Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rviktor25


rviktor25
aktív tag

Az a 480TB ugye 480GB akart lenni?

Chiwasuu!!!

(#2) jedis válasza rviktor25 (#1) üzenetére


jedis
senior tag

:U megelőztél :D :D

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#3) digitalz


digitalz
csendes tag

Masodik oldal alja, az biztos holdőkez akart lenni?

(#4) DithenS válasza rviktor25 (#1) üzenetére


DithenS
senior tag

Üdv 2030-ban :D

(#5) hemaka


hemaka
nagyúr

A kaputelefon password... végem van. :D

(#6) davidsone válasza DithenS (#4) üzenetére


davidsone
addikt

:C

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#7) Dr. Akula válasza hemaka (#5) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Az hagyján, de ki az akinek ennyi felesleges ideje van ilyenekre?

(#8) tabela


tabela
tag

Korábban is többször nekivágtam, hogy megnézem a gamepod videó-hírösszefoglalót, de a narrátor annyira affektál, hogy nem bírtam végig. Pedig amúgy érdekelne... :O

(#9) davidsone válasza tabela (#8) üzenetére


davidsone
addikt

szedd le a hangot ;]

...reklámozzák, terjesztik, beszippantják az agyadat, megerjesztik...

(#10) Kronos3000


Kronos3000
senior tag

3.0-s WebOS,kíváncsi leszek hozzánk mikor ér el,az első hírek óta mindig nézem a frissítést,de semmi.

Wasabi...

(#11) fornettisuti


fornettisuti
veterán

minek kaputelefonra jelszo?

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#12) kisbalázs


kisbalázs
tag

nekem ez tetszett:
'A Ceglédi Járási Ügyészség szerzői vagy szerzői joghoz kapcsolódó jogok különösen nagy vagyoni hátrányt okozó megsértésének bűntette miatt vádat emelt egy hazai torrentoldal tulajdonosai ellen. Legalább 1900 filmről van szó, az ügyészség közlése alapján több mint 360 millió forintos vagyoni hátrányt okoztak.

Az idén januártól már Magyarországon is elérhető Netflix itthon mindössze az amerikai kínálat alig hatodát nyújtja, de az USA-n kívül mindenhol kevesebb a tartalom'

Magyarországon van netfix és inkább azt töltögesd mint a torrentet, értem? :)

Johnny Mnemonic 2021:320gb-t töltött az agyába és majdnem meghalt, inkább pendrive a s?ggébe!

(#13) kpal


kpal
veterán

Finom lesz USB/SSD.

(#14) ripla


ripla
őstag

a netflix jó lenne, de nem az. akkor fizetnék elő, HA nagyobb lenne a kínálat, HA lennének magyar feliratok, HA nem kéne trükközni, hogy a felbontás mindenhol jól nézzen ki.
a kényelemért fizetek (fizetnék), nem azért, hogy még nekem kelljen kompromisszumokat kötni...

[ Szerkesztve ]

(#15) BloodRay válasza Kronos3000 (#10) üzenetére


BloodRay
veterán

Jézusom, még csak most jelentették be az új tv-ket! Gondolod előbb megkapja egy tavalyi tv, mintsem kijönnének az új készülékek amikre tervezték??
Úgy kb nyár körül számíts a webOS 3-as frissítésre.

" felveti a kérdést, hogy akkor mi lesz az eddig árult Evolution Kittel?" -> A Samsung már bejelentette, hogy sztornózták az egész cuccot, többet nem adnak ki se evolution kitet, se one connect box-ot újat. Úgyhogy jól átb@xták ismét a kedves vevőiket... :DDD

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#16) vjozsef válasza ripla (#14) üzenetére


vjozsef
senior tag

Nyugi, idovel lesz az is amennyiben a Netflix magyar elofizetoket is akar maganak.

(#17) ripla válasza vjozsef (#16) üzenetére


ripla
őstag

szerintem az itteni piac konkrétan nem oszt nem szoroz nekik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.