Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#48) #56573440 válasza Chaser (#47) üzenetére


#56573440
törölt tag

Maximálisan adom. Sok ismerős van volt, akik fostak attól, hogy nincs épp aktuális. Hiába pofáztam, hogy engedjék el, hogy egy kis időt legyenek már egyedül, és nem meleg váltásban tartani a szituációt, üljön le, vegyen egy nagy levegőt, találja ki mit akar, mi volt az előzővel a gond, hol hibázott, etc. Foglalkozzon egy kicsit magával, legyen hobbija, és úgy általában tanuljon meg nem mástól függni.

Azóta is keresik az "igazit"...

Kiki18

Ez is megvolt az én korosztályomban is. Anyáméknál kevésbé mert akkor nem volt ekkora jólét, és lehetőség, de ott is befigyelt minden is. A mamihotel és a társai meg... Nem ennek a generációnak a hibája, hanem azé, azé aki lehetővé teszi már bocsi. Valóban probléma, nyugatabbra a mégnagyobb jólétben nem egy iromány született évekkel ezelőtt pl a britt fiatalok szülői bankkártyás kiruccanásairól és életvitelszerű dorbézolásáról. Ha megfinanszírozzák, hagyják, sőt fizetik...

Meg eleve én nem láttam ezeket a csajokat nagyon, nem az én érdeklődési körömben mozogtak, én nem ott buliztam ahol ők, meg rájuk nem is "vadásztam"... Innentől nekem rohadtul nem fájt hogy kiégnek, vagy bármi. Akinek a nagymellű kerek seggű plázacica tucatmaca szoliszökevény kell, az meg ne lepődjön meg, hogy a lepedőből kicsavarva nem az atomos anyag felépítését feszegető legújabb felfedezések kerülnek terítékre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.