Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 3L1T3


3L1T3
addikt

Még mindig nem értem miért unatkoznak ennyire. :W

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#2) VágniValó


VágniValó
addikt

Nem tűnik túl kényelmesnek az a kontroller. Egyábként a múltkori cikk ellenére is azt hittem ebből amúgy majd semmi nem lesz, de csak gyártják a koncept képeket.

[ Szerkesztve ]

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#3) oriic válasza VágniValó (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem is a kényelem itt az érdekes nálam pl, hanem az, hogy ez a full kijelzős cucc nem tűnik filléres dolognak.

Live-Die-Respawn

(#4) VágniValó válasza oriic (#3) üzenetére


VágniValó
addikt

Nagyobbat sziszegsz amikor leejted:D Egyébként most nézem csak, ez a Bell egész jó arc, borítóképén a twitteren egyik oldalt Hill másikon Herbert :Y

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#5) Goblin12


Goblin12
őstag

Nem tudom, miért kell mindig, és mindenhol leugatni ha valaki csinál valami újat, és konkurenciát állít másnak. Ez ilyen berögződött magyar hülyeség? :W

Én kívánom nekik, hogy összejöjjön a dolog, és legyen rengeteg befektetőjük, és a végeredmény profitáló legyen. Engem speciel, mint a kontrollerek mind a gép kinézete megfogott, és ha a vége tényleg jó, akkor tuti vétel. :K

(#6) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nyugi, ha sokan lefikázzák, akkor majd "csinálnak" másikat. Mert ez egy annyira "komoly" project, hogy a konzolt is hip-hopp újratervezték.. akarom mondani rajzolták PS-ben mikor sokan hőbörögtek..

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) hogabesz


hogabesz
aktív tag

Most mondjon bárki bármit, rohadt jól néz ki. És most nem arról beszélek, hogy lesz -e egyáltalán vagy sem.

(#8) tuki2200


tuki2200
senior tag

Ugysem fogja tamogatni egy kulsos fejleszto sem, ezt lathatjuk a Playstation erintopaneljenel is. Maximum, hogy jobb oldali kattintas +1 gomb, bal oldali kattintas +1gomb..

(#9) FefeeX válasza hogabesz (#7) üzenetére


FefeeX
veterán

Pont azt mondtam egy havernak, hogy szívesen dolgoznék ilyen cégnél tesztelőként, mert valami vadállatjól néznek ki ezek. Tuti nem ilyen lesz ha ki is jön, mint az autóknál... Viszont ezt a Tron+Batmobil házasítást szívesen megnézném közelebbről, már ha nem csak látványtervben létezik...

(#10) Deck válasza oriic (#3) üzenetére


Deck
titán

Olvastam egy pletykát, hogy a dualshock 5-nél is lesz kijelző.

PS5

(#11) Hopkins95 válasza oriic (#3) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nekem is ez jutott eszembe. De hát a konkurenciánál nem igen kerülhet többe, mert a fene sem venné meg. Szóval kb. ugyanolyan áron miért ne?

Nekem amúgy kifejezetten tetszik, tetszik rajta, hogy mernek valami mással próbálkozni. Nem tudom miért kell mindjárt leszólni egyeseknek... :(((

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

És mi fut majd rajt,Windows?
Inkább egy ízléstelen PCnek tūnik,mint komoly konzolnak

Life, Uh, Finds A Way

(#13) oriic válasza hogabesz (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jól néz ki nyilván, más kérdés, hogy lesz-e belőle valaha valami. Anno a Steam kontroller is kijelzősnek lett tervezve. (Vagy legalábbis volt olyan concept belőle. :D )

Live-Die-Respawn

(#14) acura


acura
tag

Hát én szurkolok nekik! Kicsit adják a lovat a konkurencia alá, hogy próbáljon mindenki jobbat és főleg a másiknál jobbat gyártani!
Ha más nem legalább egy újabb Panasonic 3DO szintű gép kerül a gyűjtők zsebébe évek múlva. :C

Viszont azért van némi kételyem a projekt valósságával kapcsolatban. Fentebb is célzott rá a fórumtárs, hogy hipp-hopp egyik napról a másikra teljesen dimenziójában átszabták a megjelenést.
Ráadásul ez a kontroller is csak egy design terv, legalábbis senki nem fogta még a kezébe arra mérget vennék.
A "start-select" gombok elhelyezése zseniális! Remélem érintősek! :))

Így félek, hogy ez csak valami részvény árfolyam trükk, vagy befektető berántó projekt. :(

(#15) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Mutassanak akkor be pár készülő játékot is... mert anélkül nem lesz több mint egy drága dísz a polcra.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#16) saelin válasza laceszgamer (#15) üzenetére


saelin
veterán

Én sem tudom elképzelni, hogy egy cég csak úgy beugorjon a konzol piacra. Gyakorlatilag fullos a piac a 3 márkával, verseny is van a két nagy között. Akkor ezzel mit akarnak? Úgy belebuknak anyagilag mint a pinty.

Szerk:
Esetleg a Valve-t tudom elképzelni a konzol piacon egy hasonló cuccal mint a mostani xbox és ps4, csak full billentyűzet+egér támogatással.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#17) laceszgamer válasza saelin (#16) üzenetére


laceszgamer
addikt

Valve a SteamMachine és SteamOS dologgal próbálkozott, kétlem, hogy valaha is saját konzolt akarnának készíteni, ahhoz nekik is kéne pár nagy név amivel nyitni tudnának.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#18) Hopkins95 válasza laceszgamer (#17) üzenetére


Hopkins95
addikt

Pedig lenne rá forrásuk és saját stúdiójuk is, csak nagyon belekényelmesedtek a piaci helyzetükbe.

A Steammachine eredetileg jó koncepció volt, csak ott rontották el, hogy számtalan konfiguráció volt, ráadásul túl drágán és nem létezett „A Steammachine”. Egyszerűen akiknek szánták, nekik már volt PC-jük, eltévesztették a célcsoportot. A konzolos játékosokat kellett volna megcélozni vele és áthozni a Steam platformra. Ja és SteamOS-en rosszabbul futottak a játékok, mint Windowson, ami szintén vicc. Az ember azt gondolná, egy ilyen nagy cég biztos nem tud így egy terméket elrontani, aztán pofára esik. Nagyon mérges vagyok a Valvera, mert annyi potenciál volt bennük. :O

(#19) laceszgamer Ezért is gondolom úgy utólag, hogy mégis csak örülök az Epic Game Storenak. Hátha mégis beválik nekik, s felébresztik a Valve-ot „csipkerózsika álmából”. Tulajdonképp bármikor lehetőségük lenne újra megpróbálni, a Steam OS-t továbbra is fejlesztik ahogy látom, csak egy normális hardvert kéne mögé rakni versenyképes áron és nagy marketinggel.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#19) laceszgamer válasza Hopkins95 (#18) üzenetére


laceszgamer
addikt

Emiatt nem fognak, mert túl kényelmes nekik. A Steammachine esetében fejleszteni nem sok mindent kellett, OS-t kicsit max, de az is Linux alapú, inkább csak pár szerződést kötni, szóval úgymond nem kockáztattak vele semmit, nem kellett nagy pénzeket beleölniük.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#20) TESCO-Zsömle válasza laceszgamer (#17) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Mondjuk egy konzol-exkluzzív Halt-Life 3?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#21) FoxiestFox válasza TESCO-Zsömle (#20) üzenetére


FoxiestFox
félisten

A HL célközönségének nagy része már max a gyerekének fogja mutogatni. :D

(#22) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Ez bizto jó lesz, mert van benne led, tehát gamer! Xbox kontroller kijelzővel... a steam legaláb tényleg más koncepciót csinált, és nekem bejött, szeretem nagyon, csak sajna steam only.
Ja és csatlakozom az elöttem szólókhoz, bill+egér full támogatás és a pc-nek annyi.

[ Szerkesztve ]

(#23) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Anno a becsődölt Phantom konzol volt hasonló. Szerintem ez is instant bukta lesz az ár miatt.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#24) VágniValó válasza GodGamer5 (#23) üzenetére


VágniValó
addikt

Az ár egy dolog, de ha 60 FPS-t stabilan bírná, és tényleg kapna USB portokat normál/megfizethető áron (értsd, standard edition device ~170 alatt), akkor minden cég ott próbálná elgáncsolni, ahol csak tudná.

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#25) rumkola válasza .LnB (#6) üzenetére


rumkola
veterán

Nevetséges már, hogy havonta jön valami hír egy csodakonzolról, persze aztán elfelejtődik :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.