Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) negyedes


negyedes
addikt

Koszi, hogy megosztottad. :R

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2) ABE


ABE
őstag

Olvastam erről korábban, hogy Detroitban gondok vannak, na de ennyire... :(

(#3) Probber


Probber
őstag

Szívesen végignézném szinkronosan, biztosan jó kis dokumentumfilm, sajnálatos, hogy ez történik ott, de egyenlőre én inkább aggódok kis hazánkért, mint egy számomra ismeretlen városért. Nekik és nekünk is megvannak a saját problémáink.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#4) jookomak


jookomak
őstag

Csúnyán betesz a városnak az autóipar hanyatlása.
Ugyanakkor életem egyik legnagyobb vágya teljesülne, ha eljutnék oda egy NHL meccsre.

(#5) Kanczy


Kanczy
veterán

Motor City + világválság, ami alatt a legcsúnyábban az autóipar hanyatlik meg - ez az eredmény. A válság előtt sem volt azért annyira fényűző város (tele hajléktalanokkal és szegénynegyedekkel), de szomorú, hogy mivé lett (egyszer voltam ott egy hetet) :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#6) Ndruu


Ndruu
MODERÁTOR

Csúnya hanyatlás... Végignéztem. Az öregasszony utolsó mondatát azért érdemes lehet átgondolni.

Harrrr!!!!

(#7) madstunt válasza Kanczy (#5) üzenetére


madstunt
addikt

jaja anno a japánok meg az európaiak előretörése a hazai piacon már hamarabb betett nekik, ha jól emlékszem arra amit mondtak már az első olajválság idején elkezdődtek a gyárbezárások...

[ Szerkesztve ]

(#8) stangli


stangli
senior tag

Amerika elég erősen hanyatlik, mit is várunk egy műanyag országtól, csak a pénzgyártás ami még éteti, de hogy meddig, az kérdéses...

(#9) JetiRulez


JetiRulez
őstag

A videó BBC Worldwide tartalmát tartalmazza, aki letiltotta azt szerzői jogi okok miatt. :U

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#10) maláj válasza JetiRulez (#9) üzenetére


maláj
őstag

kár - pedig szívesen megnéztem volna.
bár az itthoni dolgok inkább érdekelnek mint 1 távoli városé

(#11) JetiRulez válasza maláj (#10) üzenetére


JetiRulez
őstag

Én az igazat megvallva csak beletekergettem volna.
Nem találtam sajnos az itthoni dolgokról készült dokumentumfilmeket.

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#12) madstunt


madstunt
addikt

itt még mindig nézhető: [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.