Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tomas51


tomas51
senior tag

Ez jól hangzik, de a Forza 7 ben sincs a mai napig....
Peddig azt mondták lesz.

(#2) rdt89


rdt89
addikt

Motorsport 4 volt az utolsó magyar feliratos Forza. Szeretettel várom, ez egy remek hír, egyre jobban érik a már most megveszem előrendelésbe az Ultimatet érzés, de szeptember 1-ig várok vele, addig nem kapnak tőlem pénzt. :DD

[ Szerkesztve ]

(#3) Šolaire


Šolaire
veterán

Dicséretes. Sony után a Microsoft is. Reméljük megtartják jó szokásukat.

“Praise The Sun” \[T]/

(#4) #65537792


#65537792
törölt tag

Egyre több a magyar feliratos játék. Mi történt? A migráns politika felkeltette más országok figyelmét, hogy mi is itt vagyunk? :DDD

(#5) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Még mit nem! A FH5 meg a hortobágyom fog játszódni nem? :)

Teljesen kivagyok, hogy nincs Japan. :) #NoJapanNoParty

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) rdt89 válasza .LnB (#5) üzenetére


rdt89
addikt

Azért Magyarországos Horizon-t én kipróbálnék szívesen, a Hortobágyon Mclaren-el 300-al végig veretni biztos élvezet lehet de keresztbe a földes részen. :DDD

Én azt sajnálom, hogy a Motorsport 6 óta, nagyon hasonlóak az autófelhozatalok. Tudom szarfrancia, de én nagyon szívesen és örömmel fogadnék több klasszikus Peugeot-Citroenváltozatot. 405 T16, 505, akkor újabbak közül 508, 607, 406, 306 s16. Citroen C4, C2, C3. Renault van benne kicsit jobban szerencsére.

(#7) oriic :

expoassionba off-road kiegészítővel jöhetne, de tényleg a magyar utakon kevés autó tudna repeszteni. :DD

[ Szerkesztve ]

(#7) oriic válasza rdt89 (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Max ott tudnál száguldozni, ha figyelembe vesszük milyen állapotban vannak a magyar utak. :DDD

Live-Die-Respawn

(#8) Béééla


Béééla
őstag

[Vrooooom]
[fékcsikorgás]
[Eurobeat intenzifikálódik]

Bélabá

(#9) NoMagix válasza rdt89 (#6) üzenetére


NoMagix
addikt

Nekem is hiányoznak a francia remekművek!

(#10) Feketelaszlo válasza rdt89 (#6) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

A járművek licencelése nagyon bonyolult témakör autós játékoknál. Azon túl, hogy nyilván drága mulatság, egyes gyártók simán előírhatják, hogy milyen dekort, felszereltségi szintekhez tartozó külsőt kell szerepeltetned a játékban. De azt is kérhetik, hogy ne csak a gyengébb, de magasabb géposztályokban is ugyanúgy legyenek reprezentálva, s ha úgy vélik, hogy túl sok konkurens gyártó terméke kerül be, akkor inkább kihátrálnak és más szoftvercégnek adják el a jogokat - vagy éppen a gyártók bojkottálják egymást, s a Ferrari azt mondja, hogy nem adja el a jogait, ha mondjuk túl sok Porsche szerepel a játékban.

(#11) rdt89 válasza Feketelaszlo (#10) üzenetére


rdt89
addikt

Ez tiszta sor és köszönöm szépen a kifejtett véleményt, de nem hiszem, hogy egy Peugeot-Citroen márkánál ez lenne benne, mivel kaptak autót a játékba, de már a Motorsport 5 óta kb ugyan azok vannak (a Motorsport 4-be még volt 206-os GTI is). Ezektől függetlenül sok olyan dolgot leírtál, melyeket nem sejtettem ezzel kapcsolatban, így még egyszer köszönöm szépen. :)

[ Szerkesztve ]

(#12) Silεncε válasza oriic (#7) üzenetére


Silεncε
őstag

FH5 Rally Expansion. :D

(#13) keIdor válasza rdt89 (#6) üzenetére


keIdor
titán

Csak hogy a jó minőségű utak és a szép táj sem adott, főleg nem a Hortobágyon. Itthon sose lesz, még ha híres lenne az ország, akkor sem lenne. :))

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#14) Feketelaszlo válasza rdt89 (#11) üzenetére


Feketelaszlo
senior tag

Simán annyi is lehet, hogy mivel a Forza kevésbé az európai/ázsiai piacra készül nem éri meg nekik egzotikusabb gyártókkal foglalkozni, nem újítják meg olyan gyakran a licenceket (ahogy nézem Opelt, Seatot vagy Skodát se nagyon szoktak szerepeltetni). De az is további probléma lehet, ha szponzorált verseny, és nem utcai autóról van szó, mert a termékmegjelenítés kérdését is tisztázni kell. Sőt, a legcikibb, ha az a termék anno dohányipari jellegű volt az autón - az F1 2017-ben például az összes történelmi autóról leszedték a dohánymárka főszponzorokat.

[ Szerkesztve ]

(#15) Pöttön


Pöttön
őstag

Ez egy nagyon jó hír!
Remélem ezután most már nem variálnak többet ezzel. :)

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#16) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

Ámen. Végre nem fogok rossz irányba menni. Kappa. :DD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#17) Bogyi007 válasza rdt89 (#6) üzenetére


Bogyi007
veterán

Elég Budapest egyes utcáin is végigmenni... :DDD :DDD

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#18) myckie2 válasza .LnB (#5) üzenetére


myckie2
őstag

Egyetértek. Már Ausztrália is teljesen hidegen hagyott, de mivel ez volt az első Forza PC-re ezért megvettem a játékot. Úgy látszik megint sikerült egy olyan országot berakni amelyik egyáltalán nem érdekel. Na mindegy legalább több pénz marad nálam.

(#19) .LnB válasza myckie2 (#18) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is pont így voltam vele. Végre jött PC-re, megvettem. De nem Ausztrália miatt. Persze ettől függetlenül nagyon jó játék volt. De nem fogom most azért megvenni, hogy ismét egy "jellegtelen" helyen játsszam ugyan azt újra. Nem bántom a játékot! Ha csak olyan jó lesz mint a FH3, akkor már sokan boldogak lesznek vele. Csak nekem nem nyúlt annyi pluszt, hogy pénzt szánjak rá. Bezzeg Japán..

Ráadásként még annyit, hogy se Ausztárlia, se Anglia, nem egy "autós hatalom". Előbbinek volt egy Holden-je, már az sincs. És egy V8 Supercars-ja. Míg Angliának pár rally pilótája, és a híresen szarul összeszerelt autói. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#20) joey04


joey04
titán

amely sajnos nem Japánba, hanem Európába, azon belül is Angliába kalauzolja el az autóversenyek szerelmeseit.

Sajnos? Szerencsére!

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#21) Csapoati válasza joey04 (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Szerintem is, bár Japán se lett volna rossz. De hogy Anglia jellegtelen lenne, meg nem autós ország? Ti mit szívtok? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#22) .LnB válasza Csapoati (#21) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Japánhoz képest szerintem az.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#23) Csapoati válasza .LnB (#22) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ott a lényeg, ez szubjektív. :) Nekem eddig Colorado volt a legjellegtelenebb, azóta az összes helyszín bejött.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#24) .LnB válasza Csapoati (#23) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

De már először is hangsúlyoztam, hogy szerintem. Te meg jössz a kábszis dumálva. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#25) keIdor válasza .LnB (#22) üzenetére


keIdor
titán

Egyébként csak egy pletyka volt ez a Japán, egyáltalán honnan indult? Én is láttam a képeket, de abból ki és miért szűrte le, hogy Japán lesz azt nem értem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#26) .LnB válasza keIdor (#25) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én már a pletyka előtt, a 3-nál is írogattam, hogy de jó volna.. Erre jött a pletyka, meg a (fake) képek. Aztán én tutira is vettem. :D Gondoltam, oké akkor végre tényleg Japan jön. Hát nem..

eléggé Japán kocsi mániás vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#27) Polllen válasza .LnB (#5) üzenetére


Polllen
nagyúr

Soha sem jutott még az eszembe, hogy autós játékot a táj miatt vegyek. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#28) keIdor válasza .LnB (#26) üzenetére


keIdor
titán

Én német, úgyhogy remélem az FH5 Bajorországban lesz. ;]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) Csapoati válasza .LnB (#24) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Az, hogy nem autós hatalom Anglia, szerintem továbbra se igaz, ez teljesen objektív. Egyrészt nagyon-nagyon régóta gyártanak ott autót (sajnos mostanában már alig), másrészt kb az autós sportok szíve, valamint legendás márkákkal is bír. A táj jellegtelensége más tészta. Ha a Horizon 5 Japánban lesz, én nem fogom bánni azt sem. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#30) myckie2 válasza keIdor (#28) üzenetére


myckie2
őstag

Őszintén én a trailer alapján azt hittem Németország lesz. Amikor megjelent a videóban a bogár, akkor mondtam na 100%, hogy Németország. Erre Anglia.

(#31) keIdor válasza myckie2 (#30) üzenetére


keIdor
titán

Egyébként volt már szerencsém bejárni Európa nagy részét, Anglia szerintem nem a legjobb választás, Skócia nagyon szép, elvileg az is benne lesz, Anglia 90%-a viszont jellegtelen, ugyanaz a síkság van sok helyen, mint otthon a nagy alföldön, nulla látnivalóval, már ami a tájat illeti. szerk.: A Lake District szép ami Anglia, más nekem nem jött be.

Nekem a kedvenc helyszínem a mai napig az FH2 francia és olasz Riviérája, az telitalálat lett, a játékban is gyönyörű meg a valóságban is. Ha mindenképpen nyugat, akkor Spanyolország, Svájc, Ausztria vagy Bajorország sokkal jobb választás lett volna, de ettől még várom a játékot, Skócia úgyis megmenti a helyszínt.:)

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#32) myckie2 válasza keIdor (#31) üzenetére


myckie2
őstag

Nálam is a kedvenc az FH2. Maga a táj és helyszínek eszméletlen szépek. Sajnos a Horizon 3-ban megváltoztatták a játék színvilágát (kb meleg-ről hidegre) és számomra ez is nagy fájó pont volt. :(

(#33) rdt89 válasza .LnB (#26) üzenetére


rdt89
addikt

Én meg Francia autó b.zi és neked legalább szép számmal kedveskednek kocsikkal, még én kb. 5 éve szinte ugyan azt a pár járgányt kapom. :(

(#34) XuChi válasza keIdor (#31) üzenetére


XuChi
addikt

Nekem amik tetszenének mint helyszín:

Svàjc, Norvégia, Hollandia, Finnorszàg, Japàn, Új-Zéland, Kanada.

[ Szerkesztve ]

(#35) oriic válasza XuChi (#34) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondjuk Új-Zéland szerintem eléggé egyhangú lenne. Bár nem jártam ott, szóval ha valaki azt mondja, hogy ott is változatos lehet a környezet, elhiszem. :R

Live-Die-Respawn

(#36) Csapoati válasza oriic (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Inkább Hollandia lenne egyhangú, de az nagyon. Új-Zélandnak elég változatos a földrajza. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) keIdor válasza Csapoati (#36) üzenetére


keIdor
titán

Meg Finnország.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#38) XuChi válasza keIdor (#37) üzenetére


XuChi
addikt

Na de ha az összes benne lenne amit felsoroltam, nem lenne egyhangú :D

(#39) gergobox válasza rdt89 (#11) üzenetére


gergobox
tag

Nekem a 208GTi hiányzik nagyon, sajnos csak a Gran Turismo-ban van. Reméljük, kicsivel több francia autó lesz benne, bár nem valószínű :(

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.