Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Nekem 13-as MBA-m van, de úgy olvastam, hogy a 11-es tényleg hihetetlen, a mobilitása miatt. Könnyű, vékony, hihetetlen merev és nagyon precízen van összerakva. (Persze a 13-as is olyan, csak a 11-esnél ez még jobban látható, érezhető) Annál aztán tényleg nem merülhet fel az a kérdés, hogy elvigyem-e, befér-e a táskába és ma erről szól a "hordozható számítógép".

Persze lehet hogy a Windows-os ultrabookok is hasonlóak ehhez (nem volt még kezemben egy sem), de úgy tudom hogy árban azok sem olcsóbbak.

Ami nekem nem tetszik, hogy évek óta épp csak minimálisan updatelik és csak a processzort és a chipsetet. Bár a tesztek szerint nagyon jó a jelenlegi kijelzője is, de ideje lenne már, hogy IPS panelt kapjon és talán kicsivel nagyobb felbontást. Mondjuk nem retina kijelzőre gondoltam, mert ahhoz a felbontáshoz szerintem erősebb gpu kellene, mint ami ezekben az inteles APU-kban van. Szerintem az Apple is épp ezért nem lépett még. Szerintem a 13-as és a 11-es is kaphatna Full HD IPS panelt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.