Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40) Gabrika válasza Hawk1979 (#30) üzenetére


Gabrika
tag

a mellett, hogy az alkalmazások fejlesztése is a párhuzamosítás irányába mutat, szerintem a felhasználói szokások is párhuzamosodnak

de ha szerintetek csak én vagyok ilyen idióta/mániás, akkor téves az extrapolált világképem,

nekem kényelmes az alkamazások, még a böngészők (igen, általában 3) egyidejű használata, a mindennapokban sok sok olyan szempont van, amitől szvsz még praktikus is

ilyenkor bizony fogynak a magok

a virtuális gépek (tök mind1, hogy XP, win7, vagy dos 3.0) pedig bizony nagyon sok régi macerától szabadított meg, hiába használok jónéhány (most éppen 5) vincsit, akkor is kényelemes egy win7 install alatt más oprendszereket pillanatok alatt felhúzni, nem kell rá vigyázni, ha instabil lenne, akkor kuka és már ott is a másik - közben pedig az 'anya' op.rendszer stabil marad
persze aki félévente egyszer rak fel új progit, annak nem számít (egy barátom XP-je lassan 7 éve hiba nélkül fut, soha egy hibaüzenete nem volt - mongyuk nem is installált semmit, s nete sincs azon a gépen)

[ Szerkesztve ]

Antec P182; ZM500-HP; ASUS M4A79TDe; AMD 965BE@3.7; Scythe Ninja2b; G.Skill 8GB@1866; ATI5850; 5.4TBHDD; MOMO; T.FlightX; G.EM500; Samsung 2443BW, PS42B450B1W; Yamaha RX-V663; Klipsch F/C/S-1

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.