Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) macimeister


macimeister
aktív tag

open

(#2) adalbert1 válasza macimeister (#1) üzenetére


adalbert1
veterán

Szerintem kb. már 2 éve hogy utoljára rendeltem tőlük, de minden megérkezett rendben, ingyen szállítással (igaz 2-3 hét alatt). A cuccok nagy részénél vannak felhasználói vélemények és fotók is, így több infód lehet az adott termékről. Igaz pár dollárnál nagyobb dolgot nem rendeltem tőlük, de összességében mindennel elégedett voltam.

(#3) macimeister válasza adalbert1 (#2) üzenetére


macimeister
aktív tag

Külföldi vagy magyar postás hozza? Mi van, ha nem vagy otthon mikor jön a csomag? Vám, adó egyéb magyar találmány terheli az ilyen cuccokat?

(#4) Sethdobaloah válasza adalbert1 (#2) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

Csak megerősíteni tudom.

macimester: a magyar posta hozza ki. Nekem vám nem volt, de pár dolláros értékben rendeltem tőlük, gondolom ezzel senki sem szórakozik

[ Szerkesztve ]

...csak én vagyok helikopter?

(#5) DEJVID


DEJVID
őstag

1-2 hónapja rendeltem tőlük, se szállítási díj, se vám, minden pontosan megjött.

(#6) macimeister válasza DEJVID (#5) üzenetére


macimeister
aktív tag

Melyik fizetési methodot választottad?

(#7) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Többször is rendeltem, teljesen rendben vannak, nyugodtan rendelhetsz!
Paypallal szoktam fizetni, és ingyen hozzák a cuccokat. Itt a postásnéni hozza. :)

(#8) Sianis


Sianis
addikt

Én is rendeltem már tőlük, megjött időben, rendben. PayPallal fizettem, az a legbiztosabb, ott biztos csak annyit vesznek le amennyit én engedélyeztem.

Most várom a második rendelésem megérkezését...

Sianis

(#9) Winner_hun válasza macimeister (#6) üzenetére


Winner_hun
félisten

methodot

Gyönyörű, gratulálok. Módot, mert magyar vagy. Vagy mi:U

Néha igen lassan üzemelnek, 1 hónap után is még a beszerzésen vannak, aztán 1-4 hét (de inkább 2-3) míg megjön.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#10) macimeister válasza Winner_hun (#9) üzenetére


macimeister
aktív tag

Bocsi :$

(#11) DEJVID válasza macimeister (#6) üzenetére


DEJVID
őstag

paypal.

(#12) danih


danih
addikt

jó az

(#13) Blindmouse válasza macimeister (#3) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Mégis mire gondolsz, hogy Cseng a kínai postás fog becsengetni és átadni? Posta az posta.
Lehet rendelni, az árban benne van a posteköltség, 2-3 hét és megjön. Legutóbb DP-HDMI kábelt rendeltem, itthon 7K lett volna, itt meg 4 dollár, postával. Gyanítom hogy ezek a kínaiak nagyüzemben hamisítják a bélyeget, mert volt már, hogy több volt a bélyeg ára mint amit fizettem.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#14) danih válasza Blindmouse (#13) üzenetére


danih
addikt

Ezen én is csodálkoztam, úgy látszik megéri még egy kétdolláros kulcstartót is kiküldeni ingyen... Direkt teszteltem :)
Annyi van, hogy ha szopi van a postával, az 100%, hogy itthon lesz, természetesen, a magyar posta egy intézményesített rablókommandó.

(#15) adalbert1 válasza macimeister (#3) üzenetére


adalbert1
veterán

A határtól a magyar posta :) . Mivel kisebb dolgokat rendeltem mind buborékos borítékba volt csomagolva, simán bedobták a postaládába. Pontos infót nem tudok, de ilyen pár dolláros vackoknál nem volt semmi vám vagy áfa (nagyobb rendelés előtt azért nem árt ha utánajársz a pontos szabályozásnak).

(#16) macimeister


macimeister
aktív tag

Én azt hallottam, hogy nyitva van nekik keményen az export ezért tudnak semmiért elküldeni bármit. Gondolom arra hajtanak, hogy terítsék a piacot minél jobban, ami össze is jön nekik. :D Amúgy kinézem én belőlük, hogy nem magyar postás hozza ki. lehet jobb lenne

[ Szerkesztve ]

(#17) macimeister


macimeister
aktív tag

beszarsz! egy ezresért rendeltem és ideért :D

(#18) MY2K


MY2K
aktív tag

Nekem az első vásárlás 1 csomag CR2032-es elem volt (ez 5db) kb 300 Ft-ért. Itthon 1db-ot nem adnak ennyiért. Kb 2hét alatt ideért.

Telefon, TV, Internet, Mobilnet - Rendelés, bekötés egy helyen. Keress pü-be!

(#19) danih válasza MY2K (#18) üzenetére


danih
addikt

Ó igen ilyeneket én is mindig beleteszek a csomagba amikor rendelek.

(#20) vgergo


vgergo
aktív tag

Hol lehet a szállítási címet beállítani, mert én sehol sem találom?
Előre is köszi a segítséget!
üdv.:vgergo

(#21) Ayg0


Ayg0
senior tag

'11 februárjában rendeltem tőlük, és az a pakk március elejére jött meg. akkor két hibajavító roller kimaradt a csomagból, de úgy voltam vele, hogy hamarosan biztos az is jön. több mint fél év csend után kapok egy mail-t, hogy postára adtak valamit. azt hittem valaki feltörte az accountom és vásárolt a terhemre, de hál'istennek semmi ilyen, csak útnak indultak a "nyuszis" rollerek. az első küldemény érkezéséhez képest 8 hónap és 4 nap kellett a két semmiség átveteléhez. szerintem ez mindent elmond a shopról. : )

[ Szerkesztve ]

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#22) njozsi


njozsi
újonc

Én 3 db antennát rendeltem a dealextreme-ről 8,96 $ értékében, mivel 15 $ alatt van ezért nem kaptam postai azonosított így nem tudom lekövetni a küldeményt. 2011.10.14-én lett elvileg elküldve még mindig nem jött meg, pedig már 1 hónap bőven eltelt és ráadásul fővárosi vagyok! Írtam nekik, másnap válaszoltak, hogy várjak türelemmel...Szóval nem tudok mást tenni, mint türelemmel várni hátha esetleg megjön. Ha rendelsz mindenképp csak ajánlottan. Üdv

(#23) dex02 válasza njozsi (#22) üzenetére


dex02
tag

Szintén másfél hónapja várok, én jóval több mint 15 $ felett rendeltem, de semmit nem kaptam felőlük eddig (kivétel h a paypal megkapta a kérést és levonta az összeget) ... remélem egyszer ideér

(#24) Donnos válasza dex02 (#23) üzenetére


Donnos
tag

Nem elkeseríteni akarlak titeket de köztudott hogy ezek az oldalak karácsony/új év körül tetülassan szállítanak!:S

Ha jól tudom van fizetős szállítás is ami gyorsabb jóval ha sürgős vagy nagyobb értékben vásárolsz megéri a plusz pénz hogy hamarabb ideérjen!

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25) dex02 válasza Donnos (#24) üzenetére


dex02
tag

érkezik az csak lassan, és apránként (a 3 rendelt cuccbol 2 megjött kevesebb mint 2hónap alatt)

(#26) Donnos válasza dex02 (#25) üzenetére


Donnos
tag

Én a focalprice tól várok csomagot....:D 1x csakmegjön

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#27) Tejföl


Tejföl
tag

Sziasztok! Keresek olyan ember aki esetleg rendelt már dealextremeről Monster beats replikákat! Ha van ilyen akkor az írjon rám privátban ha lehet. Köszönöm :)

(#28) Compika


Compika
aktív tag

Sziasztok a segítségeteket kérném abban hogy regisztráltam a DealExtreme oldalra de aktiválni kéne a fiókomat de nem tudom az aktiváló kódot azt írják hogy az üdvözlő levélben van a kód de én ilyen levelet nem kaptam nagyon megköszönném ha valaki tudna segíteni.

Compika felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#29) danih válasza Compika (#28) üzenetére


danih
addikt

Senki sem tudja elküldeni neked ezt a levelet :)
Más e-mail címmel, különösen gmail-essel próbálkozz.

(#30) Riverflow


Riverflow
csendes tag

Ezt az új európai elosztóközpontos dolgot valaki próbálta már?
Mindenre azt írja, hogy ingyenes szállítás, de úgy látom van külön EUdirekt kategóia. Kicsit nem értem. :)
Most akkor pl ez mennyi idő alatt ér ide?
http://dx.com/p/akoray-k-106-cree-q5-wc-5-mode-230-lumen-memory-led-flashlight-1-aa-1-14500-28546
7-10 napot ír, de kínából ingyen hogy ér ide olyan gyorsan?
Köszi!

(#31) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Igen én próbáltam és nagyon jó!
A "eredeti" DX-es (kínából jövő csomag) fizetéstől - feladástól számított 2hét alatt (10munkanap) megjött!
Viszont én csak ajánlott (regisztrált) csomagként rendelek - rendeltem, viszont így kapok követési számot, stb. biztos nem veszik el - lopják el a postán!
Ennek van egy ~2$-os költsége, de ha ~20$ felett rendelsz akkor már ingyen adják hozzá!

Vám része: 20€-ig (~25$) vámmentes efölött ÁFÁT kell fizetni (27%)! Viszont rendszeresen kisebb érték van feltüntetve a csomagon és GIFT-ként, így áttud csúszni a vámon! De a legbiztosabb az, ha 25$ alatt rendelsz csomagonként!

DirectEU-s kérdés! Ez azért jó, mert az angliai raktárukból postázzák és
1. nincs semmi vám, ha 20 - 100 - 200 $-ért rendelsz semmi "gond" nem lesz, mivel EU-n belül van a cucc! (igaz kicsit drágább, mint a "eredeti - sima" kínából jövő DX.com-os áruk, de minimálisan)
2. rövidebb szállítási idő kb. átlag 1 hét (5 munkanap)

Tapasztalat, próbáltam mind 2 félét, viszont, mint írtam!
1. Csak "registered post"-ként, ez plusz ~2$, de ha ~20$ felett rendelsz, akkor már ingyenes a regisztrált postájuk (a kosárnál kell kiválasztani)
2. Az eredeti kínából jövő áruknál max 25$-ig érdemes rendelni, ha nem akarsz kockáztatni a vámmal, de lehet kockáztatni, mivel, mint írtam, GIFT-ként, alacsonyabb értékkel volt eddig minden csomagom feltüntetve, és ha megis akad a vámon, akkor csak annyi van, hogy behívnak és 27% ÁFÁT kell fizetned rá!
(még így is olcsóbban jössz ki általába, mintha Magyarországon vennéd)
3. Szállítási idő tapasztalatból átlag 2 hét (karácsony - újév - kínai újév (február) hosszabb ~3-4hét)

Van még EMS szállítás (expressz - gyors szállítás) ennek ilyen 20$-os plusz költsége van, viszont így kb. 1hét alatt megkaphatod a kínai cuccost! (ezt persze csak ilyen 100$-s csomagnál érdemes csak kérni, meg persze ha sürgős, viszont ez nagy valószínűséggel megakad a vámon)

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#32) pakriksz


pakriksz
őstag

én lehidaltam tőle :D

Rendeltem egy IDE/SATA-> usb2 átalakítót, külső táppal (vinyót, és kb minden meghajtót lehet rá kötni, normál méretű vinyót is nem csak notivinyót). Volt kemény 3000 forint, meg lehet nézni mennyibe kerülnek az külső vinyó házak normálisan (legalább a duplája, de azokba általában csak notivinyót lehet rakni, amibe normált az még drágább, ráadásul vagy IDE vagy SATÁS kettő együtt nemnagyon van, ha igen az bőven 10k fölött van.

Gondoltam a táp legalább jó lesz(kellett egy 5 és 12v-t adó táp, a többiben nem nagyon hiszek. De nem csak a táp megy, hanem az adapter is, méghozzá úgy hogy hozza a 28 mbyte/sec-es írás olvasási sebességet, ami usb2-től nem rossz.

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#33) nokia5800tel


nokia5800tel
csendes tag

Sziasztok!

1 hónapja rendeltem DX ről lézert,de még mindig nem jött meg.Profilomba megnéztem és azt írja az Order Statusnál,hogy "Full Shipment" ez már nem is fog megjönni?vagy mi tart ennyi ideig?máskor is rendeltem már innen(nem lézert) és megjöttek 2-3 héten belül.Ja és a lézer 5mW.hány mW-ig engedik be?

[ Szerkesztve ]

(#34) Dzs.Gergő


Dzs.Gergő
újonc

Én rendeltem tőlük egy telefon tokot majd hét nap múlva kaptam egy e-mailt hogy a kiszállítás megtörtént.Otthon semmi féle értesítő cédulát nem találtam ami ezt igazolná. Szerintetek most mi a teendő?

(#35) kmisi99 válasza Dzs.Gergő (#34) üzenetére


kmisi99
addikt

Az valószínű a postára adás dátuma. A dealextreme nem nagyon szokta magát kapkodni ott 7 nap alatt nem kapsz meg semmi. Valószínű még csak most került a kínai postára a tokod innentől még 2-3 hét mire a postaládába érkezik.

(#36) Dzs.Gergő


Dzs.Gergő
újonc

Igen valószínű,mert tegnap írtam nekik e-mailt és azt válaszolták, hogy most került hajóra tehát az érkezés még kb 14-25nap

(#37) zsoltrs


zsoltrs
tag

Üdv.

Az lenne a kérdésem, hogy a Dx-en lehet-e kérdezni a termékről?

Én sehol nem találtam ilyen lehetőséget.
Köszönöm
Zsolt

(#38) lorincmate


lorincmate
tag

Sziasztok. Most rendeltem életembe először ilyen oldalról aztán most lehet beszoptam? 50 dodó értékben rendeltem és még a dx feliratott se tüntettem el a csomagolásról.. Utólag jöttem rá hogy vám is van a földön...

F4 modul

(#39) lorincmate válasza lorincmate (#38) üzenetére


lorincmate
tag

Felesleges volt aggódnom, megkaptam.. 8 dollár volt rajra feltüntette, és gift-két volt megjelölve. Szóval sima ügy volt ajánlom a boltot.

[ Szerkesztve ]

F4 modul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.