én néztem el, a 7 tényleg nem abban játszódik.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#16) oriic válasza Lenry (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Magadtól szurtad ki? :D

(#15) Rigormortiis

Gondoltam egyébként, mert az FF7 világában tudtommal csak ezek a művek játszódnak:

-FF7
-Crisis Core
-Dirge of Cerberus
-Advent Children
-Before Crisis
-Last Order

(#17) Lenry

:R

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#17) Lenry válasza oriic (#16) üzenetére


Lenry
félisten

kisdobos becsületszavamra

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) Televan74


Televan74
nagyúr

Én nemrég néztem meg a Kingsglaive Final Fantasy XV -t ami nagyon jó lett, szerintem a játék sem lesz rossz.Ilyenkor sajnálom egy picit hogy nincs konzolom.Egy hangyányit reménykedem,hát egyszer majd kiadják PC -re is. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#19) szupermacs válasza Televan74 (#18) üzenetére


szupermacs
veterán

FFXIII van PC-re.

(#20) james001


james001
veterán

Nem igazán magyar ez,há' hol a pálinka meg a metró se lángol?! ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#21) Televan74 válasza szupermacs (#19) üzenetére


Televan74
nagyúr

Meg van XIII,XIII-2 és a Lightning Returns is.De XV -t is azonnal megvenném. :D

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#22) Luck Dragon

Nagyon hangulatos videó, szuper lett.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#23) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Az eddigi trailerek nem fogtak meg, de ez tetszett.

Aki hülye, haljon meg!

(#24) szupermacs válasza Televan74 (#21) üzenetére


szupermacs
veterán

Engem sajnos az első 2 rész után nem érdekel a sorozat. De azok nagyon jók voltak. Még a SNES-es verzió is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.