Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 2ofthem


2ofthem
aktív tag

S5 tulajként sajnos azt kell hogy mondjam, ezt előbb kellett volna :(

(#2) moleculez


moleculez
veterán

Tab S-n szépen működik, annyi a titka, hogy több szögből vegyük fel a mintát.

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#3) adamssss


adamssss
veterán

Nem azért de a bekeretezett rész, az nem a telefon teteje? Mert szerintem igen. Akkor a home gomb a tetején lesz... napi samsung hír megvolt

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#4) h3lios válasza adamssss (#3) üzenetére


h3lios
addikt

Dehogynem. :D Az ott a hangszóró ami be van keretezve. :))
Így elég Fail kép.

B-tag: H3lios#2825

(#5) AS válasza adamssss (#3) üzenetére


AS
félisten

Inkább nem irtok ere semmit mert EPIC fail.... :C :))

Ez jó ide:

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#6) Krissz1983


Krissz1983
aktív tag

Ez most komoly? Egy promóciós kép alapján indul el a találgatás hogy milyen lesz az új galaxy?...... Asszem velem van a gond de ez nekem már nem egy szakmai hírportál szintje hanem egy bulvár oldalé.

Give them nothing but take from them everything

(#7) amanoba válasza h3lios (#4) üzenetére


amanoba
őstag

.

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) Wildpath válasza Krissz1983 (#6) üzenetére


Wildpath
tag

++ :K

Lumia 1020 // https://www.flickr.com/photos/134271638@N08

(#9) expander


expander
senior tag

nemtudom melyik gazabb... ha az itteni "szerkeszto" ugy teszi ki az EPIC FAIL kepet, hogy ra sem nez, vagy, hogy maga a "szerkeszto" csinalta azt :DDD :DD :C

(#10) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Napi Samu pipa :C

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#11) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Szerintem is egy kiló fos az s5 újjlenyomatolvasója... rohadtul nem működik normális...

(#12) Just_Reboot


Just_Reboot
addikt

Napi Samsung copy and paste hír is megvolt. ;]

(#13) blagolf


blagolf
senior tag

Na igen ismét egy gyönyörűre sikeredett cikk. Tuti hogy fizet nekik a Samsung, mert ingyen nem égetném magam ilyen hulladék cikkekkel. Hozzászólás generálására viszont kitűnő! :W :C

Üdv, Zoli

(#14) batai15 válasza blagolf (#13) üzenetére


batai15
félisten

+1

(#15) Legendd válasza blagolf (#13) üzenetére


Legendd
senior tag

Tudsz esetleg angolul vagy más nyelven? Szoktál külföldi weboldalakat olvasni? Úgy kérlek nézd már meg, hogy kint a hírek hány százaléka szól a Samsungról? Mi ezekhez képest sehol sem vagyunk, pont hogy próbáljuk visszafogni magunkat. De ugyebár ha most ránézel a külföldi lapokra, sok olyan is van, hogy Verizon így, angol szolgáltató úgy, az érdekesebb? Ezeket a fizet nekünk dolgokat meg hagyjuk már pls, könnyebb dobálózni, mint meglátni a dolgokat hátterét.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#16) Dr. X válasza AS (#5) üzenetére


Dr. X
aktív tag

A gomb fölött és alatt rohadt nagy hézag van. A kijelzőbe integrált olvasót megcsinálhatnák már, mert ez így csúnya és helypazarló.

(#17) ClioRS válasza Legendd (#15) üzenetére


ClioRS
őstag

Tényleg nem kötekedés, és nem akarok senkit sem védeni, saját véleményemet mondom el: ennek a cikknek is kb annyi értelme van, mint ha leírnátok valami Verizonos dolgot. Azon a képen semmi nem látszik, és nem csak én vettem ezt észre, hanem itt elég sokan, szóval valami lehet abban, amit mondunk... Az ilyen dolgokat nem nagyon kéne átvenni... :U

(#18) Robertoq


Robertoq
őstag

Többször leírtam, hogy az iPhone-é azért jobb mert nagyobb a fizikai mérete, egyben "látja" az ujjat, nem kell húzogatni rajta...

(#19) oszi666 válasza Legendd (#15) üzenetére


oszi666
őstag

szerintem törődj bele, hogy sose lesz jó amit csináltok. Ha megnézed, kint van olyan, hogy napi samsung hír megvolt. Iphone esetében mindig van vmi f@szkalap, aki beírja hogy napi ifos hír. Az nem esik le a gyökereknek, hogy nem véletlenül a legnagyobb gyártókról érkezik a hírek egy jelentős része.

Fórumozóknak: ez egy ilyen portál. Ha más gyártóktól akartok hírt olvasni, keressetek olyan portált, ahol azokról írnak.

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#20) Penguin95


Penguin95
senior tag

Most komolyan... Egy átalakított home gomb már hírértékű? Mindjárt lefotózom a régi Xperiám, megszerkesztem, és jön a Z5 pletyka. Értem én, hogy a külföldi média mégjobban nyomja mint Ti, de akkor legalább ne ilyen baromságok kerüljenek ki hírként. Mehetne valami bulvár rovatba, ott még helye is lenne.

Megint az az időszak jut az eszembe, mikor (An)Dante lett az elsőszámú közellenség, mert tele volt helyesírási hibákkal az összes cikk, és volt nem egy durva fogalmazási hiba is. Akkor a vége az a bizonyos félkész cikk lett, amit töröltetek is. Ezúttal meddig fog menni ez a dolog?

No offense Legendd, tisztellek titeket a munkátokért. De azért ezt inkább ne...

(#21) AS válasza Legendd (#15) üzenetére


AS
félisten

Csak annyi baj van hogy kép hibás mert hangszóró van bekeretezve....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) Just_Reboot válasza oszi666 (#19) üzenetére


Just_Reboot
addikt

A hírek jelentős része? Egy nyomorult gomb neked már jelentős hír? És igen unalmas hogy minden nap jön 2-3 semmit mondó samsung hír!

(#23) Legendd válasza AS (#21) üzenetére


Legendd
senior tag

Na látod már nem :D de ezt köszi!

Alea iacta est!

(#24) butanbandi válasza AS (#5) üzenetére


butanbandi
csendes tag

Hey, Cortana! :)

Dell Inspriron N7110 | Nokia Lumia 930 | SJCAM SJ5000X ELITE | Fujifilm FinePix S200EXR

(#25) blagolf válasza Legendd (#23) üzenetére


blagolf
senior tag

Legalább a képet javítottad. :C Továbbra sem érzem hírnek.

Üdv, Zoli

(#26) Legendd válasza blagolf (#25) üzenetére


Legendd
senior tag

Értem én, hidd el, nem tudok mit csinálni, jön az MWC, ezek a hírek. Én is inkább írnék valami nagyon innovatív újdonságról, de arra még várhatunk :)

Alea iacta est!

(#27) darkarthur


darkarthur
senior tag

Én eddig szerettem is a Samus híreket. Ez viszont tényleg nagyon gáz. ;]
Hírértéke nulla.

Most már az volna a legnagyobb reklám, ha nem jelenne meg róla hír, csak a tényleges beszámoló a bemutatást követően.

Egyébként ez a két oldalt kerekített Edge dolog nagyon tetszik. :C

Samsung S23 Ultra 5G

(#28) blagolf válasza Legendd (#26) üzenetére


blagolf
senior tag

Végül is megértelek, és nem csak az MWC-ig kell várnod arra szerintem. :N

Üdv, Zoli

(#29) metaboy


metaboy
tag

Esküszöm, nem értem ezt a népet!!! Mit puffogtok?! Nem szeretem a Samsungot, sem az Epölt, mégsem köpködök ha hír van. Nyilván átszokhattok más oldalakra. Egyáltalán minek kattintasz, minek kommentelsz, ha nem vagy érdekelt a hírben??! Komolyan, agyam megáll..

Hál' Istennek a piac diktál...Ha már nem lesznek érdekesek a hírek, majd átszokunk máshová! De gondolkodj! Neked csak trollkodnod kell, a cikkírónak meg fordítani, több forrásnak utánanézni, értékelni a hírértéket, új forrásokat keresni, készülékek tesztelését előkészíteni. Miért kell ezen fennakadni?! Egyszerű a képlet.. ha nem tetszik a cím, NE KATTINTS!!!

Nem vagyok az a felindult fickó, de tényleg, nincs bennetek semmi tisztelet. Pff

(#30) alkatraz3000 válasza Dr. X (#16) üzenetére


alkatraz3000
senior tag

Azt szabadalmaztatta az Apple ;)

"Nincs pénzünk olcsó sz.rt venni ... !"

(#31) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Eddig ritkán olvastam samus topicot, (pedig már van is samum, az új céges teló ace 4 vagy mi...) de ha itt ilyen "jó" hangulat van egye fene elolvasom ezeket is...

(#32) Legendd


Legendd
senior tag

Ne aggódjatok, most kiraktam a Holly-t, aztán jön az Xperia E4g is :P

Alea iacta est!

(#33) Matada2.3 válasza Krissz1983 (#6) üzenetére


Matada2.3
veterán

Pontosan, várjuk már meg ezt a kis időt, nem értem mire jó ez a találgatás.. :N

(#32) Legendd:Ezaz :))

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#34) gery2123


gery2123
őstag

Én csak remélni tudom, hogy most a samsung valami új desing csinál és abban nem lesz home gomb. :D valahogy annyira nem szeretem.... Mondjuk most csak motorolára cserélném a nexus az tuti. Egy jó kis moto g vagy x 2gen..nyam nyam

-- PSN_ID: GerY2123

(#35) #Chris


#Chris
tag

Inkabb azt promoznak az androidos gyartok, hogy milyen modon kivanjak frissentartani az os-t a keszulekeiken. Eddig erre csak a nexus kepes...

(#36) gerii válasza #Chris (#35) üzenetére


gerii
addikt

Így promózzák, hogy sehogy. Nincs hír, nincs frissítés ;]

(#37) Deller2010


Deller2010
tag

Az S6 Edge így is kinézhetne, akár...

| regular IT guy |

(#38) babosmiki


babosmiki
addikt

Hát ha még nagyobb lesz a Home gomb akkor már igazán ronda lesz!
Szerintem már így is túl magas, sokkal szebb és elegánsabb lenne egy keskenyebb megoldás..

"Galaxy Z Fold3" , Watch Active4, GalaxyTabS2 8.0, Dell E6430 i7.."

(#39) Fall-N


Fall-N
veterán

Nekem kényelmetlen a fizikai gomb a Samsungokon, megszoktam a kapacitív érintőst. Sokkal gyorsabb rá tapicskolni, mint megnyomni a fizikai gombot.
A virtuális a legjobb szerintem, a következő telefonomon az lesz valószínű. Azt legalább személyre lehet szabni.

[ Szerkesztve ]

(#40) kromatika


kromatika
veterán

Jó ötlet S5 nél is eszükbe juthatott volna.

(#41) AS válasza Deller2010 (#37) üzenetére


AS
félisten

Igy ne....

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#42) Halkow.


Halkow.
senior tag

Király úgy emlékszem az s2-be is ekkora lehetet

(#43) jacis


jacis
nagyúr

Kellene még egy jó kínai gyártós hír és ezen a héten is meglenne a két dühöngő topik ;]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#44) zsoc93


zsoc93
csendes tag

kikockázva ezt a videot:
https://www.youtube.com/watch?v=NMaeJ6hOtCY

és a "borders will disappear" alapján egy oldalkeret nélküli telot kapunk majd "side by side"

szerintem

(#45) petipetya


petipetya
nagyúr

Ahelyett, hogy végre elhagynák azt az ordas nagy fizikai home gombot...

"nincs rá lezsóidő"

(#46) segesdil válasza AS (#21) üzenetére


segesdil
csendes tag

a hangszóró pont a másik oldalon van a Samsung felirattal együtt.

(#47) expander válasza segesdil (#46) üzenetére


expander
senior tag

olvass csak tovabb szepen, majd kiderul kesobb, hogy eleinte nem ott volt :)

(#48) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Hogy mennyire faramuci egy nép ez a magyar, hát valami hihetetlen :((( Tudom, de mégis minden nap meg tud lepni.
Kár itt vitázni, ez genetikába van integrálva, mert holnap, holnapután és azután is "napi samsung megvolt, fújj ocsmány, szaraszamsung" hsz-ek meglesznek..

Át kell görgetni, elég unalmas igaz, de nincs mit tenni...

Engem is van olyan MA!-s hír ami nem érdekel, azokba bele sem olvasok, nem hogy ilyen építő jellegű kommentet fűzzek hozzá, ezt a módszert alkalmazhatnák a többiek is :U

Ami a hírt illeti támogatom, elég szar ez a scannelős módszer, de note 4 LP-vel már a használható kategórián belül esik (4.4-el az is sz@r volt), de még mindig nem az alma féle megoldás :N

(#49) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Egy jobb ujjlenyomat olvasó tényleg jól jönne neki. :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#50) Cyberpunk válasza petipetya (#45) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A gomb az jó, a gomb az maradjon!

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.