Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ice!?


Ice!?
őstag

ha valami videó lenne a hírben, már lenne vagy 20 "várjuk jöjjön csak jajj de jó lesz" hsz..:U

(#3) Jeanne d'Arc

De ez tök jó, hogy az embereknek a kreatív fantáziáját próbálják mozgatni, nekem tetszik nagyon:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#4) Enton


Enton
addikt

Simán jó.
Lehet nekiállok fotoboltolni gyorsan valami vackot. ;]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#5) #97544192 válasza SWiNEBoY (#2) üzenetére


#97544192
törölt tag

a nap legértelmesebb hozzászólását láthattuk.

tök jó ez a pályázat egyébként, kíváncsi leszek a győztes plakátra... a fődíj azért lehetne nagyobb azon kívül, hogy adnak egy játékot, meg két plusz msn partnert, akik azt mondják hogy "gratula csinász nekem ís valamít", mert hogy ez a nyilvánosságra hozás nem tesz semmi jót, az biztos!... legalább collector's edition-t kapott volna az illető :P

[ Szerkesztve ]

(#6) glutamin válasza #97544192 (#5) üzenetére


glutamin
őstag

Így kell olcsón kiszervezni a munkát. Kérdés, hogy lesz-e értekelhető minőségű pályázat. Azért cserébe nevetséges ár egy dobozos játék. Egy profi grafikus nyilván drágábban dolgozik.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#7) Jeanne d'Arc

Jó tényleg kicsit nevetséges, de azért ilyenkor azt mondják, hogy ott a dicsőség ami sokat ér.:)

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Hmm jó kis paraszt vakítás. :P Egy játék a nyeremény. :D De hát harcra fel, győzni kell!. :DDD

(#9) balcsy


balcsy
aktív tag

Nah ha menne a ps :) Trailerrel ráugranék :))

Nem én írom a szabályokat, csak kitalálom.

(#10) ViZion


ViZion
félisten

Jó kis ötletlehúzás, de ha lesz kedvem és időm, akkor lehet beszállok... (mondjuk BF-fan ként a Maffia, meg a póló nem izgat fel...)

Egy másik hasonló pályázatnál (másik cég) .psd-t kértek, meg mellé a jpg változatot, és max 3 MB lehetett a mail... naná, hogy nem fér bele ekkora csomagba réteges psd-vel.
Mikor megláttam a max 1 MB-t arra gondoltam itt is ez van.

Továbbolvasva megnyugtató, h csak a jpg-re szánnak 1 MB-t... legalább látszik, h nem lámák, max. ötletük nincs. :)

Valami link a logóhoz van-e?

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#11) #40835072


#40835072
törölt tag

nem vagyok egy rajztehetség photoshophoz meg nem értek :) nekem ez esélytelen... :O

(#12) bigadam94 válasza ViZion (#10) üzenetére


bigadam94
tag

Menj fel a mafia2.hu oldalra, ott találsz egy letölthető artwork-csomagot amiben benne van a logó (+ screenshotok, betűtípusok..).

GAMERS szerkesztő, hétköznapi szuperhős, képregény-addikt

(#13) .bableWes


.bableWes
őstag

birnám ha valaki magyar nyerné meg

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#14) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Szerénynek tartom a díjazást, a nagyobb tehetségek ezért meg sem nyitják a photoshopot... :DDD

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#15) Hasti válasza .bableWes (#13) üzenetére


Hasti
csendes tag

Mivel: "Tervezd meg a Mafia 2 hivatalos magyarországi plakátját." remélem én is, hogy magyar fogja megnyerni:P

(#16) Enton


Enton
addikt

Csak ezt a Linket hagyták ki minden cikkből ami nem a Mafia2.hu-n van:

Mafia 2 Artwork (200MB)

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#17) plejik válasza glutamin (#6) üzenetére


plejik
addikt

Valószínű nem csak profi grafikusok jelentkeznek majd ,és nem csak az ő munkáikat lehet nézegetni ,remélem sok munkát azért legalább a nyilvánosság elé hoznak amin esetlegesen vacilláltak . :)De az ötlet jó. :) ( egy konzolt is odavághatnának mellé + a gamet ;) )

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#18) lazlo8 válasza glutamin (#6) üzenetére


lazlo8
tag

tökéletesen egyetértek veled! Így ne lepődjünk meg ha a multik év végén x trillió billió nyereséget könyvelnek el! (amúgy jó játék lesz remélem, alig várom!) Egy profi grafikus A2-es plakátot szerintem még Magyarhonba is vagy 100 k míg megcsinál... (v több)

(#19) h-yle


h-yle
addikt

Ez így cirka 15k HUF a plakátért. Amatőr munkáért ez vállalható ár. Profik meg nyilván nem egy kis plakáttervezéssel fognak kikapcsolódni munka után.

[ Szerkesztve ]

Talent is over rated, get back to practice. - Jeremy Piven

(#20) Gergő_


Gergő_
őstag

mekkora lehúzás :D , de leleményes.

(#21) ViZion


ViZion
félisten

Párom fotózik. Hobbi szinten természetfotós, a képei jók (nem lesz National G. címlapos még, de nem is a felejtős kategória). Ő szokta nézni a fotópályázatokat, ott vannak olyanok, h fotózzon, küldje be, és nyerhet egy tábla csokit, meg pólót, fogkefét...
Persze ha beküldi, azzal lemond a fotók jogáról, mert a nevezéssel minden további jog a cégé.
Tehát ha van pár lelkes fotós az országban, küldenek 5-6 képet, máris van kb. 0 Ft-ért egy komoly, akár eladható képbázisuk (még a leválogatás után is).

Terveztem én is plakátokat (színház, disco, egyéb rendezvények) a neheze a jó ötlet megtalálása. Ilyenkor jön a netezés, ötletek keresése. Ha másért nem, már ezért is megéri a cégnek. Lehet, h ránéz a grafikusuk és már segítség egy jó koncepció... ingyen :)

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#22) glutamin


glutamin
őstag

Arról már nem is beszélve, hogy csak a győztest "fizetik ki". pedig azért nyilván lesz pár tucat olyan pályázat, amibe tesznek komolyabb melót.

Ugyanakkor referenciának sem rossz, ha valaki tényleg szépre megcsinálja.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#23) D.Orion


D.Orion
veterán

Hát ez tiszta lehúzásos pályázat... Nevetséges az egész... Idióták! :W

(#24) rozsomak96


rozsomak96
tag

Ha lesz szabadidőm csinálok mindenképp, rég használtam már a PS-t.

Say 'what' again!

(#25) iSonic


iSonic
addikt

Ezeket a pályázatok annyira imádom, dolgozol vele több 10 órákat, hogy ütös plakátot gyárts és utánna kapsz 14-15 ezer forint értékben valamit. Míg ha valami profi csinálná elkérne szerintem pár száz ezret, bár ki tudja, de tetszik ez az üzletpolitika és gondolom eléggé olcsóbbá teszi így a M.o-n forgalmazó cég kiadásait.

(#26) Theodolit


Theodolit
tag

de azért arra kiváncsi vagyok hogy Kovács J. Pisti mikor kapna 100k ft-ot egy igényesen megterevezett plakátért amennyiben nincs saját cége vagy nincs benne egy cégben v. hasonló.
Szerintem ez a hozzáállás a szánni való ami itt megy, nem az ami a pályázat kííróknál, egyből csak a pénz, a lehúzás ,meg hasonlókról van szó csakhogy legyen miért panaszkodni. Szerintem egy Mafia fan simán megycsinálja már csak azért is hogy elbüszkélkedhessen vele ,hogy "nézd ott a boltban az az én plakátom" és még van egy jó polóm, meg a játék legálisan, ingyen, nem is beszélve az örömről amit a nyerés okoz( valakik közül te voltál a legjobb).. Azért arra kiváncsi lennék közületek hányan fogják megvenni eredetibe ezt a játékot amit ennyire értéktelennek tartotok. Amugy meg tegyük fel dolgozol vele 10órát ami azt jelenti hogy kb 1500ft/óra egy mai diák meló ami ennél jóval több szenvedéssel jár az jó esetben 500ft/óra....

[ Szerkesztve ]

Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

(#27) Qkac79 válasza glutamin (#6) üzenetére


Qkac79
tag

Egészen pontosan 3.000 - 6.000Ft + Áfa pénzért óránként. Tehát akkor éri meg nekik, ha maximum 2-3 óra alatt összedobják és egy profibb munka ennél jóval tovább tart.

"You can't wait until life isn't hard anymore before you decide to be happy! ...Nightbirde

(#28) glutamin válasza Theodolit (#26) üzenetére


glutamin
őstag

Egy diáknak természetesen megéri. Bár tény, hogy csak egy valaki kap nyereményt, a többiek "ingyen" dolgoztak. Ráadásul jellemzően nem a csóró diákok vesznek játékokat. Ők levarezolják.

A fizetőképes rétegnek, aki ugye vásárol is, már nem hiszem hogy motivációt jelent a nyeremény.

Aki szeret kreatívkodni a gépén és van erre ideje, annak nem rossz ajánlat.

„When you have money in hand, only you forget who are you. But when you do not have any money in your hand, the whole world forget who you are. It's life.“

(#29) Theodolit válasza glutamin (#28) üzenetére


Theodolit
tag

Szerintem a konzolos/pc-s játékok legnagyobb részének célcsoportja a 13-27 éves kor közötti emberek, ez a csoport meg MO-n erősen a diák csoportba esik.
Nem hinném, hogy 40 éves családos apák/anyák profi tervező munkáit várnák, inkább valami olyat valaki olyantól aki a saját korcsoportját megfogó plakátot tud csinálni.

[ Szerkesztve ]

Az élet 10%-al a ponthatár alatt kezdődik!

(#30) Dark Archon válasza Theodolit (#29) üzenetére


Dark Archon
addikt

Arról nem is beszélve, hogy akár ugródeszka is lehet egy ilyen pályázat megnyerése és további munkákat hozhat. Aki úgy gondolja, hogy lehúzás, ne rajzoljon, aztán kész :) Másnak viszont jó szórakozás lehet.

Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Cube Nature EXC | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

(#31) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Ingyen marketing anyag, és reklám.:))
Persze, hogy csinálok valamit, ha időm lesz!

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#32) GypsFulvus2 válasza ViZion (#21) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hmmm, nekem lenne egy ötletem, és egy szlogen is hozzá. Viszont mindíg majdnem meghúztak rajzból, és a Fotóbolttal is eléggé felületes a kapcsolatom. Kár...

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#33) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Készítettem egy képet. Ha valaki esetleg nem akar a játékban részt venni, de szívesen adna tanácsokat, hogy mit kéne javítani a képen, azzal megosztanám PM-ben. :B

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#34) vigipeer


vigipeer
csendes tag

Én szívesen megmutatom, h hol tartok.:)
Más fórumokon olvastam, h sokan képeket vagdosnak össze, én szeretném az egészet saját magam megrajzolni.:)
Itt tartok!;)

http://vigipeer.wordpress.com/

(#35) PowerBuldog válasza vigipeer (#34) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nagyon jól rajzolsz! :R Csak egy gond van vele. A játéknak semmi köze Budapesthez. Márpedig itt a játékot kell reklámozni, nem pedig Mo-t. :N

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#36) ToBeY válasza vigipeer (#34) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Igen szerintem sem kéne ráhúzni a témát Budapestre, mert semmi köze hozzá. :N
Amúgy jó lenne ha lehetne szavazni a beküldött plakátokra,és úgy kiválasztani a nyertest.

(#37) vigipeer válasza ToBeY (#36) üzenetére


vigipeer
csendes tag

Mivel itthoni megjelenésre kell, ezzel üdvözlöm magát a játékot itthon, h itt van, ő meg visszaköszön. Nekem marad így.: :U

http://vigipeer.wordpress.com/

(#38) Hurkaleves válasza vigipeer (#34) üzenetére


Hurkaleves
őstag

fajin lenne! de az előző hozzászólóknak lehet igazuk... feléd nézve sajnos... :( benne van már jó kis melód, de az irány nem hinném, hogy ez lenne...
én grafikus vagyok és gondoltam csak ránézek már, hogy mi a helyzet.. már el is kezdtem csak egy két apró finomítás és persze egy szlogen is jól jönne, de ha nem lesz hát úgy marad... (igazából szeretek konkrét infókból dolgozni ..az a biztos..)
a játék maga nem hoz lázba, de egy próbát megér... hátha akármi is lehet belőle... :)
hajráf mindenkinek!
aki meg lehúzza az egészet azzal nem kell foglalkozni. próba cseresznye oszt had peregjen. ennyi. aki túl sokat krájol az meg nézzen el a krájolósok topikjába hátha több barátra tesz szert. nyilván többet ér az egész mint 1 gém+pendrájv+póló, de én speciel nem arra hajtok...

mod: (#37) vigipeer: az ötlet nem rossz csak szerintem itt nem ez illetve nem ennek kell érvényesülnie... :(
azért készítsd el mert én kíváncsi vagyok a végeredményre nagyon! ;)

[ Szerkesztve ]

(#39) vigipeer


vigipeer
csendes tag

Amikor elkezdtem, már akkor tudtam, hogy ilyennek esélye sincs, hiszen törvényszerűen plakátokon a névnek és a fő karakternek kéne baromi nagyban látszódnia, nálam pedig teljes mértékben el vannak nyomva. :)) Amikor megláttam, ez ugrott be, h jó lenne megcsinálni. Kihívás, mert még nem rajzoltam hasonlót. :)

http://vigipeer.wordpress.com/

(#40) Hurkaleves válasza vigipeer (#39) üzenetére


Hurkaleves
őstag

nyomjad-gyűrjed! jó lesz az! meg egy próbát simán megér...

(#41) teeem


teeem
aktív tag

Én beszállok, egy próbát megér. Időm meg annyi mint a tenger. :U

(#42) Steve-0


Steve-0
őstag

Vmit én is összeraktam :B

(#43) veector


veector
senior tag

Nagy parasztvakításnak tartom az egészet, de időm mint a tenger, szóval próbálok egyet.
a 300 dpi-s A2 szép méret. 100 MB körül

(#44) artiny


artiny
őstag

Nagyon kiváncsi vagyok miket szerkesztettek össze :DDD :DD

Ha valkinek van valmi képe már és szeretné megosztani velünk akkor linkelje be.

(#45) Norb0 válasza vigipeer (#34) üzenetére


Norb0
tag

Szia!
Ha nem haragszol meg, lenne egy javaslatom. Szerintem a "hello"-t át kéne írni Ciao-ra elvégre Vito egy olasz bevándorló :)

(#46) lvnt válasza Norb0 (#45) üzenetére


lvnt
őstag

+1 Dobna egy kicsit a hangulatán. Egyébként a kép eddig remek.

Kár, hogy nekem se kreativitásom, se tehetségem nincs az ilyesmihez. Pedig nagy kedvenc a játék.

(#47) vigipeer


vigipeer
csendes tag

Köszönöm! Megfogadtam a tanácsotokat! :R
Jelenleg itt tartok.
Szabadság-szobrot is élethűbbé fogom tenni, meg ugye a maradék...
A növényzethez majd be kell fognom öcsém gépét, mert az enyém nem bírja CS5-ben a Mixer Brush-t. :DDD

http://vigipeer.wordpress.com/

(#48) ToBeY válasza vigipeer (#47) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Jó lesz ez! :K De szerintem csinálj egy olyan verziót amin 2 fickó áll az (egyik minta kép asszem) azzal lehet ütősebb lenne

(#49) teeem válasza vigipeer (#47) üzenetére


teeem
aktív tag

Egy apró tanács: Szerintem próbáld meg kicsit jobban előtérbe helyezni a főszereplőt/szereplőket, elvégre róluk szól a játék. Egyébként nagyon jól rajzolsz, minden elismerésem. :R

(#50) vigipeer


vigipeer
csendes tag

(#48) ToBeY
Nem hiszem, h lesz időm még egyet csinálni, örülök majd, ha ezt rendesen be tudom fejezni azokkal az elvárásokkal, amit magamtól megkövetelek, szóval esélytelen, hogy még egyet csináljak. :(

(#49) teeem
Alul sötét háttér mellett lesz világosabban, a lámpa által megvilágítva a karakter, valamint az egészen lesz egy éjszakai "effekt", ami főként a fenti részeket fogja sötétíteni egy picit.
Persze ez is attól függ, hogy lesz e rá szabad időm. :R

Köszönöm az észrevételeiteket! :R

http://vigipeer.wordpress.com/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.