Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Király, Köszönjük :D

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Kiváncsi leszek mennyire fognak mūködni a poénok magyarul. Mert ugye tele poénnal,ugye? :)

Life, Uh, Finds A Way

(#3) Wesder


Wesder
félisten

Szinkront ide, ne feliratot :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#4) Xaels válasza Wesder (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Inkább ne. Az utóbbi időben egyre kevesebb az elfogadható szinkron mozi fronton is, egy ilyen (remélhetőleg) 10+ órás játékhoz meg félő túl drága és hosszú lenne normális színészekkel megcsinálni és akkor a minősége még mindig kérdéses.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) Bogyi007 válasza Xaels (#4) üzenetére


Bogyi007
veterán

Hidden Agenda-t próbáltad? Szinkronos és elég minőségi lett szerintem...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#6) Xaels válasza Bogyi007 (#5) üzenetére


Xaels
félisten

Igen meg van, de az teljesen más kategória. A szinkron meg azért nem tökéletes ott sem.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#7) Def26


Def26
félisten

Ez nagyon jó kezdeményezés. Le a kalappal a sony előtt, ezen a téren is. :) :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#8) 30z.Samu válasza Xaels (#6) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az a baj, hogy napjainkban elég szoros határidővel dolgoznak a szinkronstúdiók, elvárják hogy minden kb tegnapra készüljön el! Ez sajnos a minőség rovására megy. :(

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#9) tailor74


tailor74
őstag

Tartsák meg, és gyakorolják minél sűrűbben ezt a jó szokásukat. :K

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#10) oriic válasza Def26 (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Úgy tűnik hogy Microsoft is hasonló útra tévedt, jön ugye magyar feliratos Ori meg Forza Horizon 4. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11) Jeanne d'Arc válasza Bogyi007 (#5) üzenetére

Szerintem förtelmes főleg a női szinkron a jogász csajnak kifejezetten irritáló.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#12) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Köszi szépen, hálám jelèül már kb. kèt hete előrendeltem a digital deluxe verziót 👍
oriic:
Hát egy autós játékban rengeteg fordìtandó dolog van, de azért a kezdeményezés dìcsèrendő ✋

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#13) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Tapsvihar! :C

(#14) Def26 válasza oriic (#10) üzenetére


Def26
félisten

Igen? Erről miért nem olvastam itt? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#15) ViharVadász válasza Def26 (#14) üzenetére


ViharVadász
őstag

[link] Volt, csak biztos elsiklottál felette. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#16) juhasz22


juhasz22
aktív tag

Jupii

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#17) kolopele


kolopele
nagyúr

Gyerkőceim már nagyon örülnek, a magyar nyelvnek duplán, én meg vehetek belőle szintén duplán :D

(#18) Wesder válasza kolopele (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Osszátok meg a kèt gèp között. Oh wait... ;]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) kolopele válasza Wesder (#18) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nem tudom vannak e ikreid, ha igen akkor tudnod kellene hogy ez nem így működik. Mindkettőnek kell a doboza, a lemez....... :)

(#20) b. válasza Wesder (#18) üzenetére


b.
félisten

-

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) kolopele válasza b. (#20) üzenetére


kolopele
nagyúr

Pedig ez éppen arról szól mi van ha ikrei vannak az embernek. Remélem te is megtudod egyszer :)

(#22) b. válasza kolopele (#21) üzenetére


b.
félisten

Nem akartam belefolyni, ezért szerkesztettem. tudjuk jól nálad nem gond a 40 K 2 ugyan olyan játékra egyértelmű, meg így van ez minden normális magyar családban, ahol 2 gyerek oda 2 pókember játék megy , gondolom mindegyiknek külön konzol van külön OLED tv vel.
DE nem érdekel csak ne nyomnád be mindenhova ezt ilyen természetesen "tudod hogy van ez " szöveggel,bármilyen topikról is van szó.
Ahol ikrek vannak normális anyagi körülmények között se vesznek meg 2 darab ugyan olyan 60 eurós játékot a 2 gyereknek csak normál anyagi körülmények fölött és a a nevelés elhagyása miatt..

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#23) kolopele válasza b. (#22) üzenetére


kolopele
nagyúr

Tudod most én is szívesen írnék neked valamit, de nem teszem, annak ellenére hogy már azt is jobban tudod hogyan nevelem a gyerekeimet. Remélem te jobban csinálod ;)

(#24) Wesder válasza kolopele (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Jó persze gyereknèl egyèrtelmű hogy úgy is csak a nyígás van hogy: "De hát a Bèlának dobozos, akkor nekem is..."

Azzal is tisztában vagyok hogy nem feltètlen lesz számodra ez problèma, a kommentjeid alapján. :)

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#25) ***ANDRÁS***


***ANDRÁS***
aktív tag

horizon zero dawn-höz is jöhetett volna magyar felirat anno

(#26) mike1334 válasza b. (#22) üzenetére


mike1334
veterán

Nemtom, nekünk évekig 1 "nintendo" volt, aztán egy 1 pc...és felváltva használtuk bátyámmal. Nyilván örültünk volna, ha egyszerre tudunk játszani mindketten, de így az egyik nézte a másik játszott. Viszont igen furcsán néztek volna ránk a szülők, ha közöljük, hogy ugyanabból a mario sárga kazettából ugyan vegyenek már kettőt mert ketten vagyunk...mindenki maga dönti el, hogy kire költ, de azért szerintem se ez az átlagos (direkt nem normálisat írtam, mert abból durci lenne :) )

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#27) kolopele válasza mike1334 (#26) üzenetére


kolopele
nagyúr

Szerintem ez kizárólag lehetőség kérdése. Ha az ember megteheti miért ne vegyen mindenből kettőt hogy ne legyen cirkusz? Azt a napi 1-2 órát amit játékra engedek nekik (na jó, szünetben és hétvégéken valamivel többet) azt hagy játsszák egymástól függetlenül, főleg hogy nem is mindig éppen ugyanazt akarják. Ma már más világ van mint régen, egy gyerek sem áll meg attól a fejlődésben ha nem nélkülöz, inkább fordítva szokott lenni, látom a környezetemben sajnos.

(#28) mike1334 válasza kolopele (#27) üzenetére


mike1334
veterán

Persze lehet jól is csinálni, én inkább a negatív példákat látom. A gyerekben az a kép alakul ki, hogy neki minden jár, nem kell várni semmire. van pár ismerős, aki ezt csinálta a gyerekével, a gyerek most 14 éves és sz*rik a világra, igények azon vannak (többek között konzol játékok), de mellette meg semmit se tesz meg, tanulmányi eredmény nulla, házimunka nulla...
Persze akkor én is "szomorú" voltam, hogy várni kell, meg nem kapok meg mindent, de utólag nem bánom, sőt...most, hogy magamnak veszem a dolgokat, sokkal jobban végiggondolom, hogy szükségem van-e rá, és hogy most van-e rá szükségem...ha úgy nőttem volna fel, hogy mindent megkapok, amit kérek, akkor akkor valószínűleg máshogy alakult volna a nézetem is..

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#29) kolopele válasza mike1334 (#28) üzenetére


kolopele
nagyúr

Nevelés, szeretet kérdése az egész. Nekem is mindenem megvolt amit csak szerettem volna gyerekkoromban, de mellette meg volt a szülői "szigor" is, nem is kallódtam el. Kétségtelen ma sokkal nehezebb gyereket nevelni mint a mi időnkben, őket sajnos már sokkal több rossz hatás éri az iskolában, de már az óvodában is, ennyi buta szülő, gyerek nem volt akkoriban. Most szülnek agyba-főbe, munka az büdös, gyerekkel nem foglalkoznak, családiból viszont van műköröm meg okostelefon anyukának, de a gyereknek nincs cipője. Nejem pedagógus, szóval mindezt látom. Na de ez már nagyon off, azt hiszem kibeszéltük eléggé :)

(#30) GodGamer5 válasza Wesder (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

+1
Mondjuk a Detroit és a GoW után sejteni lehetett. :)

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.