Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Noukoum válasza #43877120 (#94) üzenetére


Noukoum
veterán

Sem snapi 636-al sem 712-vel nem volt ilyen gondom. Mind2 gyengébb processzor.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#102) Graphics válasza Donki Hóte (#98) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem lehet viszont ilyen sérelmeket hordozni egy telefon miatt szerintem....

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#103) Donki Hóte válasza Graphics (#102) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ha a mostani átszervezéssel kijavítja a hibákat a Xiaomi, akkor biztosan szívesen elfelejti mindenki a korábbi problémákat :R

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#104) kelzsoca válasza Donki Hóte (#98) üzenetére


kelzsoca
félisten

A cég eddig többnyire úgy működött mint egy kínai vállalat, és ezt próbálta erőltetni az európai piacra is, ami mint láttuk az elmúlt időben nem jött be, új irányra volt szükség, mert bár felkerült a nagyok közé, azoktól üzletileg szerintem messze van még.

A Mi Store megnyitón látottak bemutatták, hogy a központi utasítás szent és sérthetetlen, még akkor is, ha ezzel komoly károkat okoznak a hivatalos viszonteladójuknak, és a vásárlóiknak/Mi rajongóknak is (a bolt nyitás előtti percekben a helyszínen lévő kínai Xiaomi delegáció rendben találta a boltot és a kiállított termékekkel sem volt problémája, a bolt megnyitására megadták az engedélyt, majd jött egy telefon, és be kellett szedni a Pocophone telefonokat a polcról)

A késői webshop nyitás, bár tőlük független okok miatt, de a Mi Store hibája, szerintem ezt sosem tagadták.

Az áruhiány felelőse a Xiaomi volt, ezt többször elismerték a partnerek felé, itt nem a Mi store, a vezetőség, vagy a tőkehiány volt a probléma, mint azt sokan gondolták korábban.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#105) #43877120 válasza Noukoum (#101) üzenetére


#43877120
törölt tag

hidd el 730-al van,darabos az egész felvétel nem folyamatos

Elég megnézni az mi9t tesztjét ott is írnak róla.

[ Szerkesztve ]

(#106) Donki Hóte válasza Silenzio (#100) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Nem pontosan értem a problémádat. Neked az a gondod, hogy a Mate 30Pro csak 30/60/120 FPS videót tud csinálni a felbontásoktól függően, de 24-25 FPS-el nem tud felvenni :F

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#107) Silenzio válasza Donki Hóte (#106) üzenetére


Silenzio
addikt

Nem tudom, próbáltál-e már mondjuk neonfényű vagy energiatakarékos izzóval bevilágított beltérben 30 vagy 60 fps-sel felvenni. Értelmes embernek tűnsz, gondolom tudod, hogy 50 Hz az elektromos hálózat frekvenciája a világ nagyjából felében, például Magyarországon, sőt, Kínában is. Add össze ezt a két tényezőt.

Különben meg nem maszturbálós videók, sem nem nyaralós homevideo-hadonászás a hobbim, hanem kisfilmek készítése, azt meg 30 fps-sel nem csinál senki, gondolom, érthető okból. A HW tiltja a 24-25 fps-t, ha adott programban beállítod, a driver override-olja. Nagyjából két éve mondogatják a HW-nek ismertebb vloggerek itthon és külföldön is, hogy engedélyezzék, mindig azt mondják rá, rendben, de se híre, se hamva.

Kisfilmeket nem mindenki csinál, de úgy gondolom, elvárható lenne, hogy ha 3 milliárd emberből 1-2 mondjuk fel akarja venni a gyereke teszem azt ovis karácsonyi szereplését, vagy nagyjából bármit mesterséges fénynél, ne villogjon össze-vissza az a kurv@ kép. Ugye? Szóval felőlem akár lehet 50 is, csak ne 30 legyen. iPhone zokszó nélkül tud 48 fps-t, remek minőségben. Abból könnyű 24-et csinálni, és legalább svenkeléskor se riceg a mozgás. Ezért van célhardvereken NTSC és PAL mód, mióta világ a világ, és ez a HD érában se változott.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#108) Z.É.T. válasza Silenzio (#107) üzenetére


Z.É.T.
őstag

M30Pro-nál sem változott?
Felbukkant itt-ott, hogy a Filmic Pro és/vagy a DJI szakembereivel közösen dolgoztak (hirtelen nem emlékszem, melyikkel), meglep, ha ez megint nem volt prio.

(#109) kelzsoca válasza Donki Hóte (#103) üzenetére


kelzsoca
félisten

Múlt hét csütörtökön volt a magyarországi készülék bemutató (Redmi Note 8T) és rá egy hétre már a Mi Store-ban elérhetővé válik a készülék, valahogy így kellene ennek működni.

[ Szerkesztve ]

https://vertigostore.eu

(#110) Kolondrum válasza Noukoum (#101) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én már direkt nem írom le milyen változást hozott a miui11 éppen ezen a téren. ;) Meghagyom ebben a tudatban. Mintha ez olyan fontos lenne. 4K

(#111) #43877120 válasza Kolondrum (#110) üzenetére


#43877120
törölt tag

leírhatod de nekem semmi se változott.Ugyanolyan darabos a 4k videófelvétel.Számomra szánalmas.

Nekem fontos mert nem egy elavult tv-m van ahol esetleg visszatudom nézni a felvételeket.Az meg szánalmas hogy az öreg iphone se-m az tudja a 4k felvételt,ráadásul jó minőségben

[ Szerkesztve ]

(#112) Kolondrum válasza #43877120 (#111) üzenetére


Kolondrum
félisten

Én nem 4K-zok. Nálam az első pár másodperc akad majd onnantól jó. Másért veszünk telefont. Engem az akku mozgat és a nem csúcs cpu, több üzemidő. Nekem a kamra mind 1, elég lenne a 9T is.
Nekem global rom van, nem eu. Páromnak eu rom van, bugos is itt ott. Nekem jó.

[ Szerkesztve ]

(#113) #43877120 válasza Kolondrum (#112) üzenetére


#43877120
törölt tag

ezek szerint szoftverfüggő is ez a 4k dolog.Mindegy lecserélem most egy MI9t pro-ra

(#114) Kolondrum válasza #43877120 (#113) üzenetére


Kolondrum
félisten

Engem épp a cpu tartott vissza tőle. Érdekes mennyire mások vagyunk. :R

(#115) Schuler888 válasza kelzsoca (#92) üzenetére


Schuler888
senior tag

"folyamatos csúszás volt a leszállításban (1-6 hónap között)"
Kotber?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#116) #43877120 válasza Kolondrum (#114) üzenetére


#43877120
törölt tag

mindenkinek más a fontos,még jó hogy van miböl választani.Szép estét :R

(#117) Schuler888 válasza Silenzio (#97) üzenetére


Schuler888
senior tag

"Eddig Mate 20 Pró volt, az mindent vitt, de nincs 24-25 fps, Xiaomikban szokott lenni. Előtte P30 Pró volt" létezik ilyen h egy ujabb csucsmodell visszafele fejlodik kepalkotasban? :Y

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#118) novinyul válasza Schuler888 (#115) üzenetére


novinyul
veterán

Tárgyaltál már Kínaiakkal? Hamarabb fogsz sörözni egy Arab terroristával csapatával mint ezektől kötbért látni.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#119) Schuler888 válasza Silenzio (#100) üzenetére


Schuler888
senior tag

Samsung videoival mik a problemak, illetve az s11ben jon a cikkbeli szenzor tovabbfejlesztese, valszeg oda fog b@szni

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#120) Schuler888 válasza novinyul (#118) üzenetére


Schuler888
senior tag

Hat a kinai ettermeken kivul nem igazan :DDD
De egy szallitasi szerzodes kotber kilatasba helyezese nelkul elegge szokatlan. Igen, igaz meg csak nyugati/japan/d-koreai szallitasi szerzodeseket kotottunk

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#121) Halaman


Halaman
tag

Elfogadható áron lesz a Telenornál a note 8t, Telekomra kíváncsi vagyok.

(#122) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Bíztatóak a yt tesztek. Jó lesz ez. :))

(#123) Silenzio válasza Schuler888 (#119) üzenetére


Silenzio
addikt

Samsunggal ugyanaz a problem, mint a Xiaomi-val, tiltja a teleobjektívet videóban. Illetve Samsungnál a gyári appal elérhető, de abból meg 2019-ben kivették a manuális módot, szóval a nemlétező hajamra kenhetem. Soha többé Samsung. Pedig a toll nagyon kéne a melómhoz.

A P30 Prónak a kompatibilitás volt a gyengéje, minden valamire való, ismert app utálta a szenzorát. Ettől még az nem lesz rosszabb, csak gyengén kihasznált.
Ez egy snitt a filmből, amit vele kezdtem el forgatni. Olyan pixeles a fűszál, mintha legókból lenne.

Ezzel a programmal (Filmic Pro) emlékeim szerint a Mate 20 Pro se boldogult, DSLR Camera nevűre tértem át, azzal tökéletes lett a kép. Színhelyességben visszafejlődés a P30, mindhárom szenzornak tök más a képe, M20 Prónál stimmelnek a színek.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#124) HarleyCustom válasza Donki Hóte (#11) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Most mondjam azt, hogy”én megmondtam”?
Vagyunk egy páran itt akik tudtuk, hogy csak addig olcsó ez a márka, amíg.....
:)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#125) Noukoum


Noukoum
veterán

Nem tudom lehet nem olcsónak nevezni mikor 580000ért is van sima egyszerű unalmas okostelefon.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#126) Graphics válasza HarleyCustom (#124) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Óóó a megmondás :D isteni adottság

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#127) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Ahogy nézem mindenki másképp látja miért fizetünk ennél s telefonnál. :DD

(#128) zazenke válasza Kolondrum (#112) üzenetére


zazenke
őstag

az aksi a gsmarena szerint a méretéhez képest megbukott 95 os érték. ezt a 3600-4000 res aksik hozzák

(#129) Kolondrum válasza zazenke (#128) üzenetére


Kolondrum
félisten

Ha így van mi az oka? Mi eszik? A s api 730g nem lehet. Kijelző? Mert ugyan OLED de nem a samu/lg szállítja. Netes teszt alapján jó lesz.

(#130) zazenke válasza Kolondrum (#129) üzenetére


zazenke
őstag

a szoftvert emlegetik és amíg ez nem tisztazodik addig én meg nem veszem. most nincs meg a konkrét link de egy másik rangos droid oldal is ezt az eredményt hozta ki

(#131) zazenke válasza Kolondrum (#129) üzenetére


zazenke
őstag

pl itt is https://www.androidauthority.com/xiaomi-mi-note-10-review-1050031/ most ha lefordítom googleval akkor : "Egy átlagos napon kb. Hét és fél óra vetítési időt kaptam, ami nagyon jó. Összehasonlítva: a OnePlus 7T átlagosan körülbelül öt és fél óra. Valószínűleg az egyetlen telefon, amely ebben az évben megverte ezt az akkumulátort, a Huawei P30 Pro és a Huawei Mate 30 Pro . A P30 Pro 10 órát nyitott meg nekem." tehát a p30 pro is ráver és a gsm arena szerint a p30 pro valóban ráver 100 as értékével kisebb aksival. Szóval szépítik de valójában egyenlőre nincs kiemelkedő érték ami igazolná a nagy aku méretet.

(#132) mjani1172 válasza Silenzio (#123) üzenetére


mjani1172
addikt

Félve kérdezem, ez a legfontosabb,ez a központi momentum a filmjeidben? Egy kikockázott fűszál?
Esküszöm láttam egy pár filmet az életemben, de sosem állítottam meg egyiket sem hogy megnézzem kockás e a fűszál.
Megnézek olyan csehszlovák filmet hogy alig látom a szereplőket és mégis tetszik.
De ha olyanoknak készíted akik arra buknak hogy megállítják és ellenőrzik a fűszálat,vagy ha ennyire a minőségre vagy kihegyezve akkor tényleg nem értem (pedig már nagyon régóta olvasom szinte minden topicban) mit szeretnél, mit szívatod magad.

(#133) Schuler888 válasza mjani1172 (#132) üzenetére


Schuler888
senior tag

Egyeni szokasok, de azert ne egy cshszlovak film legyen mar a merce :DDD

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#134) Silenzio válasza mjani1172 (#132) üzenetére


Silenzio
addikt

Jó a kérdés. A válasz egyszerű:
1. Látszik mozgás közben is, hogy szar a kép, főleg az arcoknál. A Full HD nem indokolja a pixelességet.
2. A szenzor tud sokkal többet megfelelő szoftverrel, de mire ezt a szoftvert megtaláltam, már lezajlott az alkotótábor, amiben csináltam. Aztán egy hónappal később kimentem utóforgatni, most azzal szenvedek, hogy "összefésüljem" a látványt. Immár 7-8 hete.

Nincs semmi baj a P30 Próval, kivéve, hogy nem egységes a szenzorainak a színvilága. Ez ippeg hogy dolgozható. Viszont a kép, amit linkeltem, egyértelműen hibás működés eredménye. 2003 óta filmezek, a mini DV hőskorszak képminősége köszönt vissza egy 4K-t tudó szenzoron. Ez nem optimális. :) De mint mondottam, kezelhető megfelelő programmal, épp csak hogy a gimbalok direkt kezeléséről kell lemondani, mert azt csak a Filmic Pro tudja.

A Xiaomik viszont jóban vannak azzal a szoftverrel is.
A program lecserélése után ilyen lett a képminőség. Ez screenshot videóból. Ég és föld.

[ Szerkesztve ]

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#135) Donki Hóte válasza mjani1172 (#132) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Semmi gond azzal, hogy ilyen elvárásokat támaszt a videófelvételekkel szemben, mindenki olyan videót készít amilyet ő szeretne.

Ami nekem furcsa, az az, hogy ezeknek a viszonylag magas elvárásoknak a teljesítését miért egy mobiltelefontól várja :F

Ahogyan egy profi videókamerától sem várjuk el, hogy telefonálni lehessen vele, ugyanúgy egy mobiltelefontól sem lehet elvárni, hogy olyan felvételt készítsen, mint egy erre kifejlesztett eszköz.

Jól lehet egy mobiltelefonnal fényképezni, de mindenki nagyon furán nézne arra az esküvői fotósra, aki telefonnal állna neki fényképezni a ceremóniát :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#136) #43877120


#43877120
törölt tag

találtam egész jó áron

[link]

(#137) HUNited


HUNited
senior tag

Ha ilyen árakat fog produkálni a Xiaomi, akkor végre oda fog kerülni legalábbis Magyarországon, ahová való. Nem a minőségével, hanem az ár-érték arányával lett népszerű. A szoftver minősíthetetlen (igen tudom hogy két féle user van: aki odavan érte, orgazmusa van ha csak meghallja hogy MIUI, és aki azonnal legyalulja a telefonról vagy legalábbis kihergeli, és ők vannak többségben). Ha egy középkategóriás teló 2 kiló, akkor legalább ideje lesz visszatérni az Asushoz, annyiért náluk már flagship is kapható, normális szoftverrel. És akkor nem is beszéltem a kisebb kínai márkákról, amik alig várják hogy betörjenek a Xiaomi helyére (Oppo, Meizu, stb.)

(#138) Viktor0610 válasza HUNited (#137) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pszt!
A Xiaominál is kapható ennyiért kevesebbért flagship. :P

Mit jelent a kihergel? ;] Nem kiheréltet akartál írni?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy A54

(#139) HUNited válasza Viktor0610 (#138) üzenetére


HUNited
senior tag

Igen, de az a flagship az még nem az új csilli-villi magyar Xiaomi atyaúrgatya által megszabott ár (ami ugye a jogszabályok alapján csak javasolt fogyasztói ár lehet, mert ha a GVH megtudja hogy ezek árkartelleznek, akkor cudar világ jön nekik). Ha egy középkategóriás vacakra, ami és vagy 60-80, max 100 ezret a régi árképzésük szerint, és most ráragasztanak 2 kilós címkét, szerinted mi lesz a Mi10 ára ha lesz olyan?

A kihergel azt jelenti amit te is írtál, Budán így mondják, Pesten meg úgy :) (tényleg létező szó, még az Arcanumban is benne van: ki vesz valamit a helyéről. Csak jelen esetben szoftveresen értendő.)

(#140) Graphics válasza HUNited (#139) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hát azért ez a készülék nem 60-80 ezer, akárhogy nézzük...

A hisztit megértem persze, de mondjuk egy Opponál ez miért nem jön elő?

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#141) #43877120 válasza HUNited (#139) üzenetére


#43877120
törölt tag

mondjuk sokmindenbe igazat kell adjak,pedig szeretem a xiaomikat,dehogy elszáltak az árak egy kicsit,ebbe igazad van.

(#142) Silenzio válasza Donki Hóte (#135) üzenetére


Silenzio
addikt

Mint említettem volt, kedves, figyelmetlen fórumtárs, van MILC-em is. Az okaim egyébként prózaiak:

- 1. Olcsó gimbal, kiváló stabilizálás. Egy kis szenzort jóval könnyebb stabilizálni, igaz, a súlyosabb eszközök kevesebb kézremegéssel is járnak. Van DJI Osmóm, és nem tervezek megválni tőle.
- 2. Jóval olcsóbb a minőségi kép. Az iPhone XR képminőségre simán lemossa a színről a hasonló árú Canon 5D Mark II-t (az jó régi, így kerül még mindig 200-ba 1-2 obival), pedig azzal még filmeket is forgattak, pl. a Doktor House leglátványosabb epizódját. Ezt onnan tudom, hogy a tavasszal forgatott filmem két 5D MII-vel és ezzel a telefonnal forgattam. Az optikai tulajdonságai nem filmszerűek, ez igaz, de pl. 150 dollárért lehet hozzájuk egész minőségi anamorfikus lencsét venni. Szerinted egy filmes kamerára mennyibe kerül megközelítőleg ugyanaz a hatás?
- 3. Olcsóbban kapod meg a fasza fícsöröket, mint a 60 fps vagy a lassítás. Ahhoz egészen mélyre kell nyúlni a zsebbe, hogy egy célhardver tudjon 960 fps-t. Kurvára mélyre!
- 4. Abban a szerencsés helyzetben vagyok, hogy rendelni tudtam a munkahelyemre egy filmstúdiót. Kapok egy fasza DSLR-t és egy fasza kamerát. A gond az, hogy közbeszerzéssel történik mindez, és az még minimum fél év. Addig is nem fogok olyan hardverre gyűjteni, amit kis szerencsével és odafigyeléssel megkapok.
- 5. Mert, már bocs, de hülyeséget beszélsz. A rendelkezésre álló technika gond nélkül képes felvenni a versenyt az olcsóbb kamerákkal. Beastgrippel még DSLR objektíveket is tehetsz a telefonra. Mint említettem, ezzel is rendelkezem. Egyedül a szoftveres hátteret kéne gatyába rázni. Nem elvárható? A 60 fps elvárható, a 240 elvárható, de a 24-25 nem? Magad is beláthatod, hogy ez nevetséges.

A világ fele 50 Hz-es elektromos hálózatú országban él, ezekben az országokban a 30 fps és a 60 fps problémákat okoz, esetenként még a közvilágítás sem alkalmas mozgókép felvételére. Akkor minek van mozgókép? Miért van kamera egyáltalán a telefonokban? Basszák ki mindegyikből! Hisz "nem elvárható". Akkor nem is kell. Talán tudod, kicsoda Steven Soderbergh. Ocean's 11 például? Tavaly ő is csinált iPhone-nal filmet. Mert olcsó, és mert a telefon kis helyen is elfér, és ő eredeti helyszínen forgatott, szűk terekben. Nincs ebben semmi meglepő, ez a világ legtermészetesebb dolga. Nem Hollywoodban dolgozok, nem vagyok hivatásos filmes. Illetve de, diplomám van róla. De mégse. :) Azzal fogok dolgozni, amihez van eszközöm, és ami a legolcsóbban eléri a kívánt hatást.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#143) Schuler888 válasza Silenzio (#142) üzenetére


Schuler888
senior tag

Sot, valami olyasmit is hallottam, hogy a dslr-eknek nem tesz jot ha filmeznek veluk, mert sokaig nyitott a blende? Vagy ez varosi legenda? Sztem itt olvashattam valakitol. Megis pl resztvettem mar videoklip forgatason ahol dslr-rel rogzitettek a kepanyagot. Hogy is van ez? :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#144) Donki Hóte válasza Silenzio (#142) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Ez remek, de ha ez igaz lenne, akkor nem sírnád tele az összes létező felsőközép kategóriás telefon topikját azzal, hogy sajnos ez a telefon se felel meg az igényeidnek :P

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#145) Donki Hóte válasza Schuler888 (#143) üzenetére


Donki Hóte
veterán

A CMOS érzékelős DSLR, vagy MILC fényképezőgépeknek azért nem tesz jót a videózás, mert videózáskor a CMOS érzékelőt magasabb feszültséggel feszítik elő a folyamatos kiolvasáskor.

Tehát nem a zár, vagy tükör fárad el, hanem a CMOS maga :(

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#146) Schuler888 válasza Donki Hóte (#145) üzenetére


Schuler888
senior tag

Akkor most meg egy extra kerdes. Emlekszek gyerek voltam meg. Es nagyon ment a reklam hogy az ozsdi cmos utan itt vannak a 3 ccd-s kamerak, amik sokkal jobbak fenyerzekelesben, dehat voltam vagy 10 eves, csak erdekelt mar akkor is a technika.. ehhez kepest amikor a fejemhez kaptam es a technikaval kezdtem foglalkozni.. ujra cmos ccd meg hirbol se.. itt mi tortent? :)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#147) Donki Hóte válasza Schuler888 (#146) üzenetére


Donki Hóte
veterán

Annál a régi "csúcs" 3 CCD-s technikánál egy mai, de már agyonra hajtott CMOS is jobb képet ad.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#148) Schuler888 válasza Donki Hóte (#147) üzenetére


Schuler888
senior tag

Azzal tisztaban vagyok, csak ott maradtam le, hogy a CMOS technologiaval amit akkor mar temettek milyen isteni csoda tortent :) (ertsd: milyen tecnologiai attores)

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#149) kelzsoca válasza HUNited (#139) üzenetére


kelzsoca
félisten

Az eventen bemutatott készülék árak javasolt kiskereskedelmi árak.
Akkor is ezek az árak lettek volna, ha nem most mutatkozik be a magyarországi képviselet.

https://vertigostore.eu

(#150) i3odnar


i3odnar
csendes tag

144 000 Ft-ért már jó az ár-érték arány? :)

(#151) Kolondrum válasza i3odnar (#150) üzenetére


Kolondrum
félisten

Alakul! Bár lesz aki ezért nem veszi megy túl olcsó. :C

(#152) Arkie


Arkie
csendes tag

sziasztok,
AOD / Környezeti Kijelző probléma...ha tudtok, kérlek, segítsetek :

az a gond, h nem jön meg rá minden értesítés.
pl. GMAIL és Messenger - IGEN,
pl. SMS, nem fogadott hívás, VIBER - NEM !

Úgy gondolom, mindent de mindent beállítottam, maximálisan gondosan, a fórumokról megpróbáltam összegereblyézni az ezzel kapcsolatos információkat és azokat is beállítgattam, volt már alkalmazás újratelepítés, meg gyári visszaállítás, meg MIUI Global 11.0.10 Stabil-ra frissítés, mindenféle értesítés és jogosultság megadása (oda-vissza), optimalizálás megtiltás, akkumulátor kímélő letiltása, alkalmazás/értesítés prioritás magas-ra állítása, MIUI/Android féle megjelenítési mód, különböző AOD témák kipróbálása (hátha másik témával megy), stb, stb, stb és ami még most nem jutott eszembe, valószínűleg az is megvolt :) ....................de xarik bele, hrrrr...................

Ha van még valakinek valami MEGOLDÁSA, kérem, ossza meg velem, mert már :W
köszönöm előre is.

Biológus: „A tó biotópjának mortalitása elérte a 100%-ot”. Halász: ”Az összes hal megdöglött”.

(#153) zazenke válasza Arkie (#152) üzenetére


zazenke
őstag

Állítólag szoftver hiba egyenlőre nem tudsz vele mit csinálni

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.