Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#1) ProEvoFan

ProEvoFan
(veterán)

Köszi Sony!!! :C

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#2) Persie12

Persie12
(tag)

Már csak a magyar nyelv miatt is instant get lenne! :D

(#3) ScomComputer

ScomComputer
(őstag)

Vennem kell egy PS4-t.... :K

[ Szerkesztve ]

(#4) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

Még mindig nem hiszem el,hogy stabilan fog futni (és nem fog kigyulladni) a ps-em az ilyen szituációknál. Ennél csak nagyobb hordák lesznek :Y

you must be the change you wish to see in the world

(#5) Zsinder

Zsinder
(tag)

Tetszik a Collector's Edition, szerintem előrendelem. Ezek után viszont nem értem a Detroit miért nem kapott semmilyen speciális kiadást.

(#6) Imilenni

Imilenni
(őstag)

Mióta élek egy játékot rendeltem csak elő, és úgy látszik ez lesz a második! :K
Lehet elfogult vagyok, de EX címekben még sosem csalódtam! :B

[ Szerkesztve ]

P20 Pro-t cserélem Mi9T-re!

(#7) consono

consono
(addikt)

De várom ezt a játékot! Még sosem rendeltem elő semmit, de itt nagyon remeg az ujjam...

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#8) Scholes9

Scholes9
(nagyúr)

Egészen brutális most már amit a Sony művel :)

(#9) nincsnév007

nincsnév007
(aktív tag)

:C :C

HTC M8 | PS4 Slim | BMW E46

(#10) ProEvoFan válasza Scholes9 (#8) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Pókembert előrendeltem storeban.GOW is behúzva viszonylag még magas áron.Detroid várólistán.Days Gone is meglesz véve storeban.Szóval támogatom a magyarított játékokat.Remélem sokan mások is, így van esély hogy a kövi ex címek is kapnak magyar feliratot. :K :R

(#11) R.Woodoo

R.Woodoo
(tag)

Na az ilyenek miatt vettem PS-t, egy fricska amit muvel a Sony a jatekfejleszto iparral szemben, es ez nagyon tetszik nekem! :D Elso napos vetel! Mar megszamolni sem tudom hany zombie survival early accessre fizettem elo, de mindegyik hulyenek nezett minket jatekosokat. Ugyhogy inkabb oda teszem a lovet ahova eddig is kellett volna. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) wesder

wesder
(veterán)

Kicsit WWZ szaga van a jàtéknak. Mondjuk annàl csak jobb lehet.

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#13) Ghard válasza hombre[EU] (#4) üzenetére

Ghard
(őstag)

JASON! :DDD
Előző gen sem gyullad ki, még exbox360on is volt nagy horda DR2-3ban.

(#14) ***ANDRÁS***

***ANDRÁS***
(tag)

Zsír :R tuti vétel!

MSI Interceptor DS B1 fekete - Új, bontatlan! 3.500.-Ft

(#15) Deck válasza ProEvoFan (#1) üzenetére

Deck
(veterán)

Az biztos, hogy a Sony a lehető legjobb úton van. Eddigi rengeteg minőségi exkluzív és csak jönnek, jönnek.. :D A magyar felirattal való megjelenésekért meg külön köszönet nekik, minden ilyet érdemes megvenni :D Remélem a Last Of Us 2 és a Ghost of Tsushima is így fog érkezni. :)

PSN ID: deck91_x

(#16) .LnB

.LnB
(félisten)

Nem, ezt még mindig nem érzem úgy, hogy meg kellene vennem. Daryl Dixon szimulátor oké, szép, oké. De miben nyújthat újat a többi zombis témájú játéknál?

Homo Ludens

(#17) hunluki válasza R.Woodoo (#11) üzenetére

hunluki
(aktív tag)

Én várok első leárazásig szerintem, de nálam is tuti vétel ha beesik 10 alá :)

Amúgy ha érdekel az ilyen craftolós survivor zombi móka akkor a 7 days to die-t tudom ajánlani, igaz early access de nemrég jött ki az új Alpha 17 ami iszonyat sokat dob a játékon. Mi 2-3an szoktunk haverokkal játszani (sőt, elnézést, most kapcsolok hogy offtopic az egész mert PC, konzol portot a telltale csinálta aminek ugye sztoriját ismerjük, sőt általánosságban mondható hogy PC verzió mindig prioritást élvez), igazából nagyon betalálós. Nálam jelenleg 300+ óra és ma is tervben van haverokkal legalább 4-5öt beletenni.

(#18) Deck válasza .LnB (#16) üzenetére

Deck
(veterán)

Van ez így. Engem se érdekel a téma. Aztán kitudja.. :D

PSN ID: deck91_x

(#19) ProEvoFan válasza .LnB (#16) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Mit nyújthat?Lehet csak a szokásost, de azt magasabb minőségben.Olyan lesz mint a kedvenc játékod. ;] A HZD is összevan lopkodva, de a tálalás miatt a generáció egyik gyöngyszeme.

(#20) .LnB válasza ProEvoFan (#19) üzenetére

.LnB
(félisten)

Értem a poént. :D

De most komolyan.

A Zombis filmek, sorozatok már mindent elmeséltek a témában. Voltak jobb, és gyengébb dolgok. Én ezt megint csak egy TWD játéknak látom, csak most open world-ben. Fontos lenne egy magával ragadó sztori nekem. Amiket megszoktam már a Sony exektől. Viszont ebben a témában, ebben a setup-ban, és a játékról látott videókat látva, én ezt nem látom.

Homo Ludens

(#21) Jakesz

Jakesz
(őstag)

Örvendetes hír. Bár elég szomorú, hogy ennek örülni kell, és nem magától értetődő dolog, mint a filmeknél. Tiszta sor, hogy a filmekre moziban sokkal többen beülnek, mint ahányan játékot vesznek, de szerintem messze nem annyival, hogy azokhoz még szinkront is érdemes legyen csinálni, arról nem is beszélve, hogy egy új játék közel 20x annyiba kerül, mint egy mozijegy.

(#22) consono válasza .LnB (#20) üzenetére

consono
(addikt)

Lehet, hogy igazad lesz és mind csalódunk, de én reménykedem, hogy azért nem spoilereznek a sztoriról, hogy meglepetés legyen a játékosoknak. Lehet, hogy ez lesz a zombis játékok Witcher 3-a :)
hiába van millió élőhalottas játék, azért vannak gyöngyszemek, pl a TLoU. Nagyon várom annak a 2. részét is, pedig az "csak" egy folytatás lesz. Pont a sztori miatt. Szóval szerintem a setting nem determinálja, hogy jó lesz a e a mese, vagy sem.

If she didn't respond to his needs, he knew the three places to touch that worked every time . . . Control, alt and delete.

(#23) ProEvoFan válasza Jakesz (#21) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Igazad van.Kár hogy ez nem Uniós szabály.

(#24) Jakesz válasza ProEvoFan (#23) üzenetére

Jakesz
(őstag)

Az a baj, hogy ez az egész nevetségesen túl van bonyolítva. Állítólag sok jogszabálynak kell megfelelni, amik sok pénzbe kerülnek, blablabla... Talán az adott országnak adót kell fizetni, amelynek nyelvére le akarják fordítani, vagy mi? Mert a Sonynál főhadiszállásán nem hiszem, hogy akadékoskodnának, ha a Sony Magyarország meg az adott játék hazai forgalmazója kérelmet nyújtana be ehhez, hiszen ez több eladást produkálna. A pc-s játékok fordításait elnézve meg nem hinném, hogy sok pénzbe kerülne fordítót találni, amikor sokan ingyen is megteszik. Egy plusz lokalizációs fájl meg megint nem értem, hogy miért lenne akkora teher a lemezen vagy a PS Store szervein, hogy ez olyan nagy költség legyen. Ez csak a Sonyn múlik. És igen, ez lenne az érdemi jogszabály, hogyha egy terméket megjelentetnek egy adott országban, amelynek használatához kell a nyelvismeret, azt igenis lokalizálják.

(#25) Scholes9 válasza .LnB (#16) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Én ezért veszem dobozosan és akkor kb nincs mit veszíteni, ha nem tetszik :)

(#26) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Oh yeah! :)

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#27) koncsik

koncsik
(addikt)

Hol lehet előrendelni Collectors-t? Amazon.com kivételével, magyar acccount. Kösziiii előre is...

(#28) orion1025 válasza hombre[EU] (#4) üzenetére

orion1025
(őstag)

Az ilyen játékokban mi a tököm jó? Egy értelmetlen gyilok az egész, nálam a Left 4 Dead vágta ki a biztosítékot anno, mert egy eszetlen mészérlás csak az egész, amit az Asszony kedvéért játszottam csak végig system linken.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#29) ProEvoFan válasza orion1025 (#28) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

L4D havrokkal kib@szott nagy játék volt.Mindkét részével összesen 435 órát játszottam.Imádtuk.

(#30) chris0000

chris0000
(senior tag)

én még most láttam a hírt... :Y ha a last of us 2 is megkapja áhh...

(#31) chris0000 válasza hombre[EU] (#4) üzenetére

chris0000
(senior tag)

fog az menni 1080p-ben... :D

(#32) wesder válasza chris0000 (#30) üzenetére

wesder
(veterán)

Nos, akkor mi lesz?

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#33) chris0000 válasza wesder (#32) üzenetére

chris0000
(senior tag)

"szerintem jól örülni fogok"...mi lenne? :U

(#34) orion1025 válasza ProEvoFan (#29) üzenetére

orion1025
(őstag)

Azért a Dead Island a kategóriában messze nagyobb élvezetet nyújt, bár az is eléggé bárgyú és sablonos.

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

(#35) oriic válasza chris0000 (#30) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Egyébként esélyes, de erről még ugye kicsit korai beszélni.

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.