Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) Chapel válasza Stauffenberg (#28) üzenetére


Chapel
addikt

Értelek és valóban adott volt a lehetőség. Azonban ez dilemma is, hiszen mind a kettőnek lenne/van lét jogosultsága; ennek a mostani kiadásnak is meg amit Te is mondasz, hogy bizony-bizony dolgozhattak volna pluszban rajta, plusz tartalommal és akkor valóban szó nélkül lehetne teljes áras játék önmagában is a kibővített első rész.
Én ennek is nagyon örülök, annak meg főleg, hogy hál istennek úgy néz ki ezzel valóban sokat dolgozott a Hangar13. Célzok a 2. és 3. újra kiadására ahol alig vagy semmi difi ellenben sok-sok bug. Úgy látszik ez volt a 90%-a a projektnek, a maradék 10%-on osztozott a 2. és a 3. rész.
Most láttam valahol 12e Ft-ért az újrakiadott trilógiát - nyílván csak az első miatt veszem meg, de úgy látom, ez bizony "meg lesz véve", nincs mese.

Én az iCEnhancer 3.0-át használom Gta 4 alá, de a 2.1 is már nagyon jó. Nincs bug, szebb textúrák, jobb fények. Ha leszámítom a graf upgrade részét (ami nem sok) akkor kb azt adja ahogy anno kikellett volna jönnie a 4. résznek. Bár igazából a mostani steam-es kiadás már réges rég helyre van rakva az eredeti kiadáshoz képest.Ne is mond, premier nap vettem meg anno és hetekig játszhatatlan volt, bug halmaz, közben meg a virágboltisok tolták :(((
Pár saját screen: 1 2 3 4

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.