Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Ehhez mit szólnál?
Párban is van, nem bajnok, de kategóriájában jó, termetes, szerintem küllemre sem rossz.
Videó--->[link]

when the sun shines, we'll shine together

(#2) macimeister válasza mexicanraven (#1) üzenetére


macimeister
aktív tag

Elég jónak tűnik. Nincs nagy szobám szóval nem kell eget verő teljesítmény. Megtetszett az akció miatt az a láda. Viszont jobban belegondolva árban ugyanoda jövök ki és ez három utas sok tekerentyűvel. Ahogy hallom produkál mélyet is rendesen.

(#3) mexicanraven válasza macimeister (#2) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Nekem is szimpi, a videón is lejön pár dolog, ráadásul most olcsóbb is lett (árgép alapján már 20K felett nem sokkal is be lehet szerezni), csak nekem van egy Logitech Z623-mam, mellé venném, de mivel nem létfontosságú, ezért még várhat!
Ha netán megvennéd, kérhetnék egy kis beszámolót? :))

when the sun shines, we'll shine together

(#4) macimeister válasza mexicanraven (#3) üzenetére


macimeister
aktív tag

Jó lesz az nekem SAL -tól is. Fura lenne, ha gyártó ár alá tudna menni bármi bolt is. Meg aztán árgépnek nem szoktam hinni. Főleg, ha készleten sincs. Amúgy, ha mostani fizumból ki tudom spórolni, akkor előfordulhat, hogy írok róla valamit. Bár én elég bot fülem van, szóval végletekbe menő tesztelésre ne számíts. Én ilyen tetszik vagy sem ember vagyok :) Persze ettől függetlenül első benyomásról és egyéb dolgokról írok szívesen.

(#5) mexicanraven válasza macimeister (#4) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Mondjuk legalabb kapsz gyartoi garanciat!:)
Amugy nem gond,en is csak egy kis bemutatot varok,par live keppel,benyomasokkal!:)

when the sun shines, we'll shine together

(#6) dízelracer


dízelracer
senior tag

"Más egyéb alternatíva?"

www.djborze.hu ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.