Hirdetés

2019. december 13., péntek

Gyorskeresés

(#1) draco31

draco31
(addikt)

Nekem 2 éve volt egy új tápom, Chieftech talán. Beszereltem, és zúgott azonnal. Teljes fordulaton ment állandóan a ventije. Egy A4 es lapra kinyomtattam mi bajom vele, visszaküldtem, mint ha egy sima csomag lenne. Mellékeltem a garancia papírját vagy a számlát, megcímeztem a dobozt és küldtem postán. Megállapitották hogy gyári hibás, és küldtek újat helyette.

ASUS VivoBook S14 S410U /\/\ Samu A50 /\/\ Amazfit Bip

(#2) magmakocka válasza draco31 (#1) üzenetére

magmakocka
(tag)
LOGOUT blog

Címeznem is kell? Nem elég az, amiket kaptam iratokat a PCX-től email formában? Van ilyen papír, amin szerepel az én címem és a PCX címe is!

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#3) ubyegon2 válasza magmakocka (#2) üzenetére

ubyegon2
(veterán)

Címeznem is kell?

Minek? Feladhatod úgy is a dobozt, hogy nem írsz rá semmit..... :U

Elmondja valaki, hogy most hogyan csomagoljak?

Tényleg komolyan kérdezem, hogy ilyen hosszadalmas blog írása helyett, miért nem kérdezed meg tőlük?

https://www.pcx.hu/garancia

További kérdés esetén a garancia@pcx.hu címen állunk rendelkezésedre.

no offense, but....rágjál lóherét

(#4) magmakocka válasza ubyegon2 (#3) üzenetére

magmakocka
(tag)
LOGOUT blog

Írtam én már bottal lábbal, de semmiféle rendes válasz. Itt még mindig a 3 papír helyzetéről van szó.
A számlát a tápos dobozába teszem. De még mindig nem tudom, hogy az a 3 papír közül, melyiket kell becsomagolnom úgy az árura, hogy azért látszódjon és melyiket kell odaadnom a Postán lévő dolgozónak vagy kitölteni, vagy akármi...
És itt gondolkozok, hogy merre csomagoljam...

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#5) Samus válasza magmakocka (#4) üzenetére

Samus
(addikt)
LOGOUT blog

Ha megvan a gyári doboz, akkor abba csomagold, és azt egy akármilyen kicsit nagyobb dobozba, az üres helyet pedig újságpapírral tömd ki. Minden papírt ebbe a dobozba tegyél, praktikusan az újságpapírok tetejére, majd ragaszd körbe a dobozt minden irányból. A dobozt címezd meg.

A postai dolgozót nem érdekli, hogy Te kinek mit és miért adsz fel. Kapni fogsz tőlük egy zöld-szürke papírt, amit megint kitöltesz (feladó-címzett), átadod, lemérik a dobozt, ráragasztanak egy átlátszó tasakot, abba a pecsételt papírt, amit kitöltöttél, és ennyi.

Nem tudom, milyen 3 papírod van, a dobozban legyen a számla, és egy másik lap, amire röviden leírod, mi a cucc baja. Ennyi. Feladást kifizeted, és várod a végeredményt.

Ha cserélik, akkor kapsz újat bérmentve. Ha szerintük nem hibás, akkor visszaküldik, és kifizettetik a visszaküldés árát...

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) magmakocka válasza Samus (#5) üzenetére

magmakocka
(tag)
LOGOUT blog

Ezeket a dokumentumokat nyomtattam ki.:
Kisatíroztam a személyes adatokat!

Ezeket kaptam! Ebben az esetben?
Minden ki van rajta töltve, automatikusan, azért kérdezem.

[ Szerkesztve ]

(#7) magmakocka válasza magmakocka (#6) üzenetére

magmakocka
(tag)
LOGOUT blog

Ha esetleg a gyári dobozt fóliázom (frissentartó 30m fólia, már csak a vicc miatt)?

[ Szerkesztve ]

(#8) Lenry válasza magmakocka (#6) üzenetére

Lenry
(nagyúr)
LOGOUT blog (1)

a csomagoddal együtt ezeket a papírokat odaadod a postán, ők tudják mit kell vele csinálni (egyébként beleteszik majd egy öntapadós tasakba, amit ráragasztanak a dobozra)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) haiiro_o

haiiro_o
(tag)

Igen. simán, csak oda adod a postán a papírokat, nekem is így volt.. aztán még fizetnem sem kellett..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.