Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cairojack


cairojack
aktív tag

Ezen a téren a Surface koncepciója sokkal jobb szerintem.

4 col fölött minden phablet... nekem 4 colnál nagyobb telefon, soha az életben nem kellene. Ha fizetnének se...

(#2) FaceThePro válasza cairojack (#1) üzenetére


FaceThePro
tag

Új nexus 7 is jobban megéri, igaz az 7 colos, de full hd kijelzős, snapi 600-as, grafikus gyorsítója is jobb +androidból még jó ideig a legfrissebbet fogja megkapni...

[ Szerkesztve ]

Huawei Ascend Y300 & Asus Memo Pad HD 7

(#3) nap


nap
addikt

Tudja a powerpointot?

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#4) stewe2


stewe2
aktív tag

Beleugrottam tavaly egy jobb kínai tabletbe, de számomra nagy bukás volt. Az Android miatt. Bohóckodni lehet vele, de amire a PC-t használom, arra nem alkalmas :( Inkább telót vettem volna, vagy még inkább a gépbe valami izmosabb VGA-t. Mosmá mindegy, a fiaim néha mesét néznek rajta :DDD

Nincs igazság... Csak erőviszonyok... Lehet nicket kellene váltanom: stewe71...

(#5) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ahogy nézem nem az elölapra van csatlakoztatva mágnessel, hanem a hátlapra...De minden relativ. :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) Kirrr


Kirrr
aktív tag

Azt a lábat de megdizájnolták :D

(#7) -=MrLF=- válasza nap (#3) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Az OfficeSuite az ígéri hogy menni fog.
De ha mégsem átnyomod pdf-be [link] azt úgy is gyorsabban kezeli.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#8) nap válasza -=MrLF=- (#7) üzenetére


nap
addikt

Majd, ha lesz lehetőségem, akkor kipróbálom.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#9) vadkörte válasza stewe2 (#4) üzenetére


vadkörte
addikt

Szerinted egy iPad-del jobban jártál volna? Kétlem. Ne a tabletet és pláne ne az Android-ot hibáztasd a meggondolatlanságodért.
Ezek az eszközök elsősorban tartalomfogyasztásra és nem előállításra valók. Komolyabb munkára egyik sem alkalmas maradéktalanul.
Persze arra azért jók, hogy ha teszemazt egy ügyfélhez mész tárgyalásra tudsz vele prezentálni.
Vagy értekezleten, meetingen jegyzetelhetsz, össze tudod állítani a munkád - dokumentum, táblázat, prezentáció - vázát, amit az irodában átlősz a "rendes" gépedre és azon készíted el.

Első nekifutásra egész kellemes. Árban sem elrugaszkodott. Bár ha már billentyűzetes tablet, akkor Asus Transformer

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.