Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jaksajani


jaksajani
csendes tag

Azt mondjuk továbbra sem értem miért játékszoftver a WoW havidíj :)

Illetve már kitárgyaltuk régen, de vicces lenne látni, a darabszámokat. Gondolom a pár száz darabot nem lépi túl csak az első 1-2 helyezett.

(#2) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Na majd jön a Shift és Dirt2 és biztos ott lesznek az első 5-ben. Jövőre viszont a Crysis2 az első lesz én már látom! ;]

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#3) Ari18


Ari18
őstag

Ilyen szarokkal játszanak a legtöbben (PC) :F egy értelmes játék nem volt köztük. :U

[ Szerkesztve ]

(#4) robotjatek válasza Ari18 (#3) üzenetére


robotjatek
tag

Ez a mai fiatalság... Igaz?:D

(#5) Markoka1993 válasza Ari18 (#3) üzenetére


Markoka1993
tag

GTA IV azért nagyon jó :K MEg a cod waw is

live gt: Markoka1993

(#6) cor válasza Ari18 (#3) üzenetére


cor
őstag

vagy csak ezeket a "szarokat" veszik meg legtöbben, urambocsá' esetleg szeretnek is vele játszani, s nem sirnak h az ö megaüberhiperszuperlegjobb (lewarezolt) játékuk miért nincs rajta ;) ;]

...gyenge kezdés után erős visszaesés... - Sokkal több repülőgép van az óceánban, mint ahány tengeralattjáró az égen.

(#7) Mgeri válasza Ari18 (#3) üzenetére


Mgeri
tag

:(

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#8) (Darkwood) válasza Ari18 (#3) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Szerinted mik az értelmes game-ek? :U

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#9) mephi666 válasza (Darkwood) (#8) üzenetére


mephi666
nagyúr

táltos paripám 2 ;)

...de majd a starcraft2 beköltözik a top10be egy időre, ha kijön...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) D1Rect


D1Rect
félisten

Postolok már egy sablonosat:
"Miért van a listán a wow prepaidcard?"

Lassan átszúrom a tökömet az Euro Truck 6. helyétől.

(#11) (Darkwood) válasza D1Rect (#10) üzenetére


(Darkwood)
őstag

"Lassan átszúrom a tökömet az Euro Truck 6. helyétől."

:C

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#12) Mgeri válasza D1Rect (#10) üzenetére


Mgeri
tag

Azt én is néztem, nem semmi! :D

Mindíg azt kell tenni, amit éppen akkor kell! - AMD forever!!!- - Vannak eladó cuccaim!

(#13) Narxis válasza D1Rect (#10) üzenetére


Narxis
nagyúr

Asszem egy darabig ott lesz vagy még feljebb csúszik, én ledöbbentem mikor megláttam milyen népszerűek a hozzá kapcsolódó fórumok, oldalak. Virtuális vállalkozásokat alapítanak és saját kamionokat modelleznek le amire rá van írva a cég neve meg minden információ, e-mail, telefonszám stb. MSN-en a "főnök" kiadja a fuvart és le kell szállítani határidőre, még fuvarlevelet is írnak, beszarás.

Más:

Régebben én a Bus Drivert próbáltam ki poénból és aztán meg is tetszett, egy élvezetes casual játék. Azt akarom mondani, hogy ami most a listán valakinek nem tetszik, azt nem kell egyből leszarozni. Nekem is sok játék nem tetszik rajta, de nem szarozom le, ez tetszik a többségnek, legalább ők megveszik a játékokat.

Pl. engem sose fogott meg a CoD széria, a 2-vel játszottam huzamosabb ideig, de az se nagyon kötött le, de ettől még elismerem, hogy jó játék. A Harry Potter játékkal én pl. kellemes órákat töltöttem de pofátlanság ennyit elkérni érte, annyira rövid és a vége felé már monoton is egy kicsit.

Thanos was right.

(#14) PH-User


PH-User
addikt

Oh my GOD... Nem létezik, hogy ennyi WoW rajongó van... :(

[ Szerkesztve ]

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#15) D1Rect válasza Narxis (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

Alapvetően semmi gondom nincs az euro truckkal, táltos paripám 2-vel, stb.
A szégyen az, hogy a "komoly" játékokat nem megveszik, hanem lewarezolják.
Utána meg csorgathatom a nyálamat a sok konzolexkluzív címre, meg töprenghetek azon, hogy megéri-e nekem PS3-at venni, vagy elég lenne egy box.
(arról nem is beszélve, hogy jól megmagyarázzák, a Sony+Microsoft a gonosz és tönkre akarják tenni a PC-s játékipart.... hát persze)

(#14) PH-User:
OMG létezik, hogy fizetnek valakik a játékért.

[ Szerkesztve ]

(#16) Slade92


Slade92
aktív tag

Hmm. Az új Harry Potter játékot sok helyen szidták újságokban, videótesztekbe/tesztekbe mégis ott van a topon LOL :F

[ Szerkesztve ]

(#17) Karr


Karr
tag

Ebből is látszik, hogy Magyarországon még mindig a PC-s játékok a menők, a konzolok egyesével vizsgálva és összességében is le vannak maradva. Ezért nem értem a PC-s játékoknak vége dologgal riogatókat. Az össz-platform Top 10-ben 5 játék kizárólag PC-re jelent meg (WOW Prepaid, Wow Lich King, Euro Truck, CS, The Sims 3). A maradék 5-ből egy van ami kizárólag konzolos, mégpedig Wii-s, a Sport Resolt, a többiek minden nextgen konzolra és PC-re kijött, gondolom az eladásukat is összességében nézik és még így is alig képesek versenyezni a csak PC-n megjelent játékokkal.

(#18) D1Rect válasza Karr (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Egy 10 millás piac, 1 heti eladásaiból, uborkaszezon közepén levontad a tanúságokat.
Nem is tudok mit hozzátenni.
(nagyon kötekedő vagyok mostanában) :(

(#19) Karr válasza D1Rect (#18) üzenetére


Karr
tag

Akkor fogalmazzunk úgy, hogy Magyarországon korai temetni a PC-t.

(#20) D1Rect válasza Karr (#19) üzenetére


D1Rect
félisten

Így helyesebb. :K

(#21) F e Z o válasza (Darkwood) (#2) üzenetére


F e Z o
veterán

Meg a modern Warfare 2 novemberven, igencsak top3-as lesz...

H2O über alles!

(#22) (Darkwood) válasza F e Z o (#21) üzenetére


(Darkwood)
őstag

Az biztos! Na meg az AVP majd...

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.