Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Somatom


Somatom
veterán

Az NNG mit tudhat erről? Az Androidos szoftverük olyan bugos, hogy inkább eltávolítottam és a frissítésekkel is nagyon csehül állnak.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#2) mjani1172 válasza Somatom (#1) üzenetére


mjani1172
addikt

Nekem egyszer volt az NNG - hez balszerencsém, remélem soha többet nem lesz.
Nagyon érdekes, merre változik a világ és a kereskedelem, de amit az NNG művel a felhasználóval, az talán a legrosszabb irány.

[ Szerkesztve ]

(#3) Somatom válasza mjani1172 (#2) üzenetére


Somatom
veterán

Legalja banda.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#4) adamklark


adamklark
senior tag

sose hallottam ezekről eddig szerencsére

(#5) GeoJoe válasza mjani1172 (#2) üzenetére


GeoJoe
senior tag

A felhasználóival? Mit szóljanak a dolgozói? :D akkora leépítésük volt, hogy a fal adta a másikat.

(#6) Somatom válasza GeoJoe (#5) üzenetére


Somatom
veterán

Miután kaptak egy nagy kalap támogatást. :(

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#7) Schuler888 válasza Somatom (#6) üzenetére


Schuler888
senior tag

Es csak nekem remlik ugy mert az ido megszepiti az emlekeket vagy kb 15eve meg tenyleg az iGO volt a nagybetus vilagmegvalto navi amit mindenki haxxolt fel mindenre is?

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#8) schawo


schawo
titán

Az állami pénzek mindig rossz útra visznek.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#9) Somatom válasza Schuler888 (#7) üzenetére


Somatom
veterán

Na, onnan sikerült eljutniuk idáig.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#10) mjani1172 válasza Somatom (#3) üzenetére


mjani1172
addikt

Egyébként a szoftvervállalatoknál szinte mindenhol ez van. Ami fizikailag kézzel fogható, az ha normális helyről veszed nagyobb eséllyel javítják, be tudod bizonyítani ha hiba van.
A szoftver más. Egy vagyont fizetsz ki, és ha mégsem sül el jól, semmilyen felelősséget nem vállal senki, nincs felelőse.
Legyen az egy elhibázott win frissítés, (reggelre tégla a gép, éjjel egy update tönkretette, így jártál.) a cég szinte belerokkan. (ha van mentés, akkor is sok idő visszatérni az életbe).
A mostani autómmal is hasonló a helyzet, de nincs kihez fordulni. A Seat szerint jó, ez van.
A számlázó szoftver (kulcs szoft) miután lejárt a garancia hibaüzenettel leáll. Más minden működik. Mivel a garancia egy hete lejárt ők nem kívánnak vele foglalkozni.
Ez a digitális világ amennyire tetszett az elején annyira kezdem utálni most.

(#11) Somatom válasza mjani1172 (#10) üzenetére


Somatom
veterán

Ebbe most illeszd bele az önvezetést! Szép jövő.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#12) Hallosz válasza mjani1172 (#10) üzenetére


Hallosz
senior tag

2015 óta használom a W10-et és egy hónapja a 11-et, egy asztali gép és egy notebook, felhőbe szinkronizálva és még egy 16 bites DOS-os progi is fut a notin. És hat év alatt egyszer sem lett tégla a gép, mondhatni, unalmasan jól működik. :U

Mert lakni, muszáj.

(#13) mjani1172 válasza Hallosz (#12) üzenetére


mjani1172
addikt

Nyilván. De ezzel mit akarsz mondani?
Ha jól gondolom az analógiád, mivel neked nem ment tönkre, így akkor senkinek? :F

(#14) Hallosz válasza mjani1172 (#13) üzenetére


Hallosz
senior tag

Bárkinek működhet kifogástalanul, vagy döcögve. Vajon miből adódhat a különbség?

Mert lakni, muszáj.

(#15) Somatom válasza Hallosz (#12) üzenetére


Somatom
veterán

Van egy 2013 -as autóm, amiben tönkrement 1db. távolságérzékelő szenzor a 10 -ből. Azóta nincs parkolássegéd. Az 1db. szenzor 68 ezer Ft. Humán vezetésű autónál ez a hiány csak annyit jelent, hogy én figyelem parkolásnál a távolságot. Na de egy önvezetőnél? Az el sem indul ilyen szenzorhibával, mert nem tud tájékozódni. Mondjuk parkolsz, megkoccolják az autót, a lökhárítóba épített szenzor kakukk, hívhatod a trélert. Szép jövő.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#16) Hallosz válasza Somatom (#15) üzenetére


Hallosz
senior tag

Értelek, de a téma, hogy a W10 frissítés után, "tégla" lett mjani1172 fórumtárs gépe.
**
Jól értem, 2013 óta nem lett pótolva 1db. PTS szenzor?

Mert lakni, muszáj.

(#17) Somatom válasza Hallosz (#16) üzenetére


Somatom
veterán

Nem jól érted. Az autó 2013 -as. Én tavaly vettem, nemrég szart be a szenzor. Az autó megy nagyszervízre és a szerelőm most hívott fel a sokkoló árral. Majd megpróbálok bontóban lőni egy szenzort. Addig meg majd csak elleszek valahogy. Ha egy nyerges kamionnal be tudok tolatni egy parkolóhelyre, akkor talán az Espace sem fog ki rajtam. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#18) adamklark válasza Somatom (#17) üzenetére


adamklark
senior tag

ez is olyan hogy nincs olyan szoftver a világon ami nem romlana el, de a negatív tapasztalatok maradnak meg legjobban. lehet példát hozni mindenre. azért léteznek nem végbéltermék rágó cégek is amik adnak támogatást.

(#19) Somatom válasza adamklark (#18) üzenetére


Somatom
veterán

Nem ez lett volna a mondanivalóm lényege. Hanem az, hogy ha egy önvezető autóban krepál be egy ilyen kütyü, az sokkal komolyabb következményekkel jár. Márpedig be fog krepálni. Mivel ott is ugyanolyan árverseny lesz (van), ezért semmi garancia sincs arra, hogy az azokba szerelt kütyük tartósabbak lesznek.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#20) adamklark válasza Somatom (#19) üzenetére


adamklark
senior tag

nem feltétlen, normálisabb autóknál (értsd nem mindenféle random Ázsiai.. mindegy nem folytatom tovább) nem nagyobb eséllyel krepál be az alkatrész, főleg olyan hogy teljesen önvezető még nincs szerencsére

(#21) nevemfel


nevemfel
senior tag

...azt nagyon reálisan lehet látni, hogy 10 év múlva már az új autók alig negyedében lehet belsőégésű motor...

Hát, ja. Vagy esetleg nem. Mindegy, kutya nem fog erre emlékezni.

Forget your troubles, c'mon get happy

(#22) Somatom válasza adamklark (#20) üzenetére


Somatom
veterán

Olvastad, hogy miről szól a cikk? Az egyik legkutyaütőbb szoftvergyártó képviselője nyilatkozik a jövőről. Szép jövő!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#23) adamklark válasza Somatom (#22) üzenetére


adamklark
senior tag

olvastam, te is olvastad a hozzászólásomat? :N

(#24) Somatom válasza adamklark (#23) üzenetére


Somatom
veterán

Olvastam, de teljesen mások a tapasztalataim. Az autók egyre silányabb minőségűek, legyen az német, francia, olasz, stb. Mutatok egy példát. Láttál te régi autóban műanyag kosarat? Egyáltalán minek a kosár?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#25) Hallosz válasza Somatom (#17) üzenetére


Hallosz
senior tag

Ahhhh így már összeált a kép :R

Mert lakni, muszáj.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.