Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) Pernyo


Pernyo
csendes tag

No, azt hiszem sokan nem válaszoltak a kérdésedre, időbe telt, mire átfutottam. Van pár, amit én is írnék. Ezeket nem találtam a listában, de lehet, hogy már más írta.
Az általad írt config nekem is volt anno, viszont még nem ezzel a kártyával (HD5770). Ami tuti elfut és játszottam is vele:
- Crysis (FPS), az első rész, szerintem a mai napig ez a legjobb darab a szériából (Jó történet, szép grafika, fizika és a crysis feeleing :) )
- Far Cry 2 (FPS), engem, az előző játékhoz hasonlóan a viszonylag nyitott világ tetszett. Story jó, az afrikai táj csúcs, változó környezet és napszakok. (Személyes tapasztalat: lágszóróval vagy rakétavetővel ne állj a magas fűben, mert felgyullad a szavanna :D)
- Diablo 3, a régi 2 rész is szép emlék volt, ez is bejött. Minőségi hack and slash játék, jó zene és hangulat, elég sok karakter.
- Torchlight I. és II., hack and slash, steampunk környezetben, rajzfilm szerű grafikával.
- Dirt 2. és 3., autós, szép grafika, jó hangula és zenék, főleg, ha kevesebb idő van egyszerre többet játszani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.