Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mephi666


mephi666
nagyúr

szörnyű, hogy a fifa10 ennyire vezet :( a gta4 meg már 1éves játék és még mindig viszik, mint a cukrot :F érdekes lista... kis idő és a dao átveszi szerintem a méltó helyét :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Megelőző csapásként:
" A wow prepaidcard mióta játék? Nem kéne benn elennie a listában"

Egyébként érdekes, amennyire olvastam, a fifa10 alig tartalmaz újítást, mégis elég jól tartja magát.

(#3) Viktor77 válasza D1Rect (#2) üzenetére


Viktor77
titán

:D

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) Blaise


Blaise
veterán

Miért vesznek az emberek game card-ot amikor bankkártyával olcsóbban meg lehetne oldani? :F

[ Szerkesztve ]

(#5) Arena87 válasza mephi666 (#1) üzenetére


Arena87
aktív tag

nekem a css legszembetűnőbb :D ;]

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#6) mephi666 válasza Arena87 (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát na... ami jó, azt viszik :) (régen cs-ztem, de tényleg addiktív)

#4: gondolom beleszámít a bankkártyás is... tökmindegy, hogy most valaki a kártyát veszi meg vagy bankkártyával fizeti ki... a lényeg ugyanaz... "prepaid card" címszó alatt feltűnik mindenhol az eladás...

#8: végülis jogos... nem nagyon foglalkoztam wow-val, de tényleg igaz ilyen szinten...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) tibz03 válasza Arena87 (#5) üzenetére


tibz03
őstag

Haverom pár hete vette meg. Lehet, hogy ennyi már elég volt az országos 9. helyezéshez. :DDD

(#8) Blaise válasza mephi666 (#6) üzenetére


Blaise
veterán

Ha egy külföldi netes boltban megveszem bankkártyával 'óccsóér', az nem fog beleszámítani a _magyar_ eladásokba ;)

[ Szerkesztve ]

(#9) Zamasun


Zamasun
aktív tag

Vajon az MW 2 meddig fogja majd vezetni a listákat ha kijön...

(#10) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Azért vesznek GC-t, mert nem minden bankkarival lehet a WoWot fizetni, csak a dombornyomásos jó és a netkártya.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) v!ct0y


v!ct0y
veterán

CoD 4 ből is eladtak vagy 2 t...:DDD

(#12) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

PCre a fifa nagyon rossz lett
nem értem miért veszik ennyire...
konzolon ok, de PCn?....

(#13) Ice!?


Ice!?
őstag

Kíváncsi leszek, hogy az mw2 hányadik helyen lesz.

(#14) Voyage válasza Blaise (#4) üzenetére


Voyage
aktív tag

Mert a többség 14-18 évesekből áll, akiknek azt hiszik értenek a géphez, aztán kb csak egy-két játékkal tudnak játszani, de ezen kívül a világról semmit sem tudnak. Azt se, hogy lehet 14 évesen is vkinek bankkártyája, meg hogy úgy olcsóbb. Inkább anyutól elkérik a kajapénzt, aztán GC-t vesz belőle az első MM-ben.
Természetesen vannak normális játékosok is, de mikor kipróbáltam a trial-t, kb 90%-ban 14-18 közöttibe futottam bele... :U

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#15) Fecogame


Fecogame
veterán

Kb. erre számítottam :) :D

A WoW az első megint :U

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#16) Narxis válasza Blaise (#4) üzenetére


Narxis
nagyúr

12 éves gyerekeknek még nem adnak bankkártyát, apuét/anyuét meg nem használhatják.

Thanos was right.

(#17) Quent1n


Quent1n
senior tag

Nem a WoW az első hanem a feltöltőkártyája, nagyon nem mindegy! Semmi helye nincs szerintem a listában, ugyanis 1. nem játékszoftver 2. új játékosokat nem szerez konkrétan hisz kell hozzá egy szoftver. A FIFA 10 PC egy rakás **************** csak a marketing adja el semmi más. A PES PC fényévekkel jobb és még olcsóbb is! A SW cuccot nem igazán értem mit keres a listán bár lehet a 10éves korosztály jókat mókázik vele. :)

[ Szerkesztve ]

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

(#18) papírzacskó


papírzacskó
tag

Ma megyek veszek egy GTA4-et. Remélem miattam nem fog előkelőbb helyezést elérni :DDD :DDD

TDU2: PapirzacskoHUN

(#19) TazLeacher válasza Quent1n (#17) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Focis játékot nem játszom, ahhoz nem kívánok hozzászólni, de 1et értek azokkal, akik úgy gondolják, hogy a feltöltőkártya nem szoftver. Ugyanis a játék már megvan, ez csak azt bizonyítja, hogy azok akik már megvették, játszanak vele...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#20) rudymester


rudymester
senior tag

Ez a feltltőkártya mizéria már régóta megy, hogy miért van ott, nem is játék stb... Én már teljesen megszoktam és észre sem veszem. :)

Retrofaktor, a régi játékok tárhelye (bemutatók, végigjátszások) - youtube.com/retrofaktor

(#21) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Szomorú, hogy a Fityma még mindig ott van elől!

Ice!?: Szerinted? ;] Le fogja söpörni a fitymát az biztos! :K

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#22) jak21


jak21
csendes tag

érdekes bár hiányoltam a ps2-öt

http://gameboy.lapunk.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.