Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PeAdam


PeAdam
tag

Komolyan mondom, amit a Sony művel játékfejlesztés címszó alatt, arra egyszerűen nincsenek szavak.

Engedjétek meg h megosszam a rövid történetem ezzel kapcsolatban. Nagyjából 2003 óta lett a kedvenc hobbim a videójáték, ekkortól kezdve mindig kizárólag Pc-t használtam és imádtam, viszont valami pár évvel ezelőtt megváltozott.Megjelent egy bizonyos Witcher 3. Ez volt az a PC-s cím ami annyira magas minőséget prezentált minden területen amire korábban nem volt példa. Ettől kezdve más szemmel kezdtem nézni a videójátékokat és valljuk be az ezt követő 3-4 évben a multiplatform játékok minősége a béka segge alá kezdett csúszni pár talán a lécet éppen megugró példától eltekintve. Közben egyre inkább felfigyeltem a konzol platformra és a Sony ambíciózus exkluzív címeire. Idén jutottam arra a pontra, hogy elegem lett a formára vágott Ubisoft/EA féle ganéj tucattermékekből és beruháztam egy PS4 Slimre.
Na ez a kis konzol és a Sony mesterművei adta vissza a hitem a videójátékokban, amit a Witcher 3 óta nem találtam meg. Sőt tovább megyek, a tavalyi God of War talán a lengyelek mesterművét is túlszárnyalta. De a többi exkluzív is hasonló ligában játszik.

/Alig várom már a szamurájos kalandot, bocsi a hosszú kommentért.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#2) sp8787 válasza PeAdam (#1) üzenetére


sp8787
addikt

Mar en is alig varom a Marcius-t!!! :K

(#3) Televan74


Televan74
nagyúr

Le a kalappal a Sony előtt a magyarításért. Bár én nem fogok játszani vele,de minden tiszteletem a fejlesztőknek.

(#1) PeAdam Azért az AC: Origins,Odyssey is jó lett. Witcher 3 PC-n még mindig a kedvenceim között van..

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#4) ProEvoFan válasza PeAdam (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, sok magas minőségű ex cím van a Sonytól. :K A gépből is nemhiába adtak el 100+ milliót.
A Nintendo Switch ugyan ez.Az is tele van szuper ex címekkel.

A magyar Sony képviseletnek ezer hála a magyarításokért! :R
Első napos vétel lesz.

(#5) NomAd_82 válasza PeAdam (#1) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

A gondolataimat te öntötted szavakba. :R
Az ilyenek miatt vettem én is pro-t tavaly, több évtizedes pc-s múlt után :D

(#6) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Köszi sony! A minimum higy ezt is magyar acc-on veszem meg mint wz összes többit amin volt magyar felirat.

PeAdam
Üdv sorainkban! :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#7) winery


winery
aktív tag

Ez a játék első bemutató óta nagyon tetszik, ezzel csak meg jobban várom.

(#8) kKairosX válasza ProEvoFan (#4) üzenetére


kKairosX
lelkes újonc

A FIFA, COD és hasonló játékok miatt adtak el belőle annyit, ne ringasd magad...

(#9) ProEvoFan válasza kKairosX (#8) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Aha, nyilván.

(#10) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Mindex exkluzív magyarul jön és ez így van jól. Számomra csak ezek a játékok érnek valamit ebben a PUBG-s, Fortnite-os multis fostengerben.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) rumkola válasza GodGamer5 (#10) üzenetére


rumkola
veterán

:C :R

(#12) Deck válasza GodGamer5 (#10) üzenetére


Deck
titán

:C

PS5

(#13) Wesder válasza kKairosX (#8) üzenetére


Wesder
félisten

És aztàn felébredtél.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#14) rumkola válasza Wesder (#13) üzenetére


rumkola
veterán

(#15) Deck válasza kKairosX (#8) üzenetére


Deck
titán

Aha.. Az van minden platformra mégis a PS megy miatta a legjobban? Nee... :DDD

Sokakat érdekelnek a Sony Exkluzívok és ha már van PS-ük akkor arra veszik a multiplatform címeket is. PC-n ugye a rengeteg csaló..
Akinek meg kell a Microsoft fasza GP-e az Xbox-ot vesz.

Megkell becsülni a minőségi single játékokat.. És ennek kb a Sony a zászlóhordozója.

PS5

(#16) ProEvoFan válasza Deck (#15) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Erről van szó. :K
Lényeg az utolsó két mondat.

(#17) Flober


Flober
újonc

Sziasztok
Mindenki szajkózza, hogy ö aztán mekkora gamer, meg a Sony a király a többi meg fos, vagy a Microsoft a király a többi szemét, de egy gamert a fanatikustól az különbözteti meg, hogy nem a hardvert nézi, hanem magát a játékot. Mindegyik konzolnak meg van a maga előnye és hátránya is, mindegyikre van olyan játék ami szinte kötelező vételnek mondható, ha jó játékkal akar az ember találkozni. Nálam pl megfér egymás mellett a Switch, a PS4 és az Xbox is, sőt a PS4 tetején még ott a PS2 is. :) Ezek mellett még a PC-t sem vetem meg.

[ Szerkesztve ]

(#18) Wesder válasza Flober (#17) üzenetére


Wesder
félisten

Ügyes vagy.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#19) sp8787 válasza rumkola (#14) üzenetére


sp8787
addikt

Ezt az idiota tablazatot a PS4 haterek nem tudjak ertelmezni es ugy latom te sem.
Mi ebben a bonyolult ,hogy ezt a marhasagot kell allandoan felhozni?

(#20) Wesder válasza sp8787 (#19) üzenetére


Wesder
félisten

Ezzel akarja azt bizonyítani, hogy 10 topsellerből csak 2 exklúzív, így a mainstream jàtékok miatt ment el 100 milla gép. Még a leíràsàtól is kiakadt a bullshit detectorom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#21) sz.mich válasza GodGamer5 (#10) üzenetére


sz.mich
tag

Minden? Nem tudom, én az Uncharted 4-ben és a Lost Legacy-ben sem találtam magyar feliratot. Horizon Zero Dawnban, Heavy Rainben sem. Vagy úgy értetted, hogy ami mostantól jön, az mind kap majd feliratot? Bocsi, ha hülyeséget beszélek, csak pár hónapja van konzolom. :R

Tsu-tsu meg tuti vétel lesz! :DDD

Csak kp., az ár fix.

(#22) winery válasza sz.mich (#21) üzenetére


winery
aktív tag

2018tól a Sanyi exkluzív játékok magyar felirattal érkeznek :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.