Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Az már elég gáz, hogy kikapcsolták a villanyt (gondolom többször is volt felszólítás), de ara van keret, hogy ha lomokat is, de beszerezzen. (tápra gondolok) :U

when the sun shines, we'll shine together

(#2) madmaxxx válasza mexicanraven (#1) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Volt rá szerintem mód és lehetőség, hogy tegyen ellene valamit, de nem tett. Emberileg sajnálom, de manapság már csak hitelt szül a hitel. Egy ördögi kör, amiből nagyon-nagyon nehéz kiszállni. :K

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#3) mexicanraven válasza madmaxxx (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Így van, adósságspirál. A srácot meg kár sajnálni, a segélyt majd a te és az én adomból fogja kapni... (mert gondolom majd odáig is eljut)

when the sun shines, we'll shine together

(#4) madmaxxx válasza mexicanraven (#3) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Nem tudom, egyenlőre még dolgozik rendesen, bár az utóbbi időben egyre furcsább. :U

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#5) Victoryus


Victoryus
addikt

Szerintem egy napi benzin árából futná a villanyszámlát... Egy ilyen aggregátor 1 litert bőven megeszik egy óra alatt. Ha 10 órát megy az már napi 3500Ft, azaz havi 100000 Ft legalább... no comment

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#6) madmaxxx válasza Victoryus (#5) üzenetére


madmaxxx
senior tag

Kb. este 17-18 h körül ér haza és utána nyomatja a speciális áramforrást. Hogy meddig használja, ezt nem tudni. :U

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

(#7) madmaxxx


madmaxxx
senior tag

1 vezeték a lakásba, 1 pedig a villanyoszlopra felkötve. Vajon az E-ON szakemberei tudnak az 1 bemenő szálról? :U

}}}-----> " A szalonna DIABETIKUS, mivel nem tartalmaz cukrot ..." by H.Lali }}}----->

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.