Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11) Cs1csó


Cs1csó
félisten

A szerelmet sokan összekeverik a vágyódással. Sajnos mindig lesz IZGALMASABB, SZEBB, másik ember. Ha együtt vagy valakivel 20 éves korodtól 15 éven keresztül aztán jön egy:
- 20 éves - aki ugye fiatalabb mint a párod
- izgalmas - hiszen nem ismered 15 éve ezért az ilyen ember csak izgalmas lehet
- "szebb" ez is betudható annak hogy a párod már megszoktad és öregebb is 15 évvel

DE ez a mentalitás nem mehet a végtelenségig mert akkor 60 éves korodra egyedül maradsz. Vagy összejössz valakivel közel 60 évesen és akkor jössz rá milyen jó lett volna az előző 30-40 évet is egyvalakivel letölteni.

A szerelem olyan formában ahogy te azt mondjuk 20 évesen megéled NEM TARTHATÓ fent örökké. Hiszen semmi sem tart örökké. Ezért kell MINDKETTŐNEK akarni az együttlétet meglátni a másikban a jót elfogadni a kisebb-nagyobb hibáit és a szerelmet SZERETETTÉ formálni.
Persze nem árt 10-20 év együttlét alatt tisztában lenni azzal hogy biológiai lények vagyunk szükségletekkel és megpróbálni azt kielégíteni. A szexuális nyitottság hiánya (nem az anál szexre vagy szado mazo dolgokra gondolok) de számos olyan dolog van amivel "büntetlenül" fel lehet dobni a MEGSZOKÁST. Erre is alig látni példát.
Pár példa:
- egy randit szervezni egy bárban és ott úgy viselkedni mint ha ott ismerkednétek meg aztán irány a szoba (olvastam már erről és filmben is láttam ötletes:
- szokatlan helyeken - akár kicsit kockázatos helyeken - szeretkezni pl. konyha, zuhany, lépcsőház, erdő , vagy egy moziban páholyba venni a jegyet és ott (persze más ne legyen ott)
- IGÉNYESSÉG: már nem borotválja gyantázza a lábát vagy a szeméremdombot a férfi pocakot ereszt, a fogmosás nem elhanyagolása szex előtt, slampos öltözködés

AMit írtál az egymás fejéhez vágása minden apróságot is klasszikus példa: "nem volt veled jó a szex" típusú pl. de akkor miért volt vele vagy miért nem mutatta meg neki hogy ő hogy szereti. stb. végtelen a sor.

A legrosszabb hogy azt hisszük a MÁSIKKAL JOBB LESZ, ÉS VAN MÉG IDŐNK . Ezek tipikus hibák.

Két dolog biztos:
- a kísértés örök
- az idő múlik

Akiket én ismerek, hogy jól megvannak régóta azokon látom tudatosságot, eltökéltséget is hogy a kapcsolat fontos nekik sokszor már gyerek van ami külön erőt ad (ezen nem a kényszert értem, hanem egyfajta kiteljesedést)

Ez a tinderes húzogatás, az insta-s magamutogatás stb. is mind felszinessé teszi a kapcsolatokat, könnyebb a felületes ismeretség .

Ami fontos, hogy a mostani 20 évesek sem mások mint én voltam 20 évesen vagy a nagyapánk volt 20 évesen A VILÁG MÁS és a világra adott válaszok mások.

A kedvencem mikor azzal jönnek a nálam is jóval idősebbek hogy bezzeg régen - mondjuk a 2 vh körül vagy előtt - hogy nagyon fiatalon összeházasodtak az emberek, miért? Egyszerű egy fiú vagy lány nem lehetett kötetlenül együtt mint most egy buliban vagy egyéb helyen most a szex is lehetséges veszély nélkül csinálni - óvszer- és nem is volt engedélyezett, tiltott volt a szex, és mint írtam lehetőség sem volt rá. MI volt az ára hogy lehessen büntetlenül szexelni és a szülőktől külön élni??? NA a házasság! MOST nem kell házasnak lenned akkor is szexelhetsz, barátnő barát státusz régebben nem nagyon volt jegybenjártak egy ideig ennyi.

Most az elköltözés is inkább anyagi dolog vagy megteheted vagy nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.