Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

clicker heroes, bár lehet már akadna rajta
prince of persia (a 89-es MS-DOS verzió)

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#52) Redneck


Redneck
veterán

Procit érdemes kicsit húzni, és bepattintani egy SDD-t a döglődő HDD helyére, aztán rengeteg jó játék mehet.
Nem kezdem el a felsorolást, alul van a Steam profilom címe. Ott nagyon sok jó játék szerepel ami bőven játszhatóan megy majd a gépeden. A 2012-2013-ig megjelent legtöbb cím menni fog, de azóta is van pár cím aminek nincs horror gépigénye. :K

Szerk:
Esetleg valami combosabb Quadot is bepattinthatsz ha találsz olcsón. Az SSD pedig később továbbvihető egy másik konfigba.

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#53) magmakocka válasza Redneck (#52) üzenetére


magmakocka
aktív tag

A procit sosem fogom húzni, nem fogok ezekkel játszadozni, mert még jó. SSD az drága lenne, majd arra is rátérek, valamikor. Más procit is majd valamikor veszek, mert nincsen pénzem rá. Addig azzal számolok amim van.

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#54) Redneck válasza magmakocka (#53) üzenetére


Redneck
veterán

3,5-3,6Ghz-re gond nélkül felrakhatnád, alapfeszen megy és érezhetően jobb lenne. Az a +15% órajel jól jön, a helyedben nem hagynám ki, az igazi tuning úgysem itt kezdődik.

Két havernak raktam össze pár éve E6500-as és E7500-as CPU-val budget konfigot, mindkettő húzva teszi a dolgát, 2x2GB RAM társaságában, 120-as SSD-vel és valamivel gyengébb VGA-val. :K

Egyébként jobban jársz ha erre a platformra már nem nagyon költesz, az SSD-t is csak azért mondtam mert jelentősen megdobja a felhasználói élményt régebbi vasnál. Később még költözhet tovább egy új vasba.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#55) quailstorm válasza Redneck (#54) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Celeron E3200-at én is 3GHz-en hajtottam anno a gyári vékony alu semmi hűtéssel.

Fejleszteni meg csak a 2-3 ezres Xeon éri meg, nagyon nagy különbséget jelent, és annyit bármikor fel lehet köhögni. Aztán meg teljes platformváltás, de az drága lesz.
Úgy néz ki egyhamar nem tud elszakadni a tulaj a géptől, én beletenném a Xeont, mert így a VGA csak unatkozik.

SSD meg a játékélményt nem dobja meg azért, Xeon több és olcsóbb FPS.

[ Szerkesztve ]

(#56) magmakocka válasza Redneck (#54) üzenetére


magmakocka
aktív tag

Hát, ha szeretném is, nem értek a "húzáshoz". Sosem csináltam és félek, hogy valami olyat fogok állítani, amire már be sem fog kapcsolni a gép. :D.
A Xeon-t majd keresek, talán már Márciusban nálam lehet egy darab :)

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#57) Garrick


Garrick
csendes tag

Végig szaladtam a játék listámon és a lehetőséget fenntartva, hogy nem mondok újat, a teljesség igényei nélkül a következőket tudom ajánlani.

Path of Exile (ingyenes, online Diablo szerű hack&slash)
Paladins (ingyenes, online fantasy lövölde)
Saints Row 3 (agyament TPS)
Dishonored (gondolom nem kell bemutatni)
Battle for Middle-Earth 1-2 (RTS)
Age of Empires 2 HD (RTS)

(#58) kemotox


kemotox
addikt

Valaki szóljon nekik gyorsan, hogy ez hülyeség, tény, és kész! NINCS VITA! ;]

[ Szerkesztve ]

(#59) abridabri


abridabri
veterán

5-6k ert mar kapni core2quad procit HA-n .Egy olyannal ,kicsit meghuzva minden jatek elfut

(#60) Zicokuka


Zicokuka
senior tag

Xeont kapsz 5-6 körül.Màsik vasam egy 775 Xeon és azon próbáltam elsőnek a Bf1-et.Igaz egy 7850 társaságàban.Gyakran a leírt gèpigény is marketing,plusz eleve a legtöbb jó játék mind régebbi :)

(#61) Redneck válasza magmakocka (#56) üzenetére


Redneck
veterán

Nem bonyolult, ne parázz. Nézz kicsit utána, két dolgot beállítasz a BIOS-ban és öröm bódottá! Nem érdemes azt az 5-600 Mhz-et (vagy többet) benne hagyni.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#62) magmakocka válasza Redneck (#61) üzenetére


magmakocka
aktív tag

Keresgéltem, de nem találtam semmi hasznosat
Esetleg megtudsz dobni egy weboldallal vagy tudsz nekem segíteni? Megköszönném! Kedden leszek elérhető, vagy Szerdán!

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#63) pet007 válasza magmakocka (#62) üzenetére


pet007
aktív tag

Volt itt is iras ezekrol a xeonokrol, mindjart megkeresem! Tessek! :R

(#64) Redneck válasza pet007 (#63) üzenetére


Redneck
veterán

Egyelőre az E6600 tuning a cél. Írok neki privátot, küldök pár BIOS screenshotot.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#65) kemotox


kemotox
addikt

Ha már témánál vagyunk, és összegyűltek a hozzáértők, hadd kérdezzek én is valamit:
Egy 750Ti + i5 650 kombóból mit lehet kihozni? Valahol hallottam olyat, hogy ezt a VGA-t sem tudja már kihajtani rendesen. Érdemes lenne húzni picit?

(#66) magmakocka válasza Redneck (#64) üzenetére


magmakocka
aktív tag

Rendben van! Várom a válaszodat privátban! :)

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

(#67) pet007 válasza kemotox (#65) üzenetére


pet007
aktív tag

Ha tudod huzni azt a 650est akkor nem olyan veszes, a baj csak az hogy 2 magos, bar ht miatt 4 szalas. Csere rendes 4magosra nem lenne akkora lepes, de ha olcson talalsz i7et bele az huzva erosebb kartyat is kihajt mint a 750ti. Huzd meg a 650et ha tudod, 750ti-ben nem hagy olyan sokat.

(#68) pet007 válasza kemotox (#65) üzenetére


pet007
aktív tag

Vagy csak szerezz egy x3450est ha tamogatja lapod es az valszeg meg kovetkezo vga-d is kihajtja..

(#69) kemotox válasza pet007 (#68) üzenetére


kemotox
addikt

Hmm ez elgondolkodtató... Mennyire macerás beröffenteni egy ilyen Xeont?

(#70) pet007 válasza kemotox (#69) üzenetére


pet007
aktív tag

Sajnos 1156 nalam total kimaradt, de ha rakeresel alaplapodra akkor hamar kiderul. :C fene kene vegyek egy ilyen kombot :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.