Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) Kiki18 válasza #56573440 (#42) üzenetére


Kiki18
őstag

Örülök ,hog valamiben egyetértünk, valamiben nem ,mert ezek szerint eléggé széles a példatár.

"Mert keresik csak nem találják a boldogságot. Majd meglesz, vagy kiégnek és nem jön össze. Ezt az a baj hogy egyetemesen nem lehet meghúzni mint határ, hogy kit mi tesz boldoggá, és azt hogy kell elérni."

A kiégés jellemzőbb....én úgy látom, (ha most csak a nőket nézzük) ,akkor ha 25 év felett képtelen palimadarat fogni magának ,akkor utána pánikba esik (biológiai óra ketyegése ugyebár...) és szanaszét éli az önmegvalósítását. És nem érti mégis mi a baj, mit ronthatott el (sőt ő semmit sem rontott el, mert a férfiak ígymegúgy…)

"….mert bulizásból, ivásból, szívásból nem fog megélni.Biztos van sok aki azt hiszi hogy de. Olyan is akad mert ismerek aki a holnapot is leszarja. Gyerekek. Majd felnőnek, ki pofon nélkül, ki kisebb pofonok árán, és van akit csúnyán megruház az élet."

Van...nagyon sok van. Dívik manapság a mamahotel, ingyenélés, tarhálás minden mennyiségben. Tipikus életképtelen hozzáállás, célok nélkül a mának élve(végtelen klisé)..

Én az elmúlt két évemben több száz (mondhatom) nőt ismertem meg 17-28 éves kor között. Minden másodiknál megvan a bulizós séma, amit te is leírtál, és meglepően elszomorító.

Nem értik ,miért nem tudnak működő kapcsolatot fenntartani fiúkkal-férfiakkal hosszabbtávon, és nyilván nem magukban keresik a hibát és gondolkodnak el a dolgokon, hanem egyből a másik nemre mutogatnak. Nagyon sok ilyen sírásrívást végighallgattam már, nem csoda hogy már jómagam is csak általánosítok meg kliséket használok....

Ez a mentalitás amúgy a belvárosi férfi-női 18-30 éves korosztálynál megfigyelhető.
Nagyon remélem ,hogy vidéken ,vagy külföldön felnőtt fiatalok más értékrendek szerint élnek. Akkor tán lenne nekem is esélyem legalább egy jót beszélgetni valakivel /csajozás/ címszó alatt.

(#44) Chaser

"...sok ember csak azért van együtt valakivel h ne legyen egyedül, esetleg próbál megfelelni másoknak, társadalmi normáknak, úgy mint gyerek pl, az olyan kapcsolatoknak valóban semmi értelme nincs"

Tipikus. A kapcsolatok sztem nagyobb hányada ezért van...de lehet már megint a negativitásom mondatja ezt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.