Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) eladohardver


eladohardver
őstag

A "macska" szarból is pénzt csinálunk... :DD

¯¯̿̿¯̿̿'̿̿̿̿̿̿̿'̿̿'̿̿̿̿̿'̿̿̿)͇̿̿)̿̿̿̿ '̿̿̿̿̿̿\̵͇̿̿\=(•̪̀●́)=o/̵͇̿̿/'̿̿ ̿ ̿̿ Battlelog: Rohambili ¤

(#3) kakuk.tamas válasza eladohardver (#2) üzenetére


kakuk.tamas
addikt

A pláne az, hogy ehhez nem is kell sok minden.
Egy okos mérleg, egy nyomás érzékelő, és az orrod. (= érzed, hogy takarítani kellene már...)

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#4) shteer válasza eladohardver (#2) üzenetére


shteer
titán

..szerintem jónak tűnik

(#5) Khelben válasza kakuk.tamas (#3) üzenetére


Khelben
nagyúr

Olyan cucc nincs, ami ledarálja a macskát és valami hasznosat készít belőle?

(#6) macilaci78 válasza Khelben (#5) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Az olaszok titkolják a létezését. :P

Egy mérleg hány profilt tud kezelni? ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#7) Klaus Duran válasza macilaci78 (#6) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Kinában meg elterjedt konyhaeszköz. (csak multifunkcionális) :N

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) BandiHUN


BandiHUN
veterán

Nekem nem tetszik ez a sok monitorozó izé.Mindig az jut eszembe,hogy megint jön egy újabb kütyü,ami szépen kifecseg az emberről mindent,és örüljünk,ha csak a cégnek,akik eladják direktmarketinghez...
Ha rosszabb,ott ugye a gyűjtő,az Android,ami alapból GPS-el követ.
Többet tudnak az emberről,mint ő maga,de legalább kiadnának valami térképprogit,ha már monitorozás van,hogy megnézzem,milyen úton jutottam haza :DDD
Az is eszembe jut,hogy mindig előjön,milyen az,aki a FB-n kiposztolja majdhogynem azt is,reggel milyet...és hogy lenézik.Most mivel jobb,ha az ember mostmár okoskarkötővel,okospárnával,okos macskaalommal,okos cipővel lényegében mindent ki is ad az ember.És el lehet hinni,hogy ez nem csak Neki lesz meg...
Arról nem is beszélve,amikor egy ilyen kütyü szépen eldönti,hogy nekem mi a jó és mi kell.És persze mindenre van megoldás,partner cég termékei,felbérelt menő szakértő,MI tudjuk mi kell neked,mit vegyél,és hogyan oldd meg.

Durvább változata annak,mint amikor egy gyógyszergyár csinál egy webbeteges oldalt,ahol persze jónevű lepénzelt orvosok adják a jótanácsot az emberek panaszaira,természetesen csak szigorúan tüneti kezelés,a gyógyszergyár szereivel :-)

Innen már tényleg agyba integrált csip kell,és direkt célzott reklámok,minek nekünk holmi telefon és karkötő,meg a monitort lesni...nincs már messze a Mátrix.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#9) Khelben válasza BandiHUN (#8) üzenetére


Khelben
nagyúr

de legalább kiadnának valami térképprogit,ha már monitorozás van,hogy megnézzem,milyen úton jutottam haza

Már régóta van: [link]

(#10) zka67


zka67
őstag

Ha a mi macskánkból indulok ki, akkor ennek az izének nincs sok jövője. Az első nap telefosná a csatlakozókat, és dobhatnánk ki a francba.

(#11) htc07


htc07
addikt

jó ötlet a vízálló hangszóró, de 3 ft != 3m :)

(#12) scarabaeus


scarabaeus
őstag

"Noha ilyenkor nem ad igazán jó élményt"
Gondolom, azért, mert már egy egészen vékony, cm-es nagyságrendű vízréteg is elnyeli a BT-t, így egy süketnéma hangszóróvá válik a cucc. :)

Quoth the Raven "Nevermore."

(#13) #97716736 válasza eladohardver (#2) üzenetére


#97716736
törölt tag

;]

(#14) kekegsm válasza Khelben (#5) üzenetére


kekegsm
őstag

Lenyűgöző a humorod.

Lépj ki, lépj be, próbáld meg újra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.