Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) DEV_NULL


DEV_NULL
őstag

Sims 3 második :C :C

(#2) Hunter2


Hunter2
addikt

A COD4 még mindig benn van a TOP10-ben, talán nem véletlenűl.
Kiváncsi leszek az MW2 hogy nyit majd.

(#3) h-yle


h-yle
addikt

Számok nincsenek? Az összesített lista alapján elég nagy szórás van a TOP10-ben is.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#4) dudika10


dudika10
veterán

Valaki nem tudná leírni ide, hogy ezek a listák mi alapján készülnek?
Az árúházak által megrendelt játékszám alapján (ez elég messze lenne a valóságtól) vagy az interneten aktiváltak számítanak? Vagy mi alapján készülnek ezek a listák? :R
Azt nem értem, hogy pl a Tesco-ban vagy Auchanban vásárolt játékok hogy kerülnek be a listába. :F

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#5) h-yle válasza dudika10 (#4) üzenetére


h-yle
addikt

Valószínűleg a M.O-i forgalmazó valamilyen listája alapján készülnek, amiben ugye benne kell lennie a Tesco-tól kezdve a karancslapújtői PC szaküzletig mindennek, feltéve, ha magyar országon 100%-ig hivatalos forrásból szerzi be a programokat.

A gond a külföldi rendelésekkel, valamint a hazai forgalmazót megkerül importokkal van, valamint az online eladásokkal, hiszen nem valószínű hogy ezek egyike is szerepelne ezen a listán.

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#6) Forrest Gump


Forrest Gump
tag

Amíg, se forrás, se db szám, addig semmit nem ér ez a lista.

(#7) dudika10 válasza h-yle (#5) üzenetére


dudika10
veterán

Szerintem az online az sokkal jobban követhető mint a Tesco. Mert ha azt nézik, hogy mennyi kerül ki a polcokra akkor az nem valós adat. Vagy a boltok minden egyes eladott játék után küldenek visszajelzést a forgalmazónak, hogy "megint eladtunk egyet"?

Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

(#8) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

A Force Unleashed -ből még mindig sokat eladhatnak, ha belefért a Top 10-be az össz-platformon belül....

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#9) ollie válasza dudika10 (#4) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem tudom pontosan, hogy hogyan gyűjtik össze, de csak néhány gombnyomás egy - bármilyen cég - adatbázisából kikeresni azt, hogy pontosan mi és mennyi fogyott mondjuk a videojátékok kategóriában.

***

(#10) CptMisi


CptMisi
őstag

mindig a wow pp.c. az első... :DDD érthetetlen :( :U

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.