Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jeanne d'Arc

A sims 2 mindig jó játék főleg az alacsony ára miatt!:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#2) Petya88


Petya88
tag

Persze érdemes lenne vizsgálni, mennyien intézik internetes vásárlással a WoW card beszerzést...

[ Szerkesztve ]

(#3) F e Z o válasza Petya88 (#2) üzenetére


F e Z o
veterán

Nem csak a WOW card-ot, elég sokan vásárolnak neten keresztül, gyorsabb és lényegesen nagyobb akciók vannak, mint kiskereskedelmi forgalomban.

H2O über alles!

(#4) Rabbitf_24 válasza F e Z o (#3) üzenetére


Rabbitf_24
őstag

Ez így van. Kb tizenpár játékom van, de mindet a online áruházakban vettem, mivel
nem egy esetben 2x annyi lenne, ha boltba venném...

(#5) Sicilian


Sicilian
addikt

elektronikusan Én nem szeretek vásárolni gamékat :(
régebben jó volt a kis papírdobozos cuccot hazavinni,
milyen jó feelingje volt :DDD
Manapság meg a collectors edition-t megfizetni, az sem semmi..
(de legalább van vami kézzelfogható a tulajdonomban, elektronikusan
meg csak 1 adat halmazt kapok :B )

[ Szerkesztve ]

nothing is true everything is permitted..

(#6) Fortissimus


Fortissimus
őstag

azert a mafia-tol tobbet vartam

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#7) munky


munky
őstag

Szokásos címek ismét.

(#5) Sicilian Embere válogatja, de például én ha tehetem akkor inkább az elektronikus változatot választom. A dobozt nézegetem egy kicsit aztán utána csak foglalja a helyet meg porfogó semmi több. A játék ami miatt fizetsz meg így is úgy is egy adathalmaz függetlenül attól, hogy fizikai adathordozón van-e vagy sem. :)

[ Szerkesztve ]

(#8) Johnny Cage válasza Fortissimus (#6) üzenetére


Johnny Cage
addikt

miért? az év csalódása. metacritic-en meg gamerankings-en nézd meg, hol áll... kb. ez a legjobb amit ez a játék elér

(#9) BalaNce87 válasza Fortissimus (#6) üzenetére


BalaNce87
addikt

Itthon single player játékokat nem nagyon vesznek, csak az aki megteheti, persze itt az újonnan érkezett játékokra gondolok.

Johnny cage: Hát a mai játékok mellett kiemelkedően jó játék lett, hiányosnak hiányos de ez már csak üzlet.

[ Szerkesztve ]

(#10) Johnny Cage válasza BalaNce87 (#9) üzenetére


Johnny Cage
addikt

"Hát a mai játékok mellett kiemelkedően jó játék lett, hiányosnak hiányos de ez már csak üzlet."

mit értesz "mai játékok" alatt? Mass Effect? Bioshock? mert nekem egyik után sem volt hiányérzetem. de nem is nagyon jut eszembe olyan cím mostanából, amit ennyire hájpolt volna egy kiadó és ennyire alulmúlta volna a várakozásokat..

[ Szerkesztve ]

(#11) BalaNce87 válasza Johnny Cage (#10) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát amik pl idén jöttek eddig azoknál mind jobb egy másik szint látszik az egészen hogy több munka van benne, nemtudom miért csalódás ez egy jó játék, a mellékküldetések hiánya nah azért kár. Az utóbbi pár év söpredék játékai közül kifejezetten kellemes játék, akinek meg rövid játszon mmo-val, ha rohadt hosszú lenne simán meglehetne unni, így is ellehet baromkodni az időt ha már olyanokat írnak hogy demoval 50 órát játszott... Az átvezető videó elég sok, persze jók csak hát ugye játszani akar az ember. Egy 10/8-at simán érdemel ennél gyengébb játékok kapnak jobb pontokat. Mondjuk én nem vettem észre hogy iszonyat mód reklámoznák, a cod mw2-őt nah azt reklámoztak, mégse lett egy was ist das, a játékosok szemében még bukás is lett.

(#12) Fortissimus válasza Johnny Cage (#8) üzenetére


Fortissimus
őstag

lathattuk a brit listat, ott jol szerepelt
az mas teszta, hogy maga a jatek nekem is csalodas volt

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13) MPowerPH válasza Fortissimus (#6) üzenetére


MPowerPH
félisten

Mafia szereplése szerintem teljesen reális. Enyhén túl van árazva, már csak azért is kevesebben veszik meg. Én már megbántam, hogy kiadtam rá annyi pénzt, nekem is nagy csalódás volt. Főleg, hogy warez verzióban már lehet moddolni a játékot, akik meg megvették, azok meg szívhatják a fogukat. Maga a játék rendben van, csak a story el lett tolva, meg persze piszok rövid. De hátha lesz free ride. ;)

Don't Tread On Me

(#14) leonis


leonis
csendes tag

Nem hiába került a lista élére a sims 2 , hisz 900Ft-ra le volt értékelve a Tescoban :D

(#15) D1Rect


D1Rect
félisten

omg:
The Sims 2 Base Game :U

(#16) ivana válasza leonis (#14) üzenetére


ivana
Ármester

Annyiért se venném meg

(#17) BalaNce87 válasza Fortissimus (#6) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát a játékot körülvevő nagy felhajtásból sajnos nem az lett végül, mint amit vártunk. Ez valószínű szépen elterjed a neten és sneki nem ad ki érte annyit amennyiért osztják.
Nem lett rossz, de közel sem ütött akkorát, amekkorát vártam. A grafikai motor mondjuk marha jó alatta, gyönyörű és jól optimalizált.

(#18) Johnny Cage válasza Fortissimus (#12) üzenetére


Johnny Cage
addikt

650.000 példánynál tartanak, ezt 2 hét alatt sikerült eladni (nem tudom pontosan, de ha jól emlékszek, a GTA IV ilyenkor már milliós nagyságrendnél járt), viszont az első héthez képest közel 50% a visszaesés az eladásokban.

(#19) bigga


bigga
aktív tag

A Mafia2 szerintem se rossz, de mint mindenki én is többet vártam tőle - de hát mindig ez van a folytatásokkal, persze vannak kivételek.
A Sims meg számomra elég unalmas game, főleg ezzel a sok rókabőrrel amit lehúztak már róla.

" You know what capitalism is? Getting f*cked! "

(#20) deter válasza Rabbitf_24 (#4) üzenetére


deter
aktív tag

Az esetek többségében épp az ellenkezője igaz. Tehát kétszeresen, sőt többszörösen többe kerülne megvenni valamelyik online áruházon keresztül a játékot, mint hazai kiskertől a dobozos verziót. Vegyük Steamet, a nagyobb címek 50 euróért kelletik magukat. Amikhez itthon 7-10 ezer forint körül lehet, akár a megjelenés napján hozzájutni. Sőt a legtöbb kiskerben X idő elteltével bizonyosan van árcsökkentés. Míg a Steam/Valve szereti jó sokáig tartani a fentnevezett árcédulát. Jó persze vannak nagyon jó akciók hébe-hóba. De ugyanúgy vannak -50-75% kedvezményes "nagy akciók" dobozos verziókra is, igaz ez főként EA játékaira jellemző.

(#21) talpalavalo


talpalavalo
aktív tag

Nem meglepetés szerű ez az eredmény... igazából ha tippelni kellett volna is valami hasonlót mondok.

(#22) Peat;)


Peat;)
veterán

Érdekes hogy míg x360-ra 6 exkluzív játék került a topba addig ps3-nál csak 3. Én eddig azt hittem ps3 tulajok inkább az exkluzívok miatt döntenek ama gép mellett, mert azokban nyújt kiemelkedőt...ezek szerint itthon nem.

[ Szerkesztve ]

(#23) luw2win


luw2win
őstag

MW2 még jól tartja magát konzolos szinten

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.