Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolás


Zolás
addikt

Örülök hogy a wow mellé még mindig vesznek csét is :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#2) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Most miért kellett meglátnom a Gears of War 2-őt a listán. Nem akarják kiadni PC-re? nem gondolják, hogy egy csomó ember azonnal megrohamozná a boltokat? :F :W

A Batman úgy látom tarolni fog egész évvégéig. :K Bár nekem annyira nem tetszik. :N

(#3) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Cod4, hogy megugrott, a sok reklám hír az MW2ről...

[ Szerkesztve ]

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#4) adam320 válasza HyP3b0y (#3) üzenetére


adam320
senior tag

:K

(#5) rvn_10 válasza HyP3b0y (#3) üzenetére


rvn_10
senior tag

Én is felraktam ujra COD4-et. Rá kell melegíteni kicsit az uj jövevényre majd, meg kicsit kiváncsi votlam mit tud az uj konfiggal, mert még p4 el meg 6600Gt-vel toltam végig annak idején:)

[ Szerkesztve ]

Gigabyte B760M Gaming X, I5 13400, 2x16 DDR4 Corsair Vengeance 3600Mhz, NZTX Kraken X61, Sapphire Pulse RX 5600XT, EVGA Supernova G2 750W, Samsung 850 Evo 128Gb, WD Blue 1TB, Phanteks Enthoo Pro M Acrylic

(#6) HyP3b0y válasza rvn_10 (#5) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

De te nem vetted meg újra és ez a lista azt mutatja, hogy újakat vettek:DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#7) bivalyolo válasza Zolás (#1) üzenetére


bivalyolo
őstag

tudjuk miért.. ;]

"Let's agree to disagree!"

(#8) ollie


ollie
MODERÁTOR

Valaki felégethetné már a wow raktárakat...

***

(#9) kovsol


kovsol
titán

halo3 csak második ez meglepett

May the Force be with you!

(#10) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Jövő héten bekerül a Shift is a rendszerbe, szokás szerint megint kezdődik az NFS tarolás...

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#11) Voyage válasza ollie (#8) üzenetére


Voyage
aktív tag

Valaki téged is... :U

jer1cho: De az legalább jó lett.
Idei év legjobb játéka eddig, szvsz. :K

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#12) TazLeacher válasza Voyage (#11) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Nem próbáltam, de ezzel még így látatlanban is vitába szállnék. Az idei év legjobb "autós" játéka talán...de legjobb játéka...na-na!

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#13) PHM


PHM
addikt

PC-s fronton ezúttal erős Call of Duty mozgolódás tapasztalható, ugyanis három játékkal is a top 10-ben van.
Bocs, de ez szemet szúrt.

Ma olyan bizonytalan vagyok... Vagy mégsem?

(#14) Voyage válasza TazLeacher (#12) üzenetére


Voyage
aktív tag

Jött ki eddig valami egetrengető?
Semmi.
Wolf gyenge lett, batman szintén, sims semmit nem ér számomra, HP6 szokásos gagyiság, más komolyabb játék meg nem nagyon jött ki, amit számításba lehetne venni.

Fallout tavalyi, mirrors edge, prototype, x-men, RE5 elég gyenge lett... :(
Ezzel legalább ellehet sokáig szórakozni, és nem csak kikapcsolódás. :K
Burnout ehhez képest kutyafüle..
Pedig én már nagyon temettem NFS szériát, de a shift szvsz über. :K

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#15) kovsol válasza TazLeacher (#12) üzenetére


kovsol
titán

azért jön még egy forza 3 igaz az xbox ra jön csak, de az lemossa az nfs -t az tuti

May the Force be with you!

(#16) G4ga válasza kovsol (#15) üzenetére


G4ga
őstag

Ami valljuk be, nem bizos, hogy baj. Én még a PS-t is játszottam, de ez már a sokadik rókabőr. Most nálam a GRID a favorit.

(#17) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Már látom, hogy a következő eladási listán első lesz az a kurva Shift! :U :(

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#18) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Nem tudom mit istenítik ennyire a shiftet. Tény, hogy a régiekhez képest jobb, de a legalját nehéz volt felül múlni. Sztem ez a shift egy nagyon szimulátornak látszódni akaró arcade játék, de annyira hogy szenvedés vele játszani. Nem tudom, hogy láttak-e már EAnél LFS-t vagy rFactort, de nem így viselkedik egy kocsi bárki bármit is mond.
A törés a másikfele a játéknak. Nézzük egy táblán a GRID-el, hisz az is hasonlóan szimulátor-arcade játék(de ott legalább lehetett normálisan irányítani az autókat, de ezaz én véleményem). Már a bemutató videókban láttam, amikor az új Nissan GTR-el a szalagkorlátba csapódik a srác vagy 150-200km/h-val és a kocsi behorpad néhol és mondja a komentár, hogy veszített a teljesítményéből és húz az egyik oldalra. Fantasztikus. GRID alatt már akkora totalkár lett volna, hogy szívrohamot kapok, itt csak szürke elmosódott kép egy kis <öhh> és lihegéssel fűszerezve, majd szakattan irány tovább.

Nem vitát indítani jöttem, csak véleményt kifejteni

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.