Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#50) magmakocka


magmakocka
aktív tag
LOGOUT blog

Köszönöm szépen a sok kommentet. Nincsen pénzem felújítani bármit is, mert a kártyát is az ebédpénzből kapartam csak össze. 2 év volt, mire 17K-ból egy használt videókártyát vehettem. A gépi alkatrészeket is csak kaptam, úgy 2 éve, mert a régi gépem, már nem bírta az egészet:

Intel Celeron D 345
1GB DDR 200MHZ
Gigabyte FX 5200 128MB 64bit

Csak a HDD maradt meg, ami lassan kipurcan. Így vehetek HDD-t, csak tolja ki még 2 évig... Azért is szeretnék még ezzel a kis csöpséggel játszani, ameddig csak tudok. A nyári munkám sem jött össze, más okok miatt... De legalább ehetek, ihatok, aludhatok. Ennyi a lényeg. Már így is herótom van az egészből, hogy sorba haláloznak el a cuccaim...

Várom a válaszaitotokat!
UI: Az RPG Makeres játékokkal imádtam játszani!! Régi gépem vitte az Amnéziát, Dragon Blade sorozata, Szálem Alékum, Makláry sorozata, Ungarishce Szamuráj, vagy mi. Amúgy én a ti játékotaitotokra vagyok kíváncsi. Bármivel eljátszom. Mondjuk a horror játékokat nem kedvelem, de minden más, jöhet!

[ Szerkesztve ]

- Töröltem a hívásátirányítást a kóddal, de nem jó! - Milyen kóddal? - Rácsos linzer, rácsos linzer, 002, rácsos linzer és a küldés gomb .

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.