Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) madstunt


madstunt
addikt

SZTE TTIK Környezetmérnöki BsC -> SZTE MK Élelmiszeripari Gépészmérnök BsC

(#2) Badman 4ever válasza madstunt (#1) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ennyire nem szereted az egyetemet vagy ennyire szeretsz bulizni a haverokkal más teendő híján? :D
Én is az SZTE TTIK-ra jelentkeztem most és vagy Biológiára vagy Környezettanra megyek.

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#3) madstunt válasza Badman 4ever (#2) üzenetére


madstunt
addikt

maradtam szakmai éven érettségi után idén.leteszem a vízügyi technikus vizsgát. Tavaly jelentkeztem környezetmérnökire és fel is vettek csak aztán nővérem mesélt hogy milyen sok biológia van ott és milyen kemény szinten (tavalyelött diplomázott környezetmérnökin csak nem SZTE-n hanem PTK-n) és ez eltántorított,ezért jelentkezek újra

(#4) Badman 4ever válasza madstunt (#3) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Nem szereted a bioszt? Pedig szerintem nem nehéz, kivéve a rendszertant, attól falra lehet mászni. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5) madstunt válasza Badman 4ever (#4) üzenetére


madstunt
addikt

Szeretem csak nem ilyen menyisegben

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.