Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) myteve


myteve
csendes tag

hm. velem is ilyen volt. hidd el, majd jön valaki, vagy valami, ami mindent megváltoztat. én is benne voltam egy ilyen "sorozatban", de rájöttem , hogy gondolkodásmód kérdése az egész. éld az életed, vedd észre az apróságokat. mindig van tovább. :K

(#2) madmaxxx válasza myteve (#1) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Fő az optimizmus! :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#3) nem_tom


nem_tom
őstag

Általában az ilyenek után, nagy szerencse szokta érni az embert. Még jó, hogy ilyen pechszériám nem volt.

(#4) madmaxxx válasza nem_tom (#3) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Nekem sajnos az utóbbi időben csak a balszerencse a társam. Mindenhova elkísér, akárhogy is próbálok ellene tenni, nem tudok egyszerűen. :O

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#5) nem_tom válasza madmaxxx (#4) üzenetére


nem_tom
őstag

Még. Biztos nem tart ez örökké. ;)

(#6) madmaxxx válasza nem_tom (#5) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Hát remélem, hogy mihamarabb jön már valami kis jó is. Valahogy ezek a dolgok eléggé lehangolnak. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#7) szablya


szablya
tag

kitartás!

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) nem_tom válasza madmaxxx (#6) üzenetére


nem_tom
őstag

Amíg nincs szerencséd, addig próbáld megkeresni a pozitívumait, eddigi peches eseményeidnek.

(#9) madmaxxx válasza szablya (#7) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Köszönöm a biztatást. :R

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#10) madmaxxx válasza nem_tom (#8) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Szerinted, ha egy pechszéria folyamatos, akkor abban mi lehet pozitív? :(

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#11) nem_tom válasza madmaxxx (#10) üzenetére


nem_tom
őstag

Velem bármi rossz történt, szinte mindig találtam valami pozitívumot, amivel egy fokkal jobban éreztem magam.

(#12) madmaxxx válasza nem_tom (#11) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Lehet, hogy nekem is újra át kellene gondolnom mindent, ami eddig történt? :U

[ Szerkesztve ]

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#13) nem_tom válasza madmaxxx (#12) üzenetére


nem_tom
őstag

Azokat az eseményeket hagyjad, amik nem bírnak nagy súllyal. De próbáld ki, gondold át minden részletét egy komolyabb balszerencsének, kell legyen ott egy parányi pozitívum.

(#14) madmaxxx válasza nem_tom (#13) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Fogjam fel optimistábban a dolgokat? :F

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#15) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ilyen a szelavi ;) Egyszer lent, máskor lent. Miről is van szó? Leírtad a választ is, akkor mi a kérdés?

(#16) myteve


myteve
csendes tag

tényleg, nő van a dologban?

(#17) nem_tom válasza madmaxxx (#14) üzenetére


nem_tom
őstag

Egy bizonyos szintig az sosem árt.

(#18) madmaxxx válasza potyautas (#15) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Hát ez nagy segítség volt, végre röhögök is. :DD

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#19) madmaxxx válasza myteve (#16) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Ááá, dehogy. Már több mint 2 éve élek kapcsolatban. :B

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#20) madmaxxx válasza nem_tom (#17) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Ez lesz a legjobb megoldás, ha megpróbálok egy kicsit pozitívabban látni és gondolni mindent. ;)

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#21) nem_tom válasza madmaxxx (#20) üzenetére


nem_tom
őstag

Jó is az, mert ha sokáig folytatódik, Te meg csak a rosszat látod, még a végén becsavarodsz. :U

(#22) madmaxxx válasza nem_tom (#21) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Igyekszem nem leépíteni az agytekervényeim. :D

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.