Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GreatL


GreatL
őstag

Nagyon jól nézett ki már tavaly is. Csak a szabályokat nem értettem illetve valami QTE-szerű cucc is egyben.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#2) INGJOKE válasza GreatL (#1) üzenetére


INGJOKE
veterán

A szabályok elég bonyolultak, de azért nagyjából lehet érteni meg a spori úgyis szól ha valamit nem jól csinálsz...:D

(#3) szTotyy


szTotyy
őstag

Üdv!
Pár kérdésem lenne a játékkal kapcsolatban, ha van még valaki magyar ajkú, aki játszik a játékkal.
Mennyire éri megvenni a játékot az ultimate team miatt?
Mennyire farmolós ez a játékmód? Nem akarom az összes időmet erre szánni, tényleg csak ha kedvem szottyan játszani egy-egy meccset. Ha nagyon időgyilkos játékmód, akkor bele se kezdek inkább.
Ha kis "Rex Grossman" irányította kezdő csapatomat folyton bedobja majd Brady-k ellen, akkor hamar elmegy a kedvem :B . Szóval mennyire igazságos a játékosösszesorsolás?

A hasonló játékmódot az NBA 2K**-ben nagyon szidalmazták, hogy pay-to-win az egész.
Van ebben itt valakinek tapasztalata?

Az utolsó Madden, amivel toltam az a 06-os, az utolsó PC-s, az új korszak előtt. :)

[ Szerkesztve ]

(#4) Dlite válasza szTotyy (#3) üzenetére


Dlite
tag

Látom nem sok választ kaptál sajnos, pedig engem is érdekel. Megmondom őszintén én eléggé el nem ítélhető módon "letorrenteztem" pedig az eredeti játékok híve vagyok...csak most elég sokszor belefutottam olyan AAA-s játékokba amiket 10-15-18ezer forintokért megvettem és 10-20 óra után meguntam (van vagy 35 játék a steam könyvtáramban+uplay+blizzard app.....asszony azt mondta agyonver lassan :DD ). Így inkább kipróbálom és ha tartósnak tűnik megveszem. Egyelőre tanulom, nagyon tetszik.

RTX2060 I5-9500

(#5) SalvadorLynx válasza Dlite (#4) üzenetére


SalvadorLynx
aktív tag

Sziasztok! Én EA access-el tolom a gamet. Szerintem nagyon jó. Online eddig egyszer játszottam. Az ellen rage quit-telt, pedig csak az első drive-ját kivédekeztem. Az ultimate team farmolós mint a fifa, de élvezetesebb. Időrabló, az biztos. Elég sok idő megtanulni, hogy mit hogyan irányíts, de pont emiatt szerintem kevésbé számít (persze nagyon sokat segít), hogy kinek jobb a kerete, de ehhez többet kell még játszanom, hogy tudjam. Egy hét masszív játék után is kezdő vagyok. De minden nap fejlődök én is és a keret is. Szerintem érdemes befizetni az ea access premierre, 15 euró egy hónap. Annyi idő pont elég, hogy kiderüljön bejön e a dolog. Ha nem, le kell mondani az előfizetést, oszt jónapot. A single challengekkel szépen fokozatosan lehet sikereket elérni a gép ellen. Engem elkapotta gépszíjj. Az NBA 2k-t régen szerettem de mára egy rablás az egész, a FIFA-t meg ismeritek. Én abba idén szerintem bele sem kezdek. Többet ér az egészségem. Szóval én adok egy különösen ajánlott plecsnit a játékra. Ha belekezdtek,a csapat építésre nagyon figyeljetek oda, mert én rengeteg coin-t és traininget (bizonyos lapokat lehet vele fejleszteni, nagyon sokat ér) , basztam el.

(#6) szTotyy


szTotyy
őstag

Köszi a választ(okat)! Lehet "bűn", de nem szégyen, én is letorrenteztem a játékot, hogy kiderüljön, érdemes-e megvenni. Annyi csalódás van a játékok közt, és azért nem 2 fillér. Egyelőre sokat nem játszottam, mert egy régi kontrollerem van, amit rossz gombkiosztással ismer csak fel a játék. Nem is értem, miért nem lehet a gombkiosztáson változtatni. :( Na mindegy, kell szereznem egy új kontrollert!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.