Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Apika


Apika
Közösségépítő

Egynek elmegy... Egyébként nem egy egetrengető játék...

(#2) wikings2


wikings2
őstag

Pc-re is jöhetne 1-2 hasonló játék. Szívesen ütném el az időt ilyenekkel.

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#3) Enton válasza wikings2 (#2) üzenetére


Enton
addikt

PC-re is jön ám ott a videó végén a "PC Digital download" logo.
Hát így egy az egyben Nail'd 2.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#4) JoolsNOS


JoolsNOS
veterán

1-2 éve volt egy hasonló játék, nem ugrik be a címe, de ha nem mondják akkor azt mondom ez az a játék. Tehát semmi újat nem látok...

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX3060 TUF 12GB, 16Gb DDR4, EVGA Supernova 550GS TV: 65A7GQ

(#5) BiP válasza wikings2 (#2) üzenetére


BiP
nagyúr

Az utóbbi években volt egy csomó. Nail'd, Pure, MX vx. ATV (Reflex, Unleashed),Fuel, meg ami nagyon új, az Insane 2.

[ Szerkesztve ]

(#6) wikings2


wikings2
őstag

Egyikről sem hallottam az Insane (1)-et levéve :D
meglesem őket :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#7) olbaidhun válasza BiP (#5) üzenetére


olbaidhun
őstag

Szerintem ami nagyon jó ebben a stílusban, az a klasszikus motorstorm 1-2-psp. Valahogy több éves kora ellenére jobban odacsap. Lélegzetállító hangulatban, sebességben, multiban és technológiában, még napjainkban, a directX 11 korszakát tekintve is. A képekre kattinthatsz:

MotorStorm 1 - 2007! Motorstorm 2 - 2008! Motorstorm PSP! - 2009

és egy debut trailer a végére:

[ Szerkesztve ]

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

(#8) BiP válasza olbaidhun (#7) üzenetére


BiP
nagyúr

Direkt csak PC-seket soroltam, mert azt említette wikings2.
Motorstorm biztos jó, de csak konzolra van sajna. A felsorolt PC-sek egyáltalán nem fogtak meg.

(#9) olbaidhun válasza BiP (#8) üzenetére


olbaidhun
őstag

Sajnos igazad van. Szeretem a PC-s játékokat, de kissé érdekesnek találom, hogy semmi komolyabbat nem tettek az asztalra hasonló kategóriában. Talán a dirt ér valamit rally kategóriában, de egy konzollal jobban jár az ember, mint ha ahhoz épít pc-t.

7o/638-9O93 ► Telón érsz el leghamarabb \_(ツ)_/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.