Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) kelzsoca válasza beyruth82 (#47) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az árazásra nincs hatással a magyarországi képviselet érkezése, eddig is volt hivatalos reseller, az árazást a Xiaomi határozza meg.

https://vertigostore.eu

(#52) Aprósólyom


Aprósólyom
addikt

Valaki tud értelmezhető indokot, arra, hogy a most itthon bemutatott amazfit GTS miért nem tudja megjeleníteni a magyar karakterkészletet annak ellenére, hogy hivatalos magyarországi képviselet is van már? Van erről hivatalos álláspont? Mert az kicsit nevetséges a bemutatóban elhangzó tény, hogy nem tudja megjeleníteni... Hogyan lehet így egyáltalán forgalmazni, hogy egy funkcióját valójában nem tudja teljesíteni? Az értesítések megjelenítése funkció mióta számít teljesítettnek, ha hibás megjelenítés?

Jevons paradox

(#53) kelzsoca válasza Aprósólyom (#52) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az Amazfit termékek gyártója a Huami (Huami Co., Ltd.) és nem a Xiaomi.
Tehát ha egy magyarországi hivatalos értékesítésből származó Xiaomi okostelefon nem támogatná a magyar nyelvet, azt lehetne számonkérni rajtuk, mást nem igazán.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#54) mjani1172 válasza Silenzio (#48) üzenetére


mjani1172
addikt

És hazánk 4G :R

(#55) Aprósólyom válasza kelzsoca (#53) üzenetére


Aprósólyom
addikt

Névben nem Xiaomi, de Xiaomi a Huami tulajdonosa és forgalmazza a Xiaomi magyar képviselet. Lehet csűrni, csavarni, de azon a lényegen nem változtat, hogy egy magyar cég, magyar boltjában értékesítenek egy olyan terméket, ami nem teljesíti megfelelően a leírtakat... miszerint értesítéseket meg kellene jelenítsen... persze, megjelenik, de szarul... xD Úgyhogy innentől lehet azon vitatkozni, hogy ténylegesen megjelenítettnek vegyük-e az értesítéseket vagy nem.... Összességében csak arra akarok rávilágítani, hogy nem normális dolog az ilyesfajta "forgalmazás".... nem csak egy videóban kellene elmondani, ezt a hiányosságot, hanem mondjuk feltüntetni a dobozon, a specifikációban. Tulajdonképpen a megfelelő szerveknek bejelentésre méltó ez a hanyagság.

Jevons paradox

(#56) orangez


orangez
csendes tag

Bárcsak ne a Wayteq Europe szervizelné :O

Nagyon gyors proci, iszonyat videókari, végtelen vinyó...

(#57) Tewe013 válasza orangez (#56) üzenetére


Tewe013
őstag

Nem ők szervizelik.

(#58) kelzsoca válasza orangez (#56) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az idei év májustól kezdve a Xiaomi saját kézbe vette a szervizszolgáltatást, és ez mellé 2 év gyártói jótállást is biztosít. (hivatalos csatornán keresztül vásárolt készülékek esetén)

A hivatalos resellerek (pl: wayteq) csak közvetítő szerepet játszanak a készülékek szervizelésében, a termékekhez nem nyúlhatnak.

Májustól a készülékek a lengyelországi Xiaomi szervizbe kerültek ki, és ott javították őket.
Októberben ismét változás történt, a hazai szolgáltatók kérésének eleget téve, a szerviz tevékenység visszakerült Magyarországra.
A Xiaomi a Telemax-al áll szerződésben, a készülékek ott kerülnek javításra.

(#55) Aprósólyom

Tehát ha jól értem, az a problémád, hogy az értesítések megjelenítése során nem jól kezeli az ékezeteket (karakter kódolási probléma) a készülék szoftvere.
Amennyiben szeretnéd jelezzük a márkaképviselet felé.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#59) janes1976 válasza kelzsoca (#58) üzenetére


janes1976
őstag

Ezt az infót azért jó tudni, mert nagyon nem mindegy. :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi X6 Pro 512/12 GB (Grey)

(#60) INGJOKE válasza kelzsoca (#58) üzenetére


INGJOKE
veterán

Ma érkezett meg a 11.11-es akcióba spanyolból rendelt stratos 3 órám, azzal nincs ilyen baj. :)

A 200e egy vicc. A mi10 se lesz annyi ha megjelenik külföldről rendelve. Szóval aki akarja vegye, én ennyit biztos nem adnék érte, főleg hogy sd730 van benne nfc még nincs... :)

(#61) mjani1172


mjani1172
addikt

Van még reklám a gyári softban?
Eddig az volt hogy, az olcsó árat kompenzálják, azzal, hogy itt ott megjenik valami oda nem illő.
Itt már arra nincs szükség.

(#62) novinyul válasza mjani1172 (#61) üzenetére


novinyul
veterán

Gyári EEA romba nem is volt reklám :F De amúgy meg is kérdezi hogy szeretnél-e kapni reklámokat.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#63) Noukoum válasza mjani1172 (#61) üzenetére


Noukoum
veterán

Eddig sem volt "reklám" csak ha akartad.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#64) Schuler888 válasza andor80 (#3) üzenetére


Schuler888
senior tag

Mar uton van az uj Xiaomi a Realme kepeben, remeljuk az nem lesz olyan hirhedt a mindenfele szoftveres betegsegektol mint a xiaomi, akkor meg van az uj BestBuy marka... par evig.. aztan ok is emelnek,es jon mas :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#65) Juhaszatti válasza Schuler888 (#64) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Valószínűleg a szoftver rendben lesz ott, nem olyan új márka az, mint amilyennek tűnik.
A BBK almárkája az is, már a 4., az Oppo, Vivo, OnePlus hármas után. :)

(#66) azbest válasza kelzsoca (#58) üzenetére


azbest
félisten

hm... kicsit értetlenkedtem, hogy miben más most ez a bejövetel, mint egy éve. Nem nagyon sikerül felfognom, hogy a hivatalos üzlethez képest a márkaképviselet mit ad... marketingeseket? :D

Viszont a telemax szerintem visszalépés. Sok rémhírt hallani róluk, mindenféle consumer termék kapcsán.

(#67) Schuler888 válasza Juhaszatti (#65) üzenetére


Schuler888
senior tag

Persze tisztaban vagyok vele, azon belul is az OPPO leszarmazottja, de se a vivoval se az oppoval nincs tapasztalatom, de remenykedek razkodasmentes start lesz :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#68) DarknessHope


DarknessHope
senior tag

bennem csak egy kérdés merül fel Ha 2x zoomos 12 megapixeles akkor ha a nagy szenzorból kivágom a 2x közepét nagyob kép jön ki mint a 12 MPX. legalább összevonja a két kamera képét? mert úgy jobb minőség és vagy hdr/ háttérelmosás stb lehet. de alapvetően a fő kamerának menni kell minden helyzetben hogy értelme legyen. vannak már részletek?

Mások álma akármilyen, Tisztelni kell!

(#69) tibcsi0407


tibcsi0407
félisten

Ha már a magyar piacra lépéssel büszkélkedek, akkor legalább a nyomoronc prezentációmat nem az angol diákból válogatom össze.
Mekkora igénytelenség ez, hogy azt a +10 perc munkát nem voltak képesek beletenni?

https://utdetailing.hu/

(#70) kelzsoca válasza azbest (#66) üzenetére


kelzsoca
félisten

A Xiaomi a magyarországi Mi store megnyitásával hivatalos partnerén keresztül képviselte magát (authorized reseller) a régióért felelős (értékesítés) egy kínai emberke volt.
Telt-múlt az idő, majd érkezett egy második authorized reseller is, illetve a szolgáltatók is megjelentek a történetben.
A korábbi ellátási problémák(áruhiány) új partnerek, és a szolgáltatók érkezésével már szükség volt a magyarországi képviseletre is, aki összefogja, koordinálja a partnereket, illetve azon dolgozik, hogy a partnerek megkapják a szükséges támogatásokat, ez ugye nagyon nem jött össze az elmúlt időszakban.
Leszerződtettek erre a feladatra egy veteránt a Sony-tól, aki maga mellé még három embert hozott, így a magyarországi hivatalos Xiaomi márkaképviselet ezen hét csütörtökön bemutatkozott egy rendezvény keretében.

https://vertigostore.eu

(#71) Schuler888 válasza kelzsoca (#70) üzenetére


Schuler888
senior tag

A sony-tol... a legjobb cegtol valasztottak embert, ennel csak a htc lenne jobb :DDD

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#72) Viktor0610 válasza Schuler888 (#71) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem egy magyar emberen múlott a Sony dolgainak alakulása a világban. ;) ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#73) novinyul válasza Schuler888 (#71) üzenetére


novinyul
veterán

Nem tudom hogy mikor kezdett téged érdekelni a mobil kommunikáció, de ez az ember nem most kezdte a szakmát(én magam 20 éve vagyok benne) Az hogy a Sony(Sony Ericsson akkoriban) vezetése milyen ostoba hibákat követett el, az nem rajta múlt. De mint szakember nagyon rendben van, gondolhatod hogy nem véletlen kereste meg a Xiaomi.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#74) azbest válasza kelzsoca (#70) üzenetére


azbest
félisten

Hát, meglátjuk, hogy egy plusz réteg mennyit javít a bolt és a gyártó közti termékáramláson.

Termék (mi box) szinten már láttam, hogy sokat számít, hogy vannak -e emberek, akik hajlandóak/engedélyezettek a vevőkkel való kommunikációban. Talán cégek közt is kell ez, ha közvetlenül nem sikerül kommunikálni.

[ Szerkesztve ]

(#75) Schuler888 válasza novinyul (#73) üzenetére


Schuler888
senior tag

En 2001 ota, tehat van egy kis folenyed :) de hiszek neked, legyen a Xiaominak szep magyar utja! ;)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#76) hmb válasza Juhaszatti (#16) üzenetére


hmb
aktív tag

annyira draga, hogy az O2 kivette a kinalatbol.mate 30 pro olcsobb volt mint az op 6t....igy mar nem nagyon kapkodtak utana

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#77) mjani1172


mjani1172
addikt

Egy másikba írtam mert ott is téma volt, de lehet itt jobb.
"Lurdy MI Store és Xiaomi.hu"
ez mind a kettő a wayteq vállalkozása, tulajdona ha jól gondolom,hiszen amit onnan veszek ott a wayteq az importőr és az eladó.
Aztán, hogy az eustock milyen szerepet vállal arra nem jöttem még rá. :F
Hiszen a wayteq importál, árul, és javít.
Hogy az "új" piacra lépők kik és mit akarnak,ezt még nem is olvastam el.
Nekem is nagyon zavaros ez az egész, ki kicsoda és mit akar.
Tulajdonképpen eddig egy bolt van, de több csapat (3) kering körülötte,? sokan próbálnak helyezkedni, de mivel ez xiaomi, még az sem biztos, hogy később letisztul.

(#78) janeszgol válasza mjani1172 (#77) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen ebben egyetértek veled, elég nagy a kavarodás a Xiaomi körül. Akkor a Wayteq már nem kizárólagos forgalmazó?

(#79) Adamyno


Adamyno
tag

Tudomásom szerint a xiaomi.hu a Lurdys Store webáruháza. Olyan eszközt lehet kapni ami rendelkezik CE minősítéssel, EU szerver, csatlakozó, szolgáltatások, stb..

Van ezentúl a xiaomishop.hu, ami állítólag szintén hivatalos, viszont ott bele lehet futni bőven nem teljesen kompatibilis eszközökbe. Pl. smart home rendszer kínai szerveres, nincs magyar konnektor csati (max. átalakító), hiányzó B20 LTE. Lehet, hogy már nem így van, de pár dolgot rendtem annó onnan is. Nekem nem okozott problémát, csak ezek így feltűntek.

Régóta nyúzunk többféle xiaomi készüléket itthon, nekem most a fő telefonom egy Mi Mix2s. Nagyon elégedett vagyok vele, abszolút nincs akadás, gondolkodás. Jó képeket csinál, a kiadás óta rengeteget csiszolták a szoftvert (EU romot használok). Viszont elméletileg még idén érkezik rá az új miui és Android. Na most ehhez képest sajnos váltani fogok mert nagyon hiányzik a QWERTY billentyűzet. Szóval kinéztem egy blackberryt (előtte Fxtech Pro1-et akartam). Talán nem lesz gond a hardverrel. Néhány dolog hiányozni fog, mert ha jól tudom vezeték nélküli töltés nem lesz és csak SnapDragon 660 került bele de kell a billentyűzet miatt. Írtam a xiaomi fórumra, hogy jó lenne ha kidobnának egy ilyen készüléket, de azt írták, hogy szerintük halott technológia. Innentől kezdve számomra a xiaomi mint telefon halott. A többi terméküket továbbra is igénybe veszem. (Porszívó, robotporszívó, légtisztító, okosotthon..)

- Indítsd újra a gépedet! - Az egészet? - Nem, a felét...

(#80) novinyul válasza Adamyno (#79) üzenetére


novinyul
veterán

A Xiaomishop soha nem volt és nem is lesz hivatalos viszonteladó, ahogy az Aréna plázában lévő bolt sem az(csak névhasználati jogot kapták meg, az árú beszerzése piaci alapú. Nem a hivatalos viszonteladó szolgálja ki őket: WayteQ kft) Illetve volt még az Ingram kft. de ha minden igaz őket a Bravotel kft. váltja le(ők a szolgáltatóknak és a nagy műszaki áruházaknak szállítanak.) Röviden ennyi a mostani felállás. Annyi történt hogy a régió irányítása végre itthoni csapat kezébe került, így javulni fog az ellátás és nagyobb lesz a PR. is a Xiaomi részéről. Az árakat pedig a Xiaomi határozza meg, a viszonteladóknak ehhez kell igazodniuk, de ugyan így történik ez a Samsung, Huawei esetében is.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#81) Viktor0610 válasza novinyul (#80) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A rendezvényen két boltról beszélt az előadó.
Ha jól sejtem, ez a Lurdys és az Arena Mallos boltot jelenti.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#82) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Horror az áruk.

(#84) kelzsoca válasza mjani1172 (#77) üzenetére


kelzsoca
félisten

Olvasd vissza a hozzászólásaim ebben a topicban, ha ezek után még marad kérdés, akkor arra válaszolok.

(#81) Viktor0610

A két bolt:

1.
Üzlet helye: Lurdy ház
Üzlet neve: Mi Store
Webáruház címe: xiaomi.hu
Üzemeltető: WayteQ Europe Kft.

2.
Üzlet helye: Arena Mall
Üzlet neve: Xiaomi Mi Mall
Webáruház címe: hamarosan (mimall.hu)
Üzemeltető: Mihome Kft.

https://vertigostore.eu

(#85) azbest válasza kelzsoca (#84) üzenetére


azbest
félisten

hm, ezek szerint számotokra is meglepetés volt a konkurencia [link]

persze lehet csűrni-csavarni, ha esetleg mégsem egyenrangúak. De, inkább úgy hangzik, hogy nekik kevésbé lett megkötve a kezük, ha ők "piacról szerzik be" a termékeket. Vagy eladták ugyanazt a lovat kétszer is a kínai kollégák ;]

[ Szerkesztve ]

(#86) kelzsoca válasza azbest (#85) üzenetére


kelzsoca
félisten

A bolt nyitás, és az új szereplő már hónapokkal előre ismert volt, meglepetést inkább a kommunikációjuk okozott, ami hozott némi feszültséget is.
Jelenleg úgy néz ki, hogy egyik út sem volt előnyösebb a másiknál, az új telefonokat a Mi Mall ezidáig nem tudta beszerezni, miközben a Mi Store-ba, ha lassan is, de befutottak a friss készülékek:
(redmi 8, redmi note 8 pro, mi 9 lite, mi 9t, mi 9t pro, mi a3) és hamarosan a note 8t, és a mi note 10/pro is érkezik.
Pozitív változást a magyarországi képviselet hozhat, ami a szolgáltatói belépéssel még nagyobb konkurenciát is magával hozott a reseller boltokra nézve.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#87) Schuler888 válasza kelzsoca (#86) üzenetére


Schuler888
senior tag

Te amugy a mistore/wayteqnel dolgozol, hogy ilyen biztos belso infoid vannak? :) csak mert ha xiaomis kerdesem lenne, egybol hozzad fordulnek, megjegyzem Legendd jelenlete is jo lenne, o is eleg kozel van ugyebar a tuzhoz :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#88) kelzsoca válasza Schuler888 (#87) üzenetére


kelzsoca
félisten

Eustock. ;)

https://vertigostore.eu

(#89) Schuler888 válasza kelzsoca (#88) üzenetére


Schuler888
senior tag

Koszi :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#90) Kolondrum válasza kelzsoca (#86) üzenetére


Kolondrum
félisten

Óriási baj, hogy amikor már itt van egy telefon és benézünk, akkor nincs. Ha ott nincs lesz máshol. És hidd el ezért súlyos pénzeket nem rak zsebre a lurdys store. Én 2* futottam ebbe bele. Nem azt a világot éljük amikor vár az ember. Ez off, mert annyira nem mozgat a téma.
Nézek egy videót onnan és a linkben egyik szín sem él. Hát nah érted. de majd változnak a dolgok, lehet.

[ Szerkesztve ]

(#91) mjani1172 válasza kelzsoca (#84) üzenetére


mjani1172
addikt

Köszönöm, folyamatosan olvasom, képben vagyok, már régóta, de nem értem. Hiszen van amikor a cégek, van amikor a hatáskörörök, cserélődnek. Viszont nem is érdekes, majd figyelem továbbra is hátha rájövök, egyelőre egy sokismeretlenes (kínai) egyenletnek tűnik, ami inkább csak bonyolódik. Pl: veletek(eustock mi a helyzet, olyan mintha kiszorítottak volna innen)

[ Szerkesztve ]

(#92) kelzsoca válasza Kolondrum (#90) üzenetére


kelzsoca
félisten

Igen, ezzel tisztában vagyunk.
A telefonok mindig előre ki voltak fizetve a Xiaominak, de folyamatos csúszás volt a leszállításban (1-6 hónap között) remélhetőleg ez megoldódik a jövőben.

https://vertigostore.eu

(#93) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Ez a csűrés-csavarás, amit itt olvasok, az hiába lételeme minden kínai embernek és márkának, de az európai ember borzad ettől a dologtól. Egy év alatt másodszor szervezik át az üzleti modellt, harmadszor a szervizhátteret, de semmi se lett jobb, mint korábban volt :(

Ha nem lesz megfelelő széles választékú és darabszámú kínálat a termékekből, akkor marad ugyanez a nyűglődés, ami az elmúlt évet jellemezte :(( Az nem megoldás, hogy egyes viszonteladókat kiszorítanak a végfelhasználói piacról (Eustock), másokat meg folyamatosan retorziókkal fenyegetnek (XiaomiShop).

Ha nincs megfelelő kínálat a Xiaomi "hivatalos" boltjában, akkor az emberek továbbra is a szürkeimportőröktől és a gearbestről/aliexpressről veszik meg a termékeket, hiába fenyegetik itt őket a bennfentesek, hogy akkor nincs garancia.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#94) #43877120


#43877120
törölt tag

ahogy látom elkezdett erősen drágulni a xiaomi.Vicces ez a 730g proci.Az én mi9t telefonomba sima 730 van,de 4k 30-as videófelvételt már nem szereti,igencsak szaggat,csodálkoznék ha ennél jó lehet.Ezen az áron gyenge ez a proci. :W

(#95) #43877120 válasza kelzsoca (#88) üzenetére


#43877120
törölt tag

A legkorrektebb cég volt az Eustock.Nagyon sok telefont vettem töletek,és mindig korrektek voltatok másnapra szállitással.Kaptam egy infót,hogy nemsokára újra vehet majd magánszemély telefont,ha ez tényleg igy lessz,akkor továbbra is hűséges veötök leszek.

(#96) kelzsoca válasza Donki Hóte (#93) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az elmúlt időszakban a teljes logisztikát átvette a Xiaomi, aztán a szerviz is központosításra került, remélhetőleg a gyártói képviselettel a problémák nagy része megoldódik a jövőben.
Az eustock-nál várhatóan jövőre visszatér a végfelhasználók kiszolgálása, a Xiaomishop tudtommal semmiféle fenyegetést kapott.

A hivatalos forrásból történő vásárlás pedig lehetőség, és nem kényszerítés, viszont az fontos, hogy a közösség tisztában legyen a különböző beszerzési források által nyújtott garanciával/támogatással kapcsolatban.

https://vertigostore.eu

(#97) Silenzio


Silenzio
addikt

Itt eléggé gyalázzák a videók minőségét, pedig én arra venném. Eddig Mate 20 Pró volt, az mindent vitt, de nincs 24-25 fps, Xiaomikban szokott lenni. Előtte P30 Pró volt, az mindennek a legalja volt, gyalázatos volt a videók minősége. Most iPhone X van, ez csodás színeket tud, megbízható, de sötétben semmit sem lát, ellentétben a Mate 20 Próval, ami esti kocsmafényben, Tiborcz-féle gyalázatos utcai világításban is kristálytiszta videóminőséget produkált 4K-ban. Továbbra is keresem a szinte film minőségű telefont, a Mate az lenne, ha tudna 25 fps-t...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#98) Donki Hóte válasza kelzsoca (#96) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nézd, tudjuk, hogy te egy elkötelezett Xiaomi támogató vagy, tisztelünk is érte, hogy felvállalod a dolgot.

De azt azért te is érzed, hogy nincs minden rendben a cég üzleti modelljével. Sokakban él még a Lurdy házbeli üzlet megnyitásakori kalamajka, amikor is az üzlet megnyitása előtt 5 perccel szedték le a polcokról az előre beharangozott Pocophone F1 telefonokat (sokan csakis azért a telefonért mentek oda, még vidékről is), vagy te is emlékszel arra, hogy a Xiaomi hónapokig nem tudta beindítani a webshopot. Mindkét esetben ment a mutogatás jobbra, balra, meg le és föl, mindenki hibás volt, csak a Mi Store nem :U

Akkor is azt ígérték, hogy mostantól rendben lesz az árukészlet, minden modellből lesz rendes kínálat. Aztán nem lett, de most az átszervezéskor azt gondolják, hogy ismét el lehet sütni az egy évvel ezelőtti ígérteket :(

Persze, el lehet sütni, de egy év szerencsétlenkedés nem múlt el nyomtalanul, akkor még több ezer Xiaomi rajongó várta a híreket a boltról, az új modellekről, mostanra már jó ha pár száz olyan márkafanatikus maradt, akiket megmozgat a magyar bolttal kapcsolatos hír.

A márka jó, a telefonok jók, alig vállal kockázatot az, aki kínai webshopból veszi meg a telefont, tehát a magyar bolttal kapcsolatos bénázás egyre kevesebb ember ingerküszöbét éri el.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#99) Donki Hóte válasza Silenzio (#97) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Mate 30Pro :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#100) Silenzio válasza Donki Hóte (#99) üzenetére


Silenzio
addikt

Kétlem, hogy van\lesz benne 24-25 fps. A probléma a Camera2 API gyér támogatása. A HW szarik rá. A Xiaomi nem. Az Apple meg túl óvatosan lépdel előre, jó, ha 3-4 év múlva lesz náluk ilyen szenzorméret és fényerő. Addig marad a jó öreg MILC, no meg a Beastgrip (amivel rátehetsz a telefonra manuális DSLR obikat), de ölég mélyen a zsebbe kell nyúlni a nagylátószögért meg a 240 fps-ért fényképezős berkekben. "Szerencsére" a Beastgripet már korábban megvettem, így az legalább már nem "fáj" a pénztárcámnak.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.